Степ-аеробіка. Дієти зірок, медичні та астрологічні дієти. Властивості продуктів та історії схуднення. Dieta4.me – Худнемо разом!

Степ-аеробіка. Дієти зірок, медичні та астрологічні дієти. Властивості продуктів та історії схуднення. Dieta4.me – Худнемо разом! Степ-аеробіка

Мені схуднути допомогла степ-аеробіка . Як виявилося, даний спосіб – найбільш оптимальний для такого типу,

як я. По-перше, це дуже захоплююче, високий ритм вправ дозволяє втрачати калорії, заняття не викликають у мене відторгнення чи негативу, як наприклад, традиційно використовуваний для схуднення біг.

Степ-аеробікою я займаюся щодня, після роботи. Для ефективного схуднення і підтримки форми цього вистачає з лишком.

Прийшла я до цього не відразу, перед степом я перепробувала масу самих різних видів спортивних занять і аеробіки, бігу, тренувань та фітнесу. Або я дуже швидко холонула, тому що мені не подобалося, або вага вперто залишався на колишньому рівні.

Найгірше був біг . такий вид кардиотренировок мені не підходить категорично, з сил я вибивалася вже незабаром, задишка, підвищене серцебиття і всі інші принади були моїми супутниками. Година пробіжок був для мене просто тортурами, до «фінішу» я приходила змилена як кінь, а після просто була не в змозі щось робити.

Степ-аеробіка стала справжньою знахідкою. Цей вид фітнесу являє собою ряд вправ, які в основному імітують ходіння. Степ – значить крок, якщо перекласти дослівно з англійської. І всі вправи задіюють нижню частину тіла. Рухи нескладні, але проводяться у високому темпі, хоча його можна підлаштувати під себе.

Починала я з 20 хвилин в спокійному темпі, поступово збільшила до години. Так от, за цей час можна спалити до 500 калорій. Якщо поєднувати вправи з правильним харчуванням, то вага йде хай і не дуже швидко, зате вірно і нешкідливо для здоров’я.

Цей вид занять настільки простий, що їм можуть займатися навіть літні люди або люди з надмірною масою тіла. Не треба бігати або стрибати, ви знаходитесь практично на одному місці, знадобитися всього лише набір гантелей і спеціальна сходинка, звана степом, хоча можна використовувати і просту лавку.

Взагалі, мене степ-аеробіка мене настільки захопила, що я заглибилася у вивчення самої методики. Виявляється, створила її американка Джин Міллер, коли отримала травму коліна. Завдяки даній системі їй вдалося швидко відновитися. Так зародилося цей напрямок. Крім того, що за допомогою степа можна схуднути, модернізована система істотно здатна поліпшити стан людей, що мають хвороби суглобів.

Степ-аеробіка не нудна і не одноманітна, на відміну від бігу тут налічується близько пари сотень рухів, які можуть поєднуватися в будь-якому порядку. Крім того, складність нарощується з часом і є великий запас ускладнення, тому нудно мені не буває.

Важливо пам’ятати, що всі дієти, властивості продуктів та історії схуднення представлені виключно в ознайомлювальних цілях. Результат застосування будь-який з дієт залежить від багатьох факторів і індивідуальних особливостей організму. Тому він може варіюватися для кожної окремої людини.

Comments are closed!