– Статті про Японії – Fushigi Nippon – Загадкова Японія

– Статті про Японії – Fushigi Nippon – Загадкова Японія

Японія – острівна держава зі столицею в м. Токіо, в якому (включаючи примикають префектури) зараз проживає близько чверті всього населення країни.

Держава (16)

Тут Ви дізнаєтеся про державний та політичному ладі Японії, а також про особливості життя японців

.

Мистецтво (20)

У цьому розділі Ви знайдете статті, присвячені відомим японцям, зможете зробити віртуальну прогулянку по японському будинку і саду, навчитеся складати орігамі і складати квіткові композиції (ікебана), а також дізнаєтеся про різні жанрах в аніме і зможете облаштувати власну квартиру згідно з вимогами фен-шуй.

Історія (30)

Простежити історію Японії від найдавніших часів до наших днів Вам допоможуть безстрашні самураї і Ронін. Також тут Ви знайдете статті, присвячені навчанню самураїв, архітектурі стародавніх японських замків, японському середньовічному суспільству і багато інших.

Кулінарія (30)

Японська кухня славиться своїми корисними і смачними стравами, а також суворим застільних етикетом. Наші статті допоможуть Вам навчитися їсти паличками і сервірувати стіл у японському стилі, а також, зрозуміло, готувати смачні та корисні страви.

Культура (60)

Взаємовідносини між людьми досить складні, а взаємини між японцями – складні подвійно, якщо не втричі, особливо для іноземця. Як поводитися в японському суспільстві? Як розважаються японці? Як регулюються взаємовідносини жителів Японії? Наші статті допоможуть Вам вибудувати відносини з японцями з урахуванням специфіки їхнього менталітету, суспільних норм і звичаїв.

Література (33)

Стародавні японські історії розкажуть про «перекази давнини глибокої», поети середніх віків повідають про нелегкий бутті своїх сучасників, а японські казки будуть повчальними як дітям, так і дорослим. Окремо варто відзначити підбірку книг про Японію.

Релігія (1)

Переважна кількість японців сповідують синтоїзм, але частина обрядів проводиться і по буддійському зразком. Присутні прихильники та інших релігій, але їх надзвичайно мало.

Творчість наших читачів (2)

В даному розділі буде представлена??творчість наших читачів у всьому його різноманітті, включаючи надіслані на наші конкурси статті та хайку. Надіслані рецензії можна знайти в “Рецензія на аніме”, а малюнки будуть розміщені на форумі “Наша творчість”. Детальніше про конкурси можна прочитати тут.

Традиції (27)

Заповіти предків для японця це все: чайна і весільна церемонії зовсім не змінилися за минулі століття, так само, як і кімоно, яке носиться деякими представницями старшого покоління в якості повсякденного одягу. До відзначають свято додалися кілька нових «червоних днів календаря», але в загальній масі складу свят майже не змінився.

Туризм (4)

Японська мова базується на ієрогліфах, основа для яких була запозичена у свій час в Китаї. Виділяють три групи діалектів: північно-східну, південно-західну і центральну, а в основі стандартної мови виступає діалект жителів Токіо і рівнини Канто.

  • загадкова японія

Comments are closed!