Статті про дієти і схудненні.: Поради ендокринолога бажаючим схуднути

Статті про дієти і схудненні.: Поради ендокринолога бажаючим схуднути Поради ендокринолога бажаючим схуднути

Чи можна постройнеть на жиросжигающее супі? Як впливає стрес на схуднення? Скільки кілограмів потрібно втрачати за тиждень? Чим корисні знежирені молочні продукти? Наші поради ендокринолога, охочим схуднути і виправити свою фігуру.

Лікар сказав мені, що в «нульовому» сирі або йогурті дуже мало жиру, тому ні білок, ні кальцій з них не засвоюється. Чи так це? Для засвоєння кальцію або білка молочний жир не потрібно! Помилки, пов’язані з цим питанням, широко поширені навіть серед професіоналів. Насправді кальцій затримується в організмі за однієї умови – наявності вітаміну D. Якщо останнього недостатньо, корисний мікроелемент не засвоїли. Тому в усьому світі, сьогодні виробники додають вітамін D практично в кожен молочний продукт. А знежирюють молоко, йогурти, кефір в основному для того, щоб зменшити ризик утворення холестеринових бляшок і захистити тим самим нашу серцево-судинну систему.

Чи можна вечеряти перед тренуванням?

Кілька разів на тиждень займаюся спортом – пілатесом, танцювальною аеробікою, плаванням. Тренування у мене в 19-20 годин, раніше не виходить. Напередодні щільно їсти не можна, після – запізно. Коли ж вечеряти по «міделі тарілки»?

Ситуація дуже поширена.

Кращий варіант – поділити вечерю на кілька частин і є, приміром, в три прийоми. Легкий перекус – з п’яти до шести вечора, тобто за пару годин до занять. Потім, хвилин за 30 до тренування, наступний прийом їжі. Його приблизний склад: трохи білка і складних вуглеводів, молочні продукти, шматочок хліба. А от як бути з вечерею після занять – вирішуйте самі, по відчуттях. Змушувати себе не потрібно, але, якщо відчуваєте голод, випийте перед сном склянку маложирного кефіру.

жиросжигающие суп – панацея чи обман?

Худну за допомогою «скоросжігающего» супу. Його інгредієнти: 6 цибулин, декілька помідорів, качан капусти, 2 зелених перцю, пучок селери, 2 кубики овочевого бульйону. Що ви думаєте про такий дієті?

Подібні «суперзасіб» лише виводять з організму рідину. І як тільки людина переходить на звичайний режим харчування, вага повертається – іноді відразу, іноді через I -2 тижні. Краще не чекати дива, а просто раз і назавжди змінити свій раціон. Цей цілком комфортний спосіб дає більш стійкий результат, ніж трюки з супами. Запам’ятайте: жиросжигающих продуктів не існує! Це ілюзія. У схудненні працює тільки один закон: скидає вагу той, хто витрачає більше енергії, ніж отримує. Тоді як джерело життєвих сил використовуються жирові запаси. Зверніть увагу: я не кажу, що їжте менше. Це було б неправильно. Потрібно харчуватися достатньо, але при цьому ретельно вибирати продукти. Віддавайте перевагу овочам, зерновому хлібу, маложирним м’ясу та рибі, молоку, фруктам.

Скільки кілограмів потрібно втрачати за тиждень?

З якою швидкістю повинен йти вага при дотриманні всіх норм і правил?

Оптимальна швидкість зниження ваги – 0,5-1 кг на тиждень. Проте краще не гнатися за рекордами. Поставте перед собою головне завдання – оздоровити харчування, і лише потім підраховуйте скинуті кілограми. Втрата всього 100 г на тиждень або просто підтримання стабільної форми набагато краще повільного, але неухильного набору ваги. Якщо ви дуже переживаєте через те, що процес схуднення, з вашої точки зору, йде повільно, додайте в раціон овочі: крім традиційних салатів, включайте їх і в основні страви. Це збільшує кількість їжі і при цьому знижує загальну калорійність.

Майже не їм, а вага стоїть…

Після пологів важу 64 кг. Моя норма – 55 кг. Їм дуже мало: вранці – кава без цукру, йогурт, в обід – небудь легкий суп. Протягом дня влаштовую два перекуси яблука або апельсини. Чи не вечеряю. Чому ж вага не знижується?

Ви робите велику помилку, не дивно, що вага стоїть: ви їсте катастрофічно мало! В результаті ваш організм перейшов на економний режим і нічого не хоче віддавати зі своїх запасів, скільки б ви його не просили. Вам не вистачає теоретичної підготовки. Почитайте статті кваліфікованих фахівців про правильне харчування в пресі чи Інтернеті і самі зрозумієте, що між голодуванням і набором ваги прямий зв’язок. Раджу перейти на «модель тарілки», це допоможе вам правильно вибудувати режим харчування і не катувати себе. Ваш нинішній раціон – пряма дорога до зривів і зайвим кілограмам.

Як впливає стрес на схуднення?

Працюю дільничним лікарем, бігаю як очманіла. Наготую собі з вечора, але так і ношу весь день – поїсти ніколи. Зате за вечерею надолужую. Порушився сон. А чи не висплюся апетит контролювати складніше. Набрала 15 кг… У першу чергу потрібно позбутися від постійного відчуття втоми. Причина напевно зрозуміла і вам – щоденний, безперервний стрес. Як зменшити нервові та емоційні навантаження при вашій роботі? Радити з боку складно. З цим вам доведеться справлятися самій, оскільки їжа не вирішить всіх ваших проблем. Ви прекрасно усвідомлюєте, що перевтома, відсутність режиму, ненормальний спосіб життя – ключові слова у вашому випадку. Зрозуміло, що бувають періоди, коли не все залежить від нас і доводиться ціною неймовірних зусиль долати побутові труднощі. Помічено, що в таких обставинах нерозумно ставити перед собою ще й мету схуднути. Може бути, зараз вам краще зайнятися вирішенням більш нагальних завдань і налагодити своє життя, а вже потім позбавлятися від зайвих кілограмів. Тепер ми знаємо, якими бувають поради ендокринолога, охочим схуднути і привести себе в порядок.

  • Інститут ендо кринолога діэта
  • поради ендокринолога як похудіти
  • Як знежирюють молоко

Comments are closed!