Старшокласниця схудла на 60 кг за 1 рік! :: Щоденники – diets. ru

Старшокласниця схудла на 60 кг за 1 рік! :: Щоденники – diets. ru Старшокласниця схудла на 60 кг за 1 рік!

Вибачте, якщо ця історія вже друкувалася на цьому сайті, але вона мене на стільки вразила, що я готова хоч зараз перестати їсти.

Христина Амусова

Зріст – 168 см

до:

вага

– 112 кг,

після:

вага – 55 кг,

Об’єм грудей / талії / стегон – 90/64/90 см

Улюблена дочка

Батьки Христини дуже любили свою дочку, а тому балували її з раннього дитинства: цукерки, шоколадки, незліченна кількість кіндер-сюрпризів, адже дівчинка так хотіла зібрати колекцію іграшок з них. Як зізнається сама дівчина, на них-то вона й поправилася: більш ніж на 50 кг!

Перші образи

Оскільки повніла Христина поступово, то і особливо не звертала на це уваги і товстої себе не вважала, поки її клас не відправили проходити медогляд, а значить і зважуватися на вагах. Вага дівчини був дорівнює ваги трьох її подруг: 112 кг! Це був перший раз, коли Христина засмутилася і розплакалася через свою надмірну повноти.

Наступного разу дівчину засмутили нетактовні висловлювання продавщиць магазину одягу, аніскільки не бентежачись відправили її в магазин для повних тіток.

Батьки спробували заспокоїти дочку, але для себе Христина зрозуміла: вона хоче схуднути! До того ж з’явилися проблеми зі здоров’ям: задишка, початок стрибати тиск, важко стало рухатися, а тим більше танцювати. Молодий і енергійною старшокласниці дуже хотілося запалювати на дискотеках!

Півроку Христина пробувала різні дієти, але витримувати їх не виходило, адже вдома її завжди чекала мама зі смачним і ситним обідом або вечерею.

Їж, їж ще.

Схуднути допоміг мобільний телефон. На його диктофон Христина записала текст власного твору: «Добре тобі! Тепер ти сама сита, а й сама товста. А навколо худенькі красуні. Їж, їж ще, яка тепер різниця! »

З тих самих днів Крістіна обмежила себе в щодобових калоріях. Порції зменшилися. Коли з’являвся спокуса з’їсти щось смачненьке, але калорійне, стала замислюватися, поласувати або повечеряти. В “Макдональдсі” майже нічого не їла, тільки каву пила, занадто калорійні ці чізбургери, гамбургери і чікенбургери. Як зізнається дівчина, їй було дуже важко: їжа снилася ночами, іноді зривалася, плакала в подушку. Але вставала вранці і. продовжувала їсти сир. Мамині бутерброди так і залишалися лежати в передпокої.

До того ж вчилася вона в той час у випускному класі: майбутні випускні іспити, закінчення школи, стільки стресових ситуацій, а тут ще й худнути початку. Але для себе Христина вирішила: схудну у що б то не стало!

Перемога

Через 2 місяці ваги показали: пішло 15 кілограм.

Таке схуднення послужило азартних поштовхом до продовження розпочатого: а що ж далі, чи зможу ще? До дієти додалися розвантажувальні дні на кефірі або на яблуках, 2-3 рази на тиждень.

Як результат, через всього лише 1 місяць – мінус 10 кілограм! Після цього худнути стало легше: організм звик до такого харчування, до обмеженої кількості їжі, сильного дискомфорту більше не виникало. Тепер втрата ваги становила 300-400 г в день. І вже на момент закінчення школи Христина стала важити 55 кілограмів!

Всього за 1 року дівчина схудла майже на 60 кг! На випускному старші друзі, вже студенти, що не бачили Христину цілий рік, просто не впізнавали її. і запрошували на танець.

Як харчувалася Христина

На сніданок: нежирний сир – близько 150 грам, родзинки, зелений чай. Можна замінити на кашу на воді, з сухофруктами.

Або хлібці з сиром і кава (без цукру).

На обід: морквяний салат з яблуком, грудка куряча. Як десерт можливий родзинки або фініки.

Можна замінити на цвітну капусту, допустимо в сухарях. Як варіант, смажена риба (150г). Або півтарілки грибного супу з хлібцями.

На вечерю: як правило, Христина їла підлогу тарілки супу, і на десерт можна яблука / груші або ж овочевий салат з тим же десертом.

Між основними прийомами їжі, якщо хочеться їсти, дівчина може перекусити фруктами або овочами і 1 йогуртом.

  • дочці 10 місяців зважуватися на 2?

Comments are closed!

_0.31MB/0.02216 sec