Способи схуднути Модельна дієта Віри Брежнєвої на 9 днів

Способи схуднути Модельна дієта Віри Брежнєвої на 9 днів Як швидко схуднути за тиждень Дієта Віри Брежнєвої

Секрети схуднення Віри Брежнєвої розкриті. Основне правило дієти Віри Брежнєвої, як розповідає сама співачка, це фізичні

навантаження. Постійно Віра займається з тренером у фітнес центрі. Він знає, яка вправа, для чого і коли їй треба робити. Правда Віра зізналася, що після виснажливих тренувань дозволяє собі трохи шоколаду. Сон, за словами Віри, дуже важлива складова гарного настрою і прекрасного самопочуття. Якийсь оспецмальной дієти співачка не дотримується. Головне для неї – правильне харчування.

Модельна дієта Віри Брежнєвої.

Секрети схуднення дієти Віри Брежнєвої досить прості: весь день потрібно пити свіжовичавлені соки, мінеральну воду і після 8 години вечора харчуватися заборонено. Крім цього, 9 денна дієта Віри Брежнєвої має заборонений список продуктів.

Головний продукт, який потрібно виключити – цукор. Віра п’є чай або кава без цукру, або воліє свіжовичавлені соки. Другий продукт – дуже солодке і борошняне, наприклад, торти і тістечка. Від них, в дієті Віри Брежнєвої, відмовитися складно. Адже іноді так хочеться з’їсти смачне тістечко або трохи тортика. Але щоб досягти позитивного результатанеобходімо тримати себе в руках. Ще один у списку “заборонених” продуктів Віра Брежнєва дієти на 9 днів вважається шоколад. Також, модельна дієта Віри Брежнєвої, забороняє вживати білий і житній хліб. П’ятим пунктом дієти для схуднення – це борошняні продукти а також макарони.

Основні продукти, які дозволяє 9 денна дієта Віри Брежнєвої – це морепродукти, фрукти, овочі, сир, манна каша на сніданок. Сидячи на дієті Віри Брежнєвої ви можете дозволити іноді трохи смаженої картоплі і м’яса, але тільки на обід. Вечеря повинна бути дуже легким. Як розповідає зірка шоубізнесу, вона намагається не їсти після 8 вечора, але часто зйомки або концерти закінчуються за північ, і їсти дуже хочеться. Тоді можна з’їсти трохи фруктів, окрім бананів.

Брежнєва дієта на 9 днів – це швидкі способи схуднути. Результати схуднення

не змусять себе чекати, за 9 днів дієти ви схуднете на 8 10 кілограмів.

Модельна дієта Віри Брежнєвої, відгуки:

  • Модельний форум як швидко схуднути
  • 9денна дыэта выдгуки
  • дієта брєжневої
  • Дієта віра
  • домашні секрети краси віри брежнєвоі
  • з`їла тістечко і на тренування
  • Схуднення Віри Брежнєвої
  • що можна істи на дієті джиллиан маккейт
  • щоденник тренувань вєри бреневої
  • як схуднути на9

Comments are closed!