Спортсмен зробив неможливе – схуд на 11 кг за 24 години

Спортсмен зробив неможливе – схуд на 11 кг за 24 години Спортсмен зробив неможливе – схуд на 11 кг за 24 години

Фото: odditycentral. com

28-річний письменник і спортсмен вирішив, за його словами, “створити більш здорові відносини між людьми і вагами, довівши, що вага може змінюватися

під впливом багатьох факторів, а не тільки через кількість скинутого жиру”.

28-річний Росс Еджелі (Ross Edgeley) здійснив екстремальний експеримент, щоб спробувати скинути 24 фунти (11 кг) всього за 24 години. Майте на увазі – це був дуже небезпечний метод дослідження, який проводився під суворим наглядом лікарів, тому не намагайтеся повторити досвід спортсмена самостійно, пише кореспондент Oddity Central.

Основна мета Росса полягала в тому, щоб втратити максимальну кількість рідини.

“Тіло дорослої людини на 50-70% складається з води. Моя вага складає 95 кг, і я вирахував, що 47,5 кг мого тіла становить рідину. Різке зниження рівня води в організмі може привести до фатальних наслідків, так як вона необхідна для функціонування життєво важливих органів і підтримки нормального обсягу крові. Тому я вирішив поступово позбуватися від рідини шляхом інтенсивного потовиділення і прийому сечогінних препаратів “, – пояснює письменник.

Свій експеримент він почав з прийому дуже гарячої соляної ванни і вживання невеликої кількості води з діуретиками (вітамін С, корінь кульбаби, кофеїн). Еджелі зазначив, що він повністю виключив з 24-годинного раціону сіль, оскільки вона утримує воду в організмі і, як наслідок, веде до утворення набряків. Пізніше чоловік сходив у сауну, а потім відправився в спортзал.

Проробивши всі ці процедури, Еджелі примудрився скинути 11 кг, і при цьому зберегти бадьорий настрій. Правда, Росс зізнався, що його метод виявився небезпечним і неприємним.

“10:30 ранку: я маю намір скинути 24 фунта рідини, але для цього мені потрібно щось більше, ніж забути вдома пляшку з водою. Тому я починаю свій день з прийняття обпалюючою ванни з сіллю і випиваю чашу з сечогінними, щоб моє тіло не надумав утримувати воду. 2:00 дня: я тягну своє втомлене тіло в тренажерний зал і залишаю його на біговій доріжці на 45 хвилин. Зазвичай я насолоджуюся походом в спортзал, але ті 45 хвилин були найгіршими в моєму житті. 2:00 дня – 6:00 вечора: брехати не буду – в цей період все було досить нудно. Я з’їв “дитяче харчування” – стейк без приправ. 6:30 вечора: кілька ковтків води і листя салату. 7:30 вечора: відвідую тренажерний зал в останній раз. Відчуваю себе дивно веселим, оскільки прийняв 150 мг кофеїну для стимуляції і додаткового сечогінного ефекту. Через 30 хвилин перебування на біговій доріжці я був змушений натиснути червону кнопку аварійної зупинки, і повільно перемістився в сауну. 9:00 вечора: встаю на ваги і бачу, що я зробив це – схуд на 24 фунта! Не гаючи часу, я хапаю нижню білизну і біжу до сумки, в якій знаходиться 4-літрова пляшка води з вітамінами і електролітами “, – коротко описав свій метод 28-річний спортсмен.

Анна Романцева

  • Росс Еджелi
  • як скинути 11кг

Comments are closed!

_0.31MB/0.01206 sec