Спортивне харчування і дієта футболіста – Сайт Чемпіонату МАТ-ХУТРА (матмеха) УрГУ з футболу

Спортивне харчування і дієта футболіста – Сайт Чемпіонату МАТ-ХУТРА (матмеха) УрГУ з футболу Спортивне харчування і дієта футболіста Чому спортивне харчування і дієта важливі у футболі?

Їжа забезпечує нас енергією для наших м’язів, мозку та інших органів. Футбол вимагає

багато фізичних вправ, і тому важливо, щоб енергія, доступна для нас під час гри. Енергії, доступною нам в будь-який конкретний момент часу залежить від нашого рівня цукру в крові.

Якщо ми по-є, ми стаємо більш вагою. Чим важче ми, більше роботи, наші м’язи повинні зробити, щоб взяти нас на такій же відстані. Це знижує нашу витривалість, і наша здатність прискорювати швидко. Якщо ми під-є, ми може стати слабкою і наше загальне здоров’я може відмовитися, бо не отримують достатньо поживних речовин.

Здорова дієта покращує наш загальний рівень здоров’я, і??може допомогти нам швидше відновитися від травми.

Поряд з програмою підготовки фітнес, наша дієта може допомогти нам розвивати витривалість і поліпшити спортивний результат.

Дієта має важливе значення для нашого зростання та розвитку.

Продовольча піраміди

Кожна з основних груп продуктів харчування показано в харчової піраміди. Продукти у верхній частині піраміди повинні бути з’їдені економно, а фрукти і овочі повинні включати п’ять порцій на день.

Прості кроки для поліпшення вашої дієти

Їжте сніданок. Це найважливіший прийом їжі в день, тому вона не повинна бути пропущена.

Зменшіть кількість кави, чаю та коли, що ви п’єте, і замінити їх на воду, фруктові соки або інші здорові напої.

Їжте здорову закуски. Їжте моркву, сухі зернові сніданки, горіхи, рисові коржі, житній, свіжий хліб, рогалики або тост, а не чіпси, шоколадні батончики і цукерки.

Скорочення солодкі продукти, наприклад, шляхом усунення цукор з чаю, кави і сухих сніданків.

Зменшіть споживання жирної їжі. Так, наприклад, зменшити кількість масла, маргарин, жирні сорти м’яса, яловичини гамбургери, чіпси і чіпси, що ви їсте.

Пийте багато рідини перед матчем, в перерві та після матчу, особливо в жарку, вологу погоду.

Уникайте солодких закусок безпосередньо перед початком матчу. Фрукти, такі, як банани, або інших багатих вуглеводами закуски краще. Уникайте переїдання перед матчем.

Замінити рідини, солі і вуглеводів, які ви використовували під час матчу (див. нижче).

Дієта і відновлення після матчу

Ось чотири підказки, щоб допомогти вам відновити з жорсткого матчу або тренування:

    Відпочинок, і переконайтеся, що у вас є достатня кількість сну. Замініть ваше тіло солі в їжу. Більшість продуктів, природно, містять солі, але фруктові соки, особливо хороший вибір, і вони будуть також замінити рідини. Замініть ваше тіло вуглеводів в їжу багатих вуглеводами продуктів протягом двох годин після сесії матчу або тренування. Пийте багато рідини, щоб замінити тих, втрачається через піт.

01.10.2011

Comments are closed!