Спортивне харчування для футболу – Спортивне харчування для футболістів – Спортивне харчування – Інформація – Спортивне Харчування Волгодонськ

Спортивне харчування для футболу – Спортивне харчування для футболістів – Спортивне харчування – Інформація – Спортивне Харчування Волгодонськ

Спортивне харчування для футболу

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ ФУТБОЛІСТІВ

КЕРІВНИЦТВО ДЛЯ ФУТБОЛІСТІВ

Кожен футболіст знає, що витривалість, швидкість і майстерність є ключовими якостями, якими повинен володіти гравець при виході на поле. Турбота про фізичній формі має ключове значення для тих, хто прагнути убезпечити свій організм від травм і перевтоми.

Якщо ваше захоплення футболом значить більше, ніж звичка грати в настільний футбол з друзями в барі, вам знадобляться наші поради. Дізнайтеся більше про добавки, які допоможуть вам досягти максимальних результатів на полі.

змусьте СУПЕРНИКА нервувала

мультивітамінів

Кожен спортсмен повинен отримувати необхідну кількість основних вітамінів і мінералів. Вітаміни допомагають організму вбирати корисні речовини, споживані з їжею, відновлюватися після навантажень, нарощувати м’язову масу і розвивати фізичну витривалість.

ВІТАМІН B

Майстерність вимагає підготовленості. Вітамін В допомагає організму отримувати з їжі корисні речовини і енергію, а також боятиметься про здоров’я печінки. Отримуйте максимальну користь від поживних речовин, що у ваш організм, і просувайтеся до досягнення ваших цілей.

АМІНОКИСЛОТИ

Амінокислоти грають для вашого організму таку ж роль, як масло для роботи автомобіля. Забезпечте вашим м’язам ефективне зростання і відновлення.

ПРОФЕСІЙНІ ДОБАВКИ ЯК ОСНОВА ВАШОГО УСПІХУ У ФУТБОЛІ

Білок молочної сироватки

Катаболізм (руйнування м’язової тканини) відбувається через надмірних навантажень або порушення поглинання поживних речовин в організмі. Білок молочної сироватки – це універсальний протеїн, який можна приймати як до, так і після тренувань. Він забезпечує організм якісним протеїном, який використовується організмом для утворення нової м’язової тканини і знижує ризик катаболізму.

глютамине

Допомагає боротися з м’язовим стомленням, прискорює відновлення і підтримує роботу імунної системи. Глютамин – це стандартна амінокислота, яку можна приймати до і після тренувань. Під час інтенсивних навантажень запаси глютамина в організмі повністю виснажуються.

КРЕАТИН

Креатин допоможе поліпшити результати ваших тренувань. Він сприяє гідратації м’язової тканини і стимулює вироблення АТФ в організмі. Цей продукт допоможе вам зміцнити свою фізичну силу.

ГРАЙТЕ ДО КІНЦЯ

цитрулін

Це амінокислота, що сприяє підтримці високого рівня аргініну в організмі, і стимулююча циркуляцію крові і кисневий обмін. У з’єднанні з оксидом азоту цитрулін є цінним джерелом енергії під час інтенсивних навантажень.

КОФЕЇН

Є додатковим джерелом енергії, стимулює розумову діяльність і концентрацію. Кофеїн допоможе вам бути зібраними і уважними протягом всієї гри!

Джинкго БІЛОБА

Приплив кисню до мозку і серця під час фізичних навантажень відіграє важливу роль. Добавка гінко білоба допоможе вам поліпшити кисневий обмін в організмі і зміцнити здоров’я в цілому.

Про наявність в магазині необхідної спортивної добавки Ви можете дізнатися за телефоном:

8-928-190-27-23 Альберт Шнайдер – Ваш консультант.

  • харчування футболіста
  • футболіст харчування
  • харчування футболистов
  • дієта футболіст
  • поради для футболістів
  • спортивне харчування для футболістів
  • спортивне харчування футболіста
  • харчування в футболі
  • харчування для футболістів
  • харчування професійного футболіста

Comments are closed!