Спортивне харчування. Дієта від тренера | Юрій Спасокукоцький

Спортивне харчування. Дієта від тренера | Юрій Спасокукоцький Спортивне харчування. Дієта від тренера.

Чемпіон Світу і персональний тренер з бодібілдингу Юрій Спасокукоцький представляє нове відео: «Спортивне харчування. Дієта від тренера »

Дієта

(грец. – спосіб життя, режим харчування) – сукупність правил вживання їжі людиною або іншим живим організмом. Дієта може характеризуватися такими факторами, як хімічний склад, фізичні властивості, кулінарна обробка їжі, а також час і інтервали прийому їжі. Дієти різних культур можуть мати істотні відмінності і включати або виключати конкретні продукти харчування. Уподобання в харчуванні і вибір дієти впливають на здоров’я людини. Режим харчування здорової людини, відповідний професії, статтю, віком та ін (раціональна дієта), становить предмет вивчення гігієни харчування. Примітно, що раціональна, науково обгрунтована дієта буде різною для людей різного походження. Наприклад, молоко підходить багатьом людям європеоїдної раси, але не засвоюється організмом деяких уродженців Азії (більшість китайців і деякі інші народи). Як правило, раціональна дієта містить всі незамінні елементи їжі – це такі елементи, які їжа повинна включати для того, щоб забезпечити нормальне функціонування організму людини. Останній абсолютно не синтезує незамінний елемент, або синтезує його в кількостях, недостатніх для підтримки здоров’я організму (наприклад, ніацин, холін), а тому повинен отримувати з їжею. Спортивне харчування – це особлива група харчових продуктів, що випускається, переважно, для людей, що ведуть активний спосіб життя, займаються спортом і фітнесом. Прийом спортивного харчування спрямований, в першу чергу, на поліпшення спортивних результатів, підвищення сили і витривалості, зміцнення здоров’я, збільшення об’єму м’язів, нормалізацію обміну речовин, досягнення оптимальної маси тіла, і, в цілому, на збільшення якості та тривалості життя.

Ви можете залишати свої коментарі до даної теми. Обговорити або задати яке вас цікавить. Не обіцяємо відповісти на всі коментарі, але те що вони буду переглянуті це 100%. Якщо у вас є якісь зауваження, ми їх розглянемо!

  • як можна похудати в животі
  • великий живіт як похудати
  • як похудіть щоб не було жиру

Comments are closed!

_0.31MB/0.00628 sec