Список продуктів і дієта для відновлення кислотно-лужного балансу – краса і здоров’я в жіночому онлайн журналі Wictoria. ru

Список продуктів і дієта для відновлення кислотно-лужного балансу – краса і здоров’я в жіночому онлайн журналі Wictoria. ru Кислотно-лужна дієта: баланс веде до втрати кілограмів

Давно відомо, що здоровий організм підтримує певний баланс

pH внутрішніх рідин. Однак він не завжди справляється з цим завданням. Якщо баланс порушений, ферменти стають малоактивні, і в організмі починають накопичуватися токсини.

Фото: Fotobank

В результаті, ми вже з ранку відчуваємо себе втомленими, працездатність і настрій знижуються. А це означає, що варто почати відновлювати кислотно-лужний баланс – всі енергії повинні бути в рівновазі.

Майже всі продукти при попаданні в наш організм виділяють у кров або кислоту, або лужну основу. « Якщо з їжею надходить дуже багато кислотних продуктів, організм змушений компенсувати дисбаланс своїми власними лужними резервами, тобто мінеральними речовинами (кальцієм, натрієм, калієм, залізом ), – розповідає гастроентеролог, дієтолог центру « Риммарита » Анна Каршіева . – Через це сповільнюються біохімічні процеси, знижується рівень кисню в клітинах, виникають порушення сну і втому, не виключено, що і депресивні стани ».

Багато фахівців по здоровому харчуванню рекомендують дану дієту. Наприклад, у своїй книзі « Як залишатися здоровим протягом усього року » лікар Елсон Хаас стверджує, що краще, якщо в раціоні буде 70-80% лужної їжі. У зимові місяці, на його думку, частку лужної їжі необхідно знизити до 65-70%.

Основною перевагою кислотно-лужний дієти є те, що її дуже легко дотримуватися. До того ж вона багата антиоксидантами і клітковиною і не містить « порожніх калорій ». І хоч ця дієта вважається оздоровчої, зниження ваги спостерігається практично у всіх. Що не дивно, якщо врахувати, що при даному раціоні практично виключені всі продукти « кислотного » меню, а до них відносяться всі основні жирні продукти.

Comments are closed!

_0.31MB/0.01323 sec