Спеціальне харчування для зменшення об’єму стегон і боків / Як стати стрункою

Спеціальне харчування для зменшення об’єму стегон і боків / Як стати стрункою Спеціальне харчування для зменшення об’єму стегон і боків

Спробувала сьогодні сидіти на молокочайной розвантаженні і… не витримала. Якби дві години тому я пішла спати, тоді все було б відмінно, а так я пішла і… повечеряла. Картопляне пюре з кефіром

– не надто важка їжа, але прикро, що не стримала дане собі слово.

поїсти, підійшла до дзеркала і придивилася, що ж мені не подобається в моїй фігурі. Відповідь проста – стегна і трохи талія не в порядку. Навіщо ж тоді я мучу все тіло, якщо можна помучити тільки проблемні зони? Виходить, що потрібно стати стрункою тільки в цих місцях.

З такими «новими» висновками я почала шукати старі конспекти дівочої гімназії. Вчили нас колись худнути зонами і я дуже сподівалася, що мій конспект не загубився. Останні дві години були спрямовані на те, щоб знайти потрібну запис і «Еврика!» Замітка знайшлася.

Цитую основні прийоми

Дієта спрямована на зменшення обсягу стегон і боків. Сенсом харчування вважається підрахунок споживаних в добу жирів. Якщо потрібно худнути, значить, жири не повинні перевищувати 30-40 гр на добу, якщо потрібно підтримати вага – 40-50 гр на добу.

Для того, щоб худнути, викладачі радили гімназисткам вибирати продукти, які не містять більше 12 гр жирів на 100 гр продукту. Щоб не з’явилося проблем зі здоров’ям, не потрібно повністю прибирати жири з вашого раціону!

Потрібно чергувати: кількість жирів для схуднення (наприклад, тиждень) і жири для закріплення – підтримки ваги (наприклад, тиждень, можна два тижні). Так можна харчуватися досить тривалий час, якщо дієта підійде.

«Заборонений плід»

Потрібно виключити такі продукти:

1. Продукти, які готуються (смажаться) на маслі (смажена картопля, кабачки, баклажани). Замість смаження найкраще запікати або відварити, але без використання жирів.

2. Жирні заправки і соуси (сметана, вершки, майонез та інші соуси, основою яких будуть майонез, сметана тощо).

4. Фаст-фуд (біг-маг, чіпси, піци і т. д.).

5. Солодкі напої (кока-кола, фанта, спрайт і т. д.).

6. Морозиво.

7. Кондитерські вироби (випічку, тістечка, печиво, торти і т. д.).

8. Всі види солено-копченої, копченої та в’яленої риби.

9. Насіння і горіхи.

10. Ковбасні вироби (копчені та варені ковбаси, сосиски, сардельки тощо).

11. Молочні продукти (вершкове масло, маргарин, вершки, сметана, незбиране молоко, сирні сирки і т. д).

12. У яйцях не допускається їсти жовток, а білок можна.

13. Рослинна олія, сало, жарильний жир і т. д.

17. М’ясні страви (наприклад, пироги зі свининою, ліверна ковбаса, паштети, фаршировані яйця, пельмені і т. д.).

Comments are closed!