Спалювач жиру: дієта 18 / Дієти / Схуднути швидко і ефективно

Спалювач жиру: дієта 18 / Дієти / Схуднути швидко і ефективно Спалювач жиру: дієта 18

Виходячи з, наведених вище, вісімнадцяти продуктів був складений раціон харчування дієти. Режим схуднення на неї можна віднести до прискореного завдяки вкрай ефективному впливу на зайву вагу продуктів-сжигателей жиру. Кожен з вісімнадцяти продуктів має своє неповторне властивість, що дозволяє результативно боротися з жировими відкладеннями.

№ 1. Огірки.

Огірки відрізняються вкрай низькою калорійністю завдяки високому вмісту в них цілющих грунтових вод. Здатні викликати швидке відчуття насичення і вгамовувати спрагу, без необхідності змішування води і сухої їжі (останнє призводить до набору ваги).

Томати, завдяки що входять до їх складу хімічних речовин, впливу на мозкову частку «насичення» і вкрай ефективно втамовують голод. Як і огірки, низькокалорійні. Багаті значною кількістю вітамінів і мінералів. Мають у своєму складі куркумін, блокуючий ріст жирових клітин. Червоний колір томатів психологічно відбиває бажання поїсти.

Морква багата волокнами клітковини. Стимулює перистальтику кишечника і приносить довгий відчуття ситості завдяки набряклим в шлунку грубим волокнам. Є твердим овочем з щільним молекулярною будовою, що сприяє довгому переварюванню і відповідно, тривалого відсутності апетиту. Дуже корисний овоч, що включає в собі значний список мікроелементів. Зміст ккал на 100 гр. дуже низько.

№ 4. Грейпфрути.

Грейпфрути значно прискорюють обмін речовин, мають яскраво вираженими жиросжигающими властивостями завдяки речовині нарігіну. Нарігін прискорює процеси метаболізму як окремо, так і спільно з кавою (останній також присутня в меню дієти). Грейпфрут знижує вміст жирових клітин (ліпідів) у крові, а також сприяє видаленню «пухкого» жиру з організму. Завдяки гіркоти, властивої цьому фрукту, значно знижується апетит і активізується робота травного тракту. Запах ефірних масел, стоншується грейпфрутом, також неабиякою мірою сприяє зниженню апетиту і зменшення зайвої ваги.

№ 5. Зелений чай

Бореться із зайвою вагою завдяки містяться в чайних листочках катехінів і кофеїну. Зелений чай, прийнятий натщесерце, активізує метаболічні процеси і знижує апетит. Має властивості виводити зайву рідину, токсини, шлаки та інші отруйні речовини з організму. Показаний хворим, що страждають ожирінням.

Comments are closed!