Сокова дієта для схуднення. Відгуки. Сокова дієта від зморшок, для омолодження шкіри | Натуральні засоби для краси шкіри, рецепти соків від зморшок і прищів і натуральні антивікові засоби

Сокова дієта для схуднення. Відгуки. Сокова дієта від зморшок, для омолодження шкіри | Натуральні засоби для краси шкіри, рецепти соків від зморшок і прищів і натуральні антивікові засоби Сокова дієта від зморшок

Ця сокова дієта була детально описана в книзі лікаря-натуропата Чері Калб «Чудова шкіра за 14 днів»

(“The wrinkle cleance” by Cherie Calbom).

Слідом за Норманом Уокером. який, до речі, пішов так далеко, що харчувався практично тільки соками, так от, слідом за ним і іншими дослідниками вивчали дію натуральних соків, доктор Калб проголосила, що свіжовичавлені соки. особливо овочеві, є унікальним оздоровлюючим продуктом.

Вони здатні очистити організм від токсинів, наситити його поживними речовинами і зупинити руйнування клітин і старіння органів, тобто продовжити молодість .

Чері Калб стверджує, що після сокової дієти шкіра омолоджується. У своїй книзі доктор детально описує причини в’янення шкіри, появи зморшок, втрати загального тонусу і пропонує цілу програму радикального омолодження шкіри, боротьби зі зморшками.

Програма включає в себе кілька етапів послідовного очищення і відновлення. Головне місце в ній займається 14-ти денна низкоуглеводная дієта збагачена натуральними соками. Доктор рекомендує почати її після одноденної дієти, що складається виключно з соків.

Ця експрес-дієта, на думку автора, мобілізує організм, готують його до основного етапу. Одноденною сокової дієтою можна починати і закінчувати програму боротьби із зморшками. А можна використовувати її перед важливим заходом, якщо потрібно трохи виглядати свіжіше.

Меню сокової дієти

Отже, протягом одного дня ви повинні вживати виключно овочеві соки, а також звичайну і мінеральну воду, теплий овочевий бульйон і трав’яні чаї. Увечері напередодні можна з’їсти що-небудь легке, наприклад, салат, заправлений олією або лимонним соком.

Овочевий сік готується в соковижималці. Під овочевим соком автор розуміє не обов’язково вичавку з одного овоча, хоча і це корисно, а коктейль з будь-яких овочів, які вам подобаються. Наприклад, можна покласти в соковижималку морква, трохи буряків, селеру, петрушку, помідор, брюссельську капусту, все, що хочете, і все, що поєднується.

Ось план одноденної сокової дієти по Чері Калб:

Трав’яний або зелений чай з лимонним соком або гаряча вода з скибочкою лимона і дрібкою кайенского перцю.

Будь овочевий сік або несолодкий фруктовий сік

Другий сніданок

Стакан води або чашка трав’яного чаю

Будь овочевий сік

Стакан звичайної або мінеральної води з лимоном або вітаміном С у порошку

Comments are closed!

_0.31MB/0.00454 sec