Сода для схуднення | Схуднення – Поради та інтерв’ю дієтологів

Сода для схуднення | Схуднення – Поради та інтерв’ю дієтологів Сода для схуднення

Замовити соду для схуднення можна тут

Позбавлення зайвої ваги – процедура досить складна. Якщо підходити до неї з наукової точки зору, все начебто зрозуміло – досить

розщепити надходять в організм жири. Але як це зробити? Так як переважна частина співробітників нашої редакції закінчила середню школу, ми знаємо – сода повинна перешкоджати всмоктуванню жирів. З цим пов’язана і методика схуднення, яка стає все більш популярною.

Але початківців любителів хімії ми змушені засмутити. Зміна кислотності в шлунку для зниження апетиту і погіршення розщеплення і всмоктування жирів шляхом прийому в організм розчину харчової соди – небезпечна, і дуже часто призводить до поганих наслідків методика схуднення. При неправильних дозуваннях відбувається пошкодження слизової оболонки травного тракту, на стравоході і всередині шлунка з’являються дрібні виразки, які будуть кровоточити. На закінчення додамо – визначити потрібну дозу дуже складно.

Як приймати содові ванни

Втім, сода дійсно знаходить своє застосування в процесі позбавлення від зайвої ваги. Найбільш правильне застосування соди для схуднення – це добавки цієї речовини до складу ванн. Зазвичай до складу такої ванни додають до 500 г морської солі, яку можна придбати без праці в любо аптеці, і 300 г бікарбонату натрію (харчової соди). Об’єм ванни становить 200 л, а температура розчину – 37-39оС. Час знаходження у ванні – 20 хвилин. За один прийом ванни можна втратити до 2 кг (!) Ваги.

Суть дії соди, у складі таких ванн, полягає в тому, що вона дуже добре розслабляє організм людини і дає йому можливість скинути з себе не тільки зайву вагу, але і негативну енергію, яка накопичилася в ньому протягом робочого дня. Під час прийому содової ванни у людини починає активно працювати і очищатися лімфатична система. Якщо, наприклад, людина хоче очиститися від впливу радіації, то йому рекомендують не додавати у ванну морську сіль, а обмежитися тільки содою.

Про що потрібно пам’ятати

Тим людей, які хочуть схуднути за допомогою ванн з содою, але у них є проблеми зі здоров’ям або вони хворі на діабет, можна порадити перед прийомом процедур, для видалення з організму токсинів, проконсультуватися з лікарем. Постійно потрібно стежити за температурою содової ванни для схуднення, так як, чим вище температура, тим краще йде очищення. Проте, сильно потіти не потрібно, особливо при прийомі перших процедур. Після того, як людина вийшла з ванни обмиватися водою йому не слід – потрібно загорнутися в махровий рушник або халат і лягти. Ванни з содою чудово позбавляють людину від втоми і знімають нервову напругу.

Дуже добре на жировий обмін в організмі людини впливає добавки в воду для ванн з содою ефірних запашних масел. Швидкість розщеплення жирів і виведення токсинів при цьому у багато разів зростають, і організм швидко втрачає зайву вагу. Содові ванни, з добавками морських солей і пахощів – це чудовий засіб для зниження ваги, очищення організму від токсинів і радіонуклідів, підвищення енергетики організму і його здоров’я.

Comments are closed!