Смартфон правильно будить і допомагає скинути вагу | Здоров’я | Вести

Смартфон правильно будить і допомагає скинути вагу | Здоров’я | Вести Огляд корисних мобільних пріложеніяй ОС iOS і Android

Топ-5 додатків для здоров’я. Фото з сайту goodtoknow. co. uk

¦ 5 червня | 7:00

Мобільний телефон давно перестав бути тільки засобом зв’язку, особливо якщо мова йде про смартфон. З його допомогою можна і покупки оплатити, і погоду дізнатися, а можна і про здоров’я подбати.

“Вести” обрали п’ятірку додатків для смартфонів, які допоможуть залишатися у відмінній фізичній формі. Крім своїх унікальних функцій, всі вони відстежують статистику, зберігають результати і дозволяють ділитися досягненнями в соцмережах.

Runtastic Heart – з пульсом по життю

безкоштовно; 8 грн (платна версія)

Для тих, хто змушений постійно стежити за своїм пульсом. Програма визначає частоту серцевих скорочень за допомогою камери смартфона – досить прикласти до об’єктиву палець на кілька секунд. Серед можливостей програми: графічне відображення результатів, можливість поставити нагадування про те, що пора виміряти пульс. Відгуки в основному позитивні, але багато нарікають на те, що при поганому освітленні і вологих пальцях результати вимірів не завжди точні, а також на те, що в коментарях до вимірів не можна писати російською мовою.

Waterbalance простежить за рідиною

безкоштовно; 6 грн (платна версія)

Допомагає стежити за рівнем води в організмі. Потрібно ввести свої параметри: зріст, вага, вік і спосіб життя (активний, сидячий). А програма визначить, скільки рідини в день вам потрібно випивати. При цьому Waterbalance місцями нагадує гру – видає нагороди за правильно «пропитий» день, повідомляє про те, що пора ковтнути води. Не всі напої додаток зарахує в плюс (ви обираєте в програмі, скільки і чого випили) – наприклад, чашка кави не вважається. Користувачі відзначають, що додаток здорово допомагає тим, хто сидить на дієтах і повинен стежити за водним балансом організму. Однак скаржаться: в базі додатки – неповний перелік напоїв.

Smart Alarm Clock допоможе правильно прокинутися

безкоштовно

Для тих, кому важко прокидатися вранці. Додаток відстежує фази сну і будить користувача в межах встановлених їм тимчасових рамок, але під час фази неглибокого сну – вважається, що в цей момент найлегше прокинутися. Також записує шуми і звуки, які можуть заважати здоровому сну – для того, щоб людина їх міг усунути. Користувачі відзначають, що Smart Alarm Clock добре справляється зі своїми завданнями. З недоліків відзначають те, що працююча всю ніч програма з’їдає заряд батареї, багатьом не до душі і те, що смартфон повинен знаходитися поруч з головою сплячого.

FatSecret порахує калорії і допоможе скинути вагу

безкоштовно; 8 грн (платна версія)

Гарна програма для тих, хто стежить за своїм харчуванням. У програмі зібрана інформація про поживну цінність великої кількості харчових продуктів. Це допоможе користувачеві відслідковувати, скільки калорій він споживає. А щоденник допомагає відслідковувати зміни у вазі. Всі результати можна скидати на комп’ютер і ділитися інформацією в соцмережах. Але користувачі скаржаться, що не можна дізнатися калорійність маленьких обсягів продуктів (менше 25 г) і що додаток повинен бути постійно підключений до Мережі (для сканування товарів для штрих-коду).

Fitness 100 – персональний тренер

безкоштовно; 9 грн (платна версія)

Додаток для тих, у кого немає часу відвідувати фітнес-центри, але є бажання підтримувати себе у формі. У програмі – 1000 вправ з фітнесу та йоги та 100 готових тренувань, як з використанням спортивного обладнання, так і без нього. Також можливість створювати і зберігати свої комплекси вправ. Щоб тренування були більш ефективними, в додатку є можливість підраховувати і калорії – в базі близько 30 тис. продуктів (але вони – англійською мовою). Користувач може сам складати календар тренувань, а трекер фігури допомагає відслідковувати зміни параметрів тіла.

  • смартфоны луркморе

Comments are closed!