Slimclub – центр зниження ваги. Як швидко і ефективно скинути зайві кілограми або позбутися зайвих сантиметрів

Slimclub – центр зниження ваги. Як швидко і ефективно скинути зайві кілограми або позбутися зайвих сантиметрів Боротьба із зайвою вагою

Існує думка, що боротьба із зайвою вагою, як ремонт – її можна тільки почати, а закінчити не можна. Дійсно, багато представниць прекрасної статі все життя з перемінним успіхом скидають зайві кілограми. Проблема зайвої ваги гостро постає перед кожною другою жінкою в той чи інший життєвий період. Які ж помилки роблять жінки на шляху до стрункої фігури? Як позбутися зайвої ваги без шкоди для здоров’я?

Як скинути зайву вагу правильно

Найпоширеніша омана – зменшення кількості рідини під час дієти. Спочатку може здатися, що заповітна мета – зниження зайвої ваги майже досягнута. Однак це оманливе відчуття. Дійсно, за рахунок зменшення рідини в організмі жінка дуже швидко скидає пару – трійку кілограмів. Проте організм відчуває стрес від зневоднення. З часом корекція зайвої ваги сповільнюється, а здоров’я при такій дієті підривається. До того ж разом з рідиною з організму виводяться шлаки і токсини. Тому будь-якій людині – худне він чи ні – необхідно випивати не менше 1,5-2 літра чистої води в день. Обмеження рідини виправдано тільки за медичними показаннями.

Які б методи боротьби із зайвою вагою ви не застосовували, найголовніше – це здоровий повноцінний сон. Навіть незначна втрата ваги є стресом для організму. Заповнення сил та енергії проходить у сні. Від повноцінного відпочинку залежить настрій, стан шкіри, травлення і обмін речовин, який активізується після нормального здорового сну. Тому якщо ви задумалися над тим, як позбутися зайвих сантиметрів, приділіть особливу увагу режиму праці та відпочинку.

Як боротися із зайвою вагою за допомогою дієти? При виборі системи живлення не варто зупинятися на монодієта. Організм повинен отримувати всі корисні речовини – вітаміни і мінерали, що містяться в різних видах продуктів (м’ясі, рибі, овочах, фруктах, крупах, яйцях, молочних продуктах).

Легкий спосіб скинути зайву вагу

В welness-студії SlimClub інструктори пропонують рекомендації щодо правильного харчування, проте не радять сідати на жорсткі дієти. Завдяки заняттям на європейських велнес-тренажерах скинути зайву вагу, прибрати зайві сантиметри і підкоригувати фігуру можна без виснажливих фізичних навантажень і обмежень в їжі.

Головні постулати здорового харчування.

  Дробове харчування невеликими порціями (не менше 4 разів на день). Не переїдайте на ніч. Найкраще організувати легка вечеря години за 3 до сну. Достатня кількість вітамінів в щоденному раціоні.

Вважається, що оптимальна втрата ваги при схудненні – 3-4 кілограми на місяць. А як скинути зайву вагу швидко? Інструктори SlimClub підкажуть способи скинути зайву вагу в короткі терміни без шкоди для здоров’я і ризику набрати втрачені кілограми знову. Для цього розроблена спеціальна програма «експрес схуднення». За допомогою велнес-тренажерів ви зможете схуднути, не вдаючись до жорстких дієт і посиленим фізичним навантаженням.

Як зігнати зайву вагу раз і назавжди? Це найболючіше питання для багатьох жінок, які пробували сидіти на дієтах, займатися фітнесом, приймати спеціальні БАДи для схуднення. Інструктори SlimClub пропонують просте рішення – заняття на європейських велнес-тренажерах. Різні види апаратного масажу, глибокий вплив на жирові клітини інфрачервоного тепла, вакуумного баротренажера, прессотерапии та інші сучасні методики дозволять вам ефективно скорегувати фігуру і позбавитися від зайвої ваги без дієт і виснажливих навантажень.

Якщо ви хочете знати, як прибрати зайву вагу і зменшити об’єми тіла, приходьте в SlimClub!

 • скинути зайву вагу
 • як швидко скинути пару зайвих кілограмів
 • як скинути лишні кілограми
 • як втратити зайвы кылограми
 • ефективні методи боротьби із зайвою вагою
 • методи як скинути лишню вагу
 • Способи скинути вага як скинути зайву вагу струнка фігура
 • як дуже швидко позбутися зайвої ваги
 • Як швидко та ефективно схуднути діабетику в дома
 • як можна скинути зайві кілограми

Comments are closed!