Скоро пост! хто зважиться? [Архів] – Форуми для бажаючих схуднути

скоро пост! хто зважиться? [Архів] – Форуми для бажаючих схуднути

Дівчата і хлопці звичайно. Скоро пост, хто зважиться на ньому сидіти?

Розповім приклад свого тата. він просидів на посту всі 40 днів.. давав розслабиться собі тільки на вихідних їв рибу і пив вино

Всі інші дні як треба

Схуд

за ці 40 днів на 12 кг.. от думаю в цей пост до нього приєднається. А ви як думаєте варто?

Пишу для всіх, дуже цікаво буде для тих хто сидить на кремлівській!

Пишу що треба їсти і коли починати.

Пост

Великий піст (Чотиридесятниця) встановлено в пам’ять про те, як Господь Ісус Христос сорок днів постив у пустелі, а Страсна седмиця присвячується спогаду останніх днів земного життя, страждань, смерті і поховання Ісуса Христа. У святу велику Чотиридесятницю, в перший день першого тижня – у понеділок – є не личить, також і у вівторок. У середу подаються хліб і варені овочі. Ті, хто не може обходитися без їжі в перші два дні, їдять хліб і квас.

У суботу і в неділю дозволяється рослинна олія і вино. Риби ж є не дозволяється протягом всього посту, крім свят Благовіщення Пресвятої Богородиці (якщо свято припадає на понеділок, середу або п’ятницю, то дозволяється тільки рослинне масло) та Входу Господнього в Єрусалим (Вербна неділя).

В навечір’я свята Благовіщення дозволяется рослинне масло і вино, якщо це свято буде перш суботи святого праведного Лазаря.

Початок 10 березня, понеділок

Як постити у Великий піст

Великий піст починається за сім тижнів до свята Святої Пасхи і складається власне з Чотиридесятниці і Страсної седмиці. Чотиридесятниця встановлена??на спогад життя Господа Ісуса Христа на землі і на честь сорокаденного перебування в пісному подвиг в пустелі Самого Спасителя, а Страсна седмиця присвячується спогаду останніх днів земного життя, страждань, смерті і поховання Ісуса Христа.

Православна Церква, наказуючи зберігати весь Великий піст, здавна встановила проводити з особливою суворістю першу і Страсну седмиці.

У перші два дні першого тижня встановлена??вища ступінь посту – в ці дні наказується повне утримання від їжі.

В інші дні Чотиридесятниці, крім суботніх та недільних днів, Церква встановила другий ступінь помірності – рослинна їжа приймається один раз, без масла, у вечірній час. У суботні та недільні дні дозволяється третя ступінь посту, тобто вживання звареної рослинної їжі, з маслом, причому двічі в день.

Остання, легчайшая ступінь стриманості, тобто вживання в їжу риби, дозволяється лише у свято Благовіщення Пресвятої Богородиці (якщо він припадає не в Страсну седмицю) і в день Вербної неділі. У Лазареву суботу дозволяється рибна ікра.

У Страсну седмицю наказується пост другого ступеня – сухоядение, а в п’ятницю і суботу – повне утримання від їжі.

Отже, пост в Святу Чотиридесятницю, за правилами Церкви, полягає в утриманні не тільки від м’ясних і молочних продуктів, але навіть і від риби і від рослинного масла; полягає в сухоядении (тобто без масла), а під час першої седмиці – перші два дні наказується проводити взагалі без їжі. Отці Церкви строго викривали тих, хто вживав під час посту їжу хоча і пісну, але вишукану. “Є такі зберігачі Чотиридесятниці, – говорить блаженний Августин, – які більш примхливо, ніж благочестиво, проводять її. Вони більш вишукують нові задоволення, ніж приборкують стару плоть. Багатим і дорогим підбором різних плодів вони хочуть перевершити різноманітність самого смачного столу. Судин, в яких варилося м’ясо, вони страшаться, а не страшаться похоті черева і гортані своєї “.

пост, дней, есть, степень, поста, разрешается, только, великий, пищи, если, благовещения, рыбы, дозволяется, масло, день, христа, иисуса, жизни, первой, субботу, первые, растительное, праздник, седмицы, предписывается, вино, страстную, четыредесятницы, время, масла, состоит, церкви, понедельник, употребление, недели, седмицу, пищу, четыредесятницу, смерти, страданий, страшатся, погребения, нежели, более, среду, святую, воздержание, пресвятой, установлена, кроме

Comments are closed!