Скинути зайву вагу ШВИДКО І БЕЗ ШКОДИ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я МОЖНА! | Спортивні дівчата | ВКонтакте

скинути зайву вагу ШВИДКО І БЕЗ ШКОДИ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я МОЖНА! | Спортивні дівчата | ВКонтакте

1. Починай свій день зі склянки води. Можеш навіть ставити воду на приліжкові столик, і перше, що робити, прокинувшись, випивати її. Стакан води запускає травну систему і готує її до сніданку.

2. Перед

кожним прийомом їжі, хвилин за 20, випивай склянку води. Саме вода збиває апетит і допоможе тобі контролювати, що і скільки ти їси.

3. Випиваючи не менш восьми склянок на день, ти також борешся із застоєм рідини в організме. Лучше всього пити чисту воду, без штучних підсилювачів смаку та ароматизаторів, яка не містить калорій.

4. Їж розумно, а не як можна менше. Моря себе голодом, ти не схуднеш, а тільки додаси своєму організму стресу.

5. Постарайся перекушувати 4-6 разів на день – це здорова альтернатива трьом основним прийомам їжі. Роби це через рівні проміжки часу, щоб підтримувати стабільний рівень цукру в крові і знижувати апетит.

6. Часта їжа стимулює обмін речовин, забезпечуючи організму паливо для спалювання додаткових калорій.

7. Не захоплюйся чаєм і кавою. Чай і кава самі по собі не страшні, але коли ти додаєш вершки і цукор, вони стають калорійними і шкідливими напоями. Кожна чашка чаю або кави з молоком з двома кубиками цукру так само шкідлива, як і великий шматок шоколадного торта.

8. Вітаміни. Зроби свіжі фрукти та овочі більш апетитними: приготуй їх заздалегідь і склади в холодильник в прозорій посуді. Наприклад, вимий, очисти і поріж часточками яблука, злегка окропивши їх лимонним соком, щоб вони не потемніли.

9. Якщо ти ласун, задовольняв свій апетит солодкими фруктами і овочами (наприклад, в качані кукурудзи тільки 85 ккал і один грам жиру).

10. Свіжі овочі краще, ніж приготовлені або консервовані. Намагайся їсти овочі в сирому вигляді. Коли ти готуєш їх, то насправді втрачаєш половини вітамінів, які в них містяться. Консервовані овочі теж обробляються і не такі хороші, як свіжі.

11. Небажано їсти більше одного яйця в день. Яйця далеко не кращий варіант харчування, якщо ти хочеш швидко схуднути. Було б краще знизити споживання яєць до кількості трьох штук на тиждень. Але для тих, хто не уявляє свого меню без яєць, ти можеш збільшити кількість до одного яйця в день, але не більше того.

12. Цукерки – це розкіш, а не щоденна рутина. Принаймні, вони не повинні бути частиною твого щоденного раціону. Не чини солодощам надто багато значення. Навіть цукерки з гіркого шоколаду не є хорошим варіантом, тому що хоча в них і менше цукру, вони ще можуть містити різні начинки кремом.

13. Підраховуй кількість калорій, з’їдених протягом дня. Таким чином, ти будеш тримати свій апетит в рамках дозволеного. Якщо ти дозволила собі з’їсти більше, ніж потрібно протягом тижня, проведи вихідні більш активно, ніж зазвичай: покитийис на роликах або велосипеді, відвідай басейн, фітнес-клуб.

14. 50 – 55% твого раціону повинні складати вуглеводи. Існує міф про те, що потрібно спробувати уникати вуглеводів, коли ти худнеш. Швидше навпаки, вуглеводи є готовим джерелом енергії необхідної для нормальної працездатності та активного способу життя.

15. 25 – 30% твого раціону повинні становити білки. Різні процеси, які відбуваються в твоєму тілі, побудова нових клітин і тканин вимагає будівельний матеріал, який дають нам білки.

16. 15 – 20% твого раціону – жири. Цього достатньо, щоб організм не відчував нестачі.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00528 sec