Скинути 30 кг за рік? Легко! / / KP. RU

Скинути 30 кг за рік? Легко! / / KP. RU Скинути 30 кг за рік? Легко! Коментарі: 90

Глядачі, що подивилися нові випуски жіночого гумористичного шоу, напевно звернули увагу на те, як змінилася одна з учасниць – 30-річна Надя Ангарська. І це зовсім не обман зору або чудеса операторського мистецтва. Надія і правда примудрилася схуднути на 30 кілограмів. Причому всього лише за рік. Як їй це вдалося? Учасниця гумористичного колективу ділиться своїми секретами з читачками «Телепрограми».

– Як би банально це не звучало, але я вирішила схуднути виключно через проблеми зі здоров’ям, які створює зайву вагу, – відверто Ангарська. – Загалом, я вирішила взяти себе в руки. Вірніше, зрозуміла: пора харчуватися правильно!

речі, про методи схуднення Надія замислювалася ще в студентстві. Справа в тому, що за фахом вона математик – системний програміст. І в якості свого дипломного проекту Ангарська хотіла розробити ідеальну універсальну дієту для всіх, хто бажає схуднути.

– Тоді я важила близько 120 кілограмів! – Згадує актриса. – Але той проект я так і не здійснила. Зате встигла прочитати безліч різних книг. Ці знання зараз дуже допомагають мені самій харчуватися правильно.

– За рік зміненого харчування я скинула більше 30 кг! – Підводить підсумок Надія Ангарська.

– І найголовніше: зараз я себе чудово почуваю. Весь рік я регулярно спостерігалася у лікаря (вам, якщо ви зібралися худнути, теж раджу проконсультуватися з докторами) і можу сказати, що ніяких проблем зі здоров’ям у мене немає. Одна проблема – довелося змінити весь гардероб. Я роздаю всі свої старі речі, бо вони мені неймовірно великі, і шию нові вбрання. Тепер в моєму гардеробі є навіть приталені піджаки та сукні з поясом!

речі, влітку минулого року Надя все ж дозволила собі трохи розслабитися.

– Коли я їздила у відпустку, то пила пиво і їла шашлики зі свинини. За пару тижнів примудрилася набрати близько 5 кіло! Але потім швидко їх скинула. Тим більше що, після того як я довгий час їла варену курку, смак свинини мені не дуже подобається. Я хочу сказати всім читачкам «Телепрограми»: схуднути можливо! Просто потрібно поставити собі мету, повірити в себе і не розслаблятися. Не варто кидатися на всілякі дієти – просто переглянете свій раціон.

Comments are closed!