Скільки яєць можна їсти на дієті Дюка? | Питання та Відповіді (FAQ)

Скільки яєць можна їсти на дієті Дюка? | Питання та Відповіді (FAQ) Скільки яєць можна їсти на дієті Дюка? Яйця на дієті Дюкан. Скільки можна з’їсти в день?

Правила дієти Дюка дуже прості, але існують деякі області, де все трохи заплутано, наприклад, яка кількість яєць можна з’їсти в кожній фазі дієти П’єра Дюка . (В даному випадку мається на увазі – варене яйце цілком).

В англійській версії дієти йдеться про те, що ви можете спокійно з’їсти 2 яйця в день, якщо не маєте проблем з холестерином. Якщо такі проблеми існують, то рекомендується обмежити кількість споживаного жовтка до 3-4 на тиждень, проте споживання білка може бути необмеженим. Однак ця порада стосується тільки фази атак, але нічого не говорить про те, що робити на наступних етапах.

Один з найчастіших питань, який худнуть задають на офіційному сайті доктора Дюка (http://dukandiet. com), і який стосується яєць, не уточнює до якій фазі ця рада застосуємо:

Питання: можу я дійсно дозволити собі споживання продуктів в необмеженій кількості?

Відповідь: Так. Ми пропонуємо тільки лише обмежити споживання яєць. Ви можете з’їсти за день одне або два яйця цілком. Тим не менш, ви можете вживати білок в необмеженій кількості.

Існують так само відповіді на http://dukandiet. co. uk

Питання: Як дотримуватися дієти Дюка з підвищеним рівнем холестерину?

Відповідь: Ви повинні бути обережні з споживанням яєць. Якщо ваш рівень холестерину не критичне, то ви можете дозволити собі лише один жовток в день. Якщо ж у вас спостерігаються проблеми з холестерином, обмежте споживання жовтка до 3 на тиждень, якщо ваш лікуючий лікар не проти.

Так само можна знайти дуже багато суперечливих порад, особливо в онлайн-чатах, які проводяться на офіційному сайті доктора П’єра Дюка, в яких радять вживати набагато менша кількість яєць.

Так який же висновок випливає з усього цього? Я дотримуюся правила – два яйця в день, однак якщо у вас високий рівень холестерину, то варто обмежити кількість споживаних яєць до 4 на тиждень.

Справжні ягоди годжі для дієти Дюка Лайк, якщо хочеш схуднути до літа

  • скільки можна їсти яєць в день

Comments are closed!