Скільки ваги можна втратити у фазі атака на дієті Дюка?

Скільки ваги можна втратити у фазі атака на дієті Дюка? Скільки ваги можна втратити у фазі атака на дієті Дюка? Скільки ваги можна втратити у фазі атака?

Чим же так приваблива фаза атаки? Приваблива вона тим, що ви можете втратити велику кількість зайвої ваги всього

за кілька днів. Ця втрата ваги дає вам “чарівний пендаль” і забезпечує найпотужніший імпульс для продовження прямування встановленим планом харчування на дієті Дюка .

Одним з головних питань, які люди задають на першому етапі, це “Скільки ваги можна втратити у фазі атака на дієті Дюка”? До соажелнію, не існує точної формули, здатної чітко вказати кількість втрачених кілограмів, діапазон ваги дуже широкий.

Ті результати, яких ви зможете домогтися, безпосередньо залежать від того, скільки ваги вам потрібно втратити і як довго ви будете перебувати на першому етапі дієти. Чим більше ваги вам потрібно втратити і чим довше триватиме ваша фаза атаки, тим більше буде ваша реальна втрата ваги.

Як невеликого орієнтира можна навести такі приклади:

    Якщо вам потрібно скинути до 10 кг ваги . то ваша фаза Атаки буде тривати приблизно 2 дні і ви можете розраховувати на втрату від 1 до 3 кг Якщо вам потрібно скинути до 20 кг ваги . то тривалість першого етапу 3 дні, а втрата ваги, в середньому, від 3 до 5 кг Якщо ваш зайву вагу становить до 40 кг . то ваш перший етап атаки буде триває 5 днів і ви можете очікувати втрату ваги від 4 до 6 кг Якщо ваш зайву вагу перевищує 40 кг . то тривалість атаки на дієті Дюка, у вашому випадку, буде від 7 до 10 днів, а втрата ваги за цей період може скласти від 5 кг і вище .

Ви так само можете Розрахувати свій ідеальний вагу і скористатися інструментом розрахунку вашого точної ваги. Після того, як ви вкажете всі необхідні дані, ви зможете дізнатися приблизну кількість днів, необхідних вам на кожному етапі дієти Дюка.

Звичайно, існує безліч факторів, які можуть перешкоджати зниженню ваги, це може бути затримка рідини в організмі або запори. Крім того, ви повинні обзавестися точним вагами і прагне зважуватися в один і той же час. Найкраще це робити вранці, під час вмивання. Не варто забувати, що в перебігу дня ваша вага коливається, залежно від того, що ви їсте або п’єте.

Якщо ви хочете дізнатися більше інформації про фазу атака . рекомендую вам прочитати статтю “15 основних правил, яких слід дотримуватися у фазі атака”

Так само вас може зацікавити “ Зразок меню на тиждень у фазі Атака ” і безліч рецептів . які допоможуть вам схуднути на дієті Дюка.

Справжні ягоди годжі для дієти Дюка Лайк, якщо хочеш схуднути до літа

  • скинула 6 кг чи може через це бути затримка

Comments are closed!

_0.31MB/0.00525 sec