Скільки разів треба їсти, щоб схуднути – Схуднення за розрахунком – www. calorizator. ru

Скільки разів треба їсти, щоб схуднути – Схуднення за розрахунком – www. calorizator. ru Скільки разів треба їсти, щоб схуднути

Повні люди часто їдять всього 2 рази на добу, і щиро не розуміють, чому вага не рухається. Деякі при такому способі життя навіть набирають вагу, особливо якщо другий, останній прийом їжі припадає на вечір.

Секрет

криється в тому, що звичка їсти рідко, але багато, змушує вас набирати більше калорій, ніж ви б набрали за кілька більш частих перекусів, коли вдається підтримувати постійно відчуття ситості в організмі.

Відомо, що почуття голоду безпосередньо залежить від рівня в крові цукру. Якщо ви їсте рідко, цукор в крові падає, ви відчуваєте нездужання, занепад сил і, як тільки з’являється можливість, накидаєтеся на їжу, щоб вгамувати голод, та до того ж їсте досить швидко. Так як відчуття насичення з’являється тільки через 15-20 хвилин після початку їжі, ви з’їдаєте набагато більше покладеного, так як заковтуєте шматки.

Худне необхідно протягом дня намагатися підтримувати на одному рівні цукор у крові, не допускати сильного голоду, коли смокче під ложечкою. Приймати їжу потрібно часто і маленькими порціями, що не менше 5 разів на день, а також добре було б для того, щоб схуднути, рахувати калорії. Їжу необхідно ретельно пережовувати, намагаючись їсти повільно, це важливо для того, щоб в вас до настання почуття ситості влізло їжі якомога менше.

А який режим харчування відповідає вашому способу життя? Ви харчуєтеся рідко і грунтовно, або трохи, але часто?

Якщо ви прагнете схуднути і знайомі з відомі дієтами, то, напевно, знаєте, що багато хто з них розраховані на триразове харчування. Американські дієтологи провели експеримент: запропонували тим, хто хоче схуднути, схему семиразової харчування. При цьому порції зробили дуже маленькими. Цим способом харчуються дикі тварини, які, до речі, зовсім не страждають від зайвої ваги.

Безумовно, їсти весь день і худнути при цьому – мрія будь-якої дівчини. Але наскільки це дієво в дійсності? Нижче ми пропонуємо вам порівняти плюси і мінуси 2 моделей харчування: харчування 7 разів на день і харчування 3 рази на день.

Харчування п’ять-сім разів на день

Позитивні сторони:

  при такому частому харчуванні підвищується працездатність. Ваш організм постійно підживлюється енергетично за рахунок 5-7 прийомів їжі в день. Підсумок цього – бадьорість, активність і висока працездатність; при семиразової харчуванні не мучать напади голоду. Такий регулярний прийом їжі протягом дня з невеликим тимчасовим інтервалом сприяє підтримці в нормі рівня цукру в крові. В результаті відчуття голоду немає і з’їсти за один раз багато у вас не вийде. Даний принцип допомагає схуднути, якщо як перекушування їсти яблука. Так можна виробити у своєму організмі байдужість до солодкого; поліпшується обмін речовин. Це відбувається, тому що органи травлення працюють постійно. У результаті цього калорій спалюється набагато більше.

Негативні сторони:

  тимчасові рамки. Часом важко дотримуватися такий режим харчування, не кожній людині вдається їсти кожні дві години. жири спалюються повільніше. Через те, що постійно в крові підвищений вміст інсуліну, процес спалювання жиру в клітинах стає повільніше або зовсім практично зупиняється.

Харчування три рази на день

Позитивні сторони:

  швидко спалюються жири. Інсулін не виробляється в той момент, коли переварилася їжа. Відсутність в крові інсуліну призводить до того, що не відкладається жир, організм починає спалювати накопичені раніше жирові відкладення. хороший контроль їжі. При триразовому харчуванні просто контролювати кількість калорій, з’їдаються за день. голод «по годинах». Організм звикає до певного розкладом, саме тому голод виникає щодня в один і той же певний час.

Негативні сторони:

  мучать напади голоду. Можна іноді захотіти поїсти раніше покладеного часу. Це відбувається через те, що при перетравленні їжі витрачається велика кількість інсуліну, тому падає його рівень в крові. засвоюються гірше поживні речовини. У разі, коли організм з їжею отримує багато поживних і корисних речовин відразу, часто він не може їх використовувати найкращим чином.

Підіб’ємо підсумок.

Триразова модель харчування підійде тим, хто не здатний контролювати обсяг з’їденої за один раз порції. Семиразової модель харчування можна сміливо рекомендувати людям, у яких активний спосіб життя, які займаються спортом. Для тих, хто хоче постійно є, також можна спробувати так худнути.

При будь-якої моделі харчування важливо пам’ятати, що ваш раціон повинен бути збалансованим. Необхідно часто вживати в їжу овочі, випивати не менше 2 літрів води за день.

Автор: Жанна Ш. (спеціально для Calorizator. ru)

Копіювання даної статті цілком або частково заборонено.

 • скільки треба зідати калорій щоб похудати
 • істи кожні дві години
 • в скільки годин треба їсти
 • в якій годині їсти щоб похудати
 • в яких годинах треба їсти шоб схуднути?
 • в яких порциях потрібно їсти їжу щоб похудати
 • занятися спортом щоб похудати
 • исти два рази в день диета
 • Коли і скільки разів на день необхідно істи
 • колм треба займатися сексом щоб схуднути

Comments are closed!

_0.31MB/0.01334 sec