Скільки потрібно вуглеводів щоб схуднути

Скільки потрібно вуглеводів щоб схуднути Скільки потрібно вуглеводів щоб схуднути

Скільки потрібно вуглеводів щоб схуднути

Скільки потрібно вуглеводів щоб схуднути.

Вуглеводи, які включають в себе цукор, крохмалі і волокна, забезпечують швидке джерело енергії для вашого організму і допомагають

придушити апетит. Деякі продукти, багаті вуглеводами, також мають багато поживних речовин, які потрібні для здоров’я організму в цілому.

Усунення або обмеження прийому вуглеводів, щоб швидко схуднути, ставлять під загрозу не тільки безпечний спосіб схуднення, а й ваш стан здоров’я.

Здорова втрата ваги вимагає, щоб ви втрачали вагу в розмірі від 420 до 840 грамів на тиждень. Якщо сильно обмежити вживання вуглеводів, то ваш організм не буде виробляти достатньо енергії, для нормальної життєдіяльності вашого організму. В результаті ви будете втрачати м’язову масу, в слідстві чого зменшується ваш метаболізм (нормальний обмін речовин), і швидкість схуднення. Крім того недостатня кількість вуглеводів, приведе вас до збільшення втоми, яка означає, що у вас буде менше енергії для життєдіяльності та процесу схуднення.

Основна причина того, що вуглеводи займають центральне місце в стратегії втрати ваги, є те, що ви схильні до їх переїдання. Вони легко доступні, і задовольняють потяг, особливо до солодких продуктів. Споживання занадто великої кількості будь-якого типу їжі викличе тільки збільшення ваги, а не втрату його. Намагаючись схуднути, кількість вуглеводів, які ви повинні вживати в перебігу доби, має становити не більше ніж 45-65% від загального щоденного вживання калорій. Якщо ж ви хочете схуднути швидше, то дотримуйтеся нижчого відсотка вживання вуглеводів.

Найшвидший спосіб урізати надходження вуглеводів в наш організм, щоб швидко схуднути, це знизити споживання цукру з таких джерел, як рафіновані вуглеводи, солодкі напої і легкі закуски. Замість цього, зробіть вибір на користь продуктів з високим вмістом клітковини, таких як цілісні зерна, овочі, фрукти, бобові, горіхи і насіння. Намагайтеся вживати в добу 20-50 грам цільного зерна; фруктів, приблизно 500г; овочів 600г; жменю горіхів або насіння.

Якщо ви сидите на дієті в перебігу деякого часу і помітили, що ви втрачаєте вагу повільно або взагалі не втрачаєте, то замість того, щоб істотно скорочувати вживання вуглеводів, спробуйте скоротити калорії. Тобто з усіх джерел їжі, які надходять у ваш організм, спробуйте прибрати приблизно по 100 калорій, для того, щоб швидше схуднути.

І звичайно ж не забувайте про фізичні вправи. Намагайтеся більше ходити і бігати – це допоможе вам схуднути і зберегти здоров’я вашого організму.

Comments are closed!

_0.31MB/0.01418 sec