Скільки потрібно пити води і як правильно пити воду, щоб схуднути?

Скільки потрібно пити води і як правильно пити воду, щоб схуднути? Як схуднути за допомогою води, як правильно пити воду?

Якщо організм людини недоотримає необхідну кількість рідини (води), то в наслідок цього може виникнути оманливе відчуття голоду. Це підтверджують численні клінічні дослідження.

Вода в нашому організмі виконує функцію транспортного засобу, вона допомагає проводити обмін речовин і активно бере участь в процесах спалювання жирів. При цьому, важливо розуміти, що надмірна вага, так само як і надмірна худоба найчастіше пов’язані з зневодненням організму і, як наслідок, порушеним обміном речовин.

Як правильно пити воду і скільки її пити для правильного обміну речовин?

Щодня за півгодини до сніданку випивайте склянку чистої питної води. Потім протягом дня: за 30 хвилин до їжі і через 2 години після прийому їжі. Пийте невеликими ковтками, а краще через трубочку (соломинку). Стакан води, випитий до прийняття їжі, скорочує споживання калорій на 70-90 за кожен прийом. Таким чином, ви вгамовуєте голод, повністю уникаючи вживання калорій.

За твердженням дієтологів, щоденне дотримання такого режиму вживання води призводить до схуднення. І варто врахувати, що якщо худнути поступово, то втрачена вага до вас більше не повернеться.

Скільки пити води на добу?

Для дорослої людини норма споживання води, на думку більшості вчених, знаходиться в межах 30 – 40 мл води на 1 кг маси тіла, тобто при вазі 50 кг – це 1,5 – 2 літри, а при 75 кг – це 2,2 – 3 літри води на добу.

Якщо ви бажаєте схуднути за допомогою води, пам’ятайте, що просто вживання добової норми води не допоможе вам у досягненні мети. Крім правильного режиму прийому води ви повинні приділяти час і увагу правилам раціонального харчування. а також фізичних навантажень і повноцінному відпочинку.

Наприклад, влаштовуйте щоденні піші прогулянки на відкритому повітрі хоча б на півгодини. І за 30 хвилин до виходу випивайте склянку води. Такі заходи дають дуже гарні результати, оскільки будь-яка фізична активність допомагає спалювати калорії, а вода прискорює цей процес.

Спробуйте дотримуватися цих порад навіть, якщо ви не націлені схуднути, і дуже скоро ви відчуєте легкість, впевненість і гарний настрій.

Читайте також:

  • Як схуднути при 75кг

Comments are closed!