Скільки потрібно бігати, щоб схуднути – поради фахівців

Скільки потрібно бігати, щоб схуднути – поради фахівців Скільки треба бігати, щоб схуднути на 5 кг?

Ті, хто страждає зайвою вагою, задають собі питання, скільки треба бігати, щоб схуднути? Існує думка, що худнуть тільки ті, хто багато приділяє уваги занять бігом, але це не так. Якщо розглянути біг як засіб схуднення, з точки зору

фізіології спортивних навантажень, то стає ясно, що зовсім не обов’язково робити це певний час і щодня. Головним у заняттях бігом ставати правильний розподіл навантаження на організм і відпочинок після занять.

Скільки потрібно бігати щоб схуднути

За допомогою занять бігом з’являється можливість ефективно спалити велику кількість калорій. Для цього потрібно проводити в русі мінімум 200 хвилин на тиждень. Для здорової людини ця цифра є середньою. Що стосується самої пробіжки, то її не обов’язково виконувати швидко й інтенсивно. Можна чергувати, як ходьбу, так і біг.

Для початку потрібно порахувати пульс жіросжіганія. Робиться це так: від 220 віднімається вік і обчислюється від отриманої цифри 50%. Це означає, що отримане число є допустимою нормою вашого пульсу при заняттях бігом. Для того, щоб знати свій пульс, бажано придбати спеціальний пульсометр. Найкраще буде використовувати вимірювач пульсу з подгрудной датчиком, щоб не зупинятися під час тренування.

Конкретні цифри в допомогу охочим схуднути

З приводу відповіді на питання, скільки бігати, щоб схуднути, деякі спортсмени відповідають, що мінімальна тривалість тренування не повинна бути менше 20 хвилин. Чи можна схуднути, бігаючи менше 20 хвилин? Ні. Якщо приділяти менше зазначеного часу, то ніякого спалювання жиру не буде, проте зміцняться м’язи ніг і серце отримає свою покладене навантаження.

Біг протягом 10-15 хвилин вважається неефективним для схуднення і несе оздоровчий характер. Взагалі, фахівці конкретно називають, скільки в день потрібно бігати, щоб схуднути. Для цього потрібно приділяти 40 хвилин щодня.

А ось скільки разів на тиждень потрібно бігати, щоб схуднути, думки розходяться. Однак п’ятиденна схема вправ є найпопулярнішою. У цьому немає нічого складного, так як існує спеціально розроблений план занять:

  понеділок. Починається з тренувальною десятихвилинної розминки. Для занять вибирається пряма доріжка в сквері чи парку, протягом зазначеного часу скоюється пробіжка. Для новачків дозволено чергувати біг з ходьбою. Не варто перепрацьовувати, мета тренування – підвищення пульсу і підготовка організму до занять. Протягом наступних 20 хвилин біг виконується в середньому темпі, дозволено чергування кроку і бігу. Після пробіжки слід 10 хвилин ходьби і розтяжка м’язів корпусу і ніг. вівторок. Розминка протягом 10 хвилин, далі чергування трьох хвилин бігу в середньому темпі і 2 хвилин повільної ходьби. Інтервал повторюється близько 4 разів і після 10 хвилин повільної пробіжки, що переходить у крок. середу. Розминка, повільний біг, швидкий крок і завершальна розминка. Все по порядку і по 10 хвилин.

Правильно дихайте і вибирайте свій темп навантаження

четвер. Розминка – 10 хвилин. Біг – 5 хвилин. Спокійна ходьба – 5 хвилин. Після 10 хвилин швидкої ходьби – 10 хвилин завершальній розминки. п’ятницю. Розминка – 10 хвилин. Середній біг – 15 хвилин. Ходьба – 5 хвилин. І 10 хвилин завершальній розминки.

Даний план занять підходить для тих, хто хоче підтримувати хорошу фізичну форму або достатньо швидко знизити свою вагу. Також, якщо є бажання, можна включити в список вправ віджимання, присідання та інше. Ефект від занять буде видно через місяць.

Що робити, якщо не потрібно худнути повністю?

Деяким не потрібно присвячувати все життя підтримання фізичної форми. Комусь потрібно скинути велику вагу, а для когось достатньо буде позбутися пари-трійки кілограм. І більшість людей задають питання, як скинути певну кількість кілограм? Спробуємо розглянути це у вигляді списку.

Скільки потрібно бігати щоб схуднути:

  на 1 кг – потрібно бігати 19 годин, по три години на день. на 5 кг – 93 години – по три години на день. на 10 кг – доведеться бігати, відповідно, близько 180 годин по три години щодня. на 20 кг – приблизно близько 350 годин по три години на день.

Тепер порахуйте, скільки тижнів у вас піде на те, щоб скинути певну кількість зайвої ваги.

Багато хто віддає перевагу бігу на вулиці заняття у фітнес центрі

Оскільки погодні умови не завжди зможуть дозволити заняття на свіжому повітрі, пробіжку в такі дні можуть замінити стрибки зі скакалкою або будь-який інший вид вправ за допомогою програми аеробіки.

є мінуси в бігу?

Біг як ідеальна фізичне навантаження практично не має недоліків і протипоказань. А ті, що є, – цілком виправдані і переборні.

Більшість людей не бажають бігати по вулиці, а воліють відвідування спортивних клубів і займаються на біговій доріжці. Безумовно, це хороший варіант, проте все ж рекомендується здійснювати пробіжки на свіжому повітрі. Такі заняття принесуть більше користі для здоров’я, ніж вправи в спортивному залі.

Лікарі радять сильно повним людям починати заняття з самого повільного темпу бігу з чергуванням кроку. Також людям, які страждають серцево-судинними захворюваннями або тим, хто переніс операції, рекомендовано проконсультуватися з лікарем. Справа в тому, що нетреновані м’язи, в тому числі і серцева, можуть не впоратися з навантаженням. Таким чином, в організмі виникає нестача кисню, або гіпоксія. Це призводить до того, що серце і судини повинні працювати «на знос», компенсуючи таку нестачу.

Систематичні заняття дадуть хороший результат

Ще один недолік, який можна виділити в бігу, і той відносний, – шкода для жіночих грудей. Відносний тому, що за допомогою спеціальних спортивних бюстгальтерів або топіків можна повністю зняти цю проблему.

Деяким людям не підходять пробіжки ранкові, а деяким – вечірні. Чому? Та тому, що у кожної людини свій біоритм. Тому для «сови» рання пробіжка буде великим стресом – ще не прокинувшись організм змушують працювати. Те ж стосується «ранніх пташок» – їм небажано переносити заняття на вечірні години.

Дивіться за своїм станом: якщо ви добре і бадьоро себе почуваєте вранці, то на цей час і призначайте заняття. А якщо ваш організм більш активний ввечері, то користі від вечірньої пробіжки буде більше. У кожному разі, від заняття до відходу до сну повинно пройти хоча б 4 години.

Так бігати чи ні?

В процесі бігу організмом виділяється молочна кислота в м’язах і відбувається насичення кожної клітини тіла киснем. Завдяки цьому у тих, хто займається біговими вправами, виникає ейфорія від самого процесу, піднімається настрій, зникає апатія, з’являється смак до життя.

Будь пробіжки сприяють нормалізації роботи серцево-судинної системи. Також вони зміцнюють імунітет і допомагають позбавитися від стресової напруги. Таким чином, ми як би «тікаємо» від поганого стану. Регулярні пробіжки – це ідеальна спортивне навантаження, придумана самою природою.

 • скільки потрібно бігати щоб схуднути
 • скільки треба бігати щоб схуднути
 • як коли і скільки бігати щоб схуднути
 • коли краще бігати щоб похудати
 • як бігати щоб схуднути
 • скільки часу треба бігати щоб схуднути
 • скільки часу потрібно бігати щоб схуднути
 • як бігати щоб швидко схуднути
 • скільки хвилин потрібно бігати щоб схуднути
 • Скільки потрібно бігати в день

Comments are closed!

_0.32MB/0.00470 sec