Скільки потрібно бігати, щоб схуднути? – Beg-Dorozhka. Ru

Скільки потрібно бігати, щоб схуднути? – Beg-Dorozhka. Ru Скільки потрібно бігати, щоб схуднути?

Цю статтю можна вважати доповненням до базового матеріалу “Як схуднути за допомогою бігу”.

Бігом варто почати займатися, так як це дуже ефективний спосіб придбати гарну фігуру, позбувшись від зайвої

ваги.

Не потрібно вважати, що для хорошого результату, необхідно далеко і довго бігати, все насправді, набагато простіше і веселіше, навіть для самих скептично налаштованих людей.

Новачків завжди цікавить питання, скільки необхідно бігати? Як показують дослідження American College of Sports Medicine, бігаючи від 3 до 4 разів на тиждень близько 40 хвилин, можна досягти прийнятного ваги.

Говорячи в загальних рисах, схуднення полягає в тому, щоб активізувати всі м’язи, які задіють жирові клітини для своєї роботи, тим самим, спалюючи їх. Втрати близько 500 ккал на годину, сприяє навіть джоггинг (швидкість до 10 кілометрів на годину). Крім усього іншого, джоггинг набагато легше багатьох видів фізичних вправ, якими змушують займатися у фітнес-центрах і на курсах аеробіки. Це один з головних його плюсів.

Також важливим питанням є вибір часу, який краще присвятити тренуванням.

Ще не вироблено єдиного і певної думки щодо самого ефективного часу доби. Швидше за все, те, в який час доби вставати на доріжку, це особиста справа кожного. Головне робити це регулярно, в будь-який час доби.

З іншого боку, існують різні думки з цього приводу.

Одні дослідники вважають, що тренуватися краще вранці, щоб пробудити організм, інші наполягають, що вечірня пробіжка дуже ефективна в плані “розвантаження” калорій, що накопичилися за день. Мабуть, при правильному і розумному підході можна домагатися блискучих результатів незалежно від часу доби.

Пробіжки необхідно починати з 2 разів на тиждень, близько 20 хвилин, так заявляють лікарі з американського Коледжу спортивної медицини. Крім того, рекомендується ще пару раз на тиждень займатися ходьбою тривалістю до 40 хвилин. Перехід від ходьби в необхідний біговій режим повинен тривати приблизно від двох до чотирьох місяців.

Бігати коштує в середньому, не надто швидкому темпі, особливо новачкам. Активний рух сильно виснажує організм, використовуючи всі його енергетичні ресурси ресурси, і приносить слабкість і втома після тренування. Хороше поєднання, це відносно нерівна поверхня і середній темп. При такому режимі, йде непогана, але терпима навантаження на організм, внаслідок чого в ньому прискорюються всі процеси, а значить, швидше спалюються калорії.

Зрозуміло, при схудненні за допомогою бігу є свої обмеження. Їх можна навіть назвати не обмеження, а правильним підходом до зниження ваги. Найважливіше: голодним бігати не рекомендується, оскільки організму для спалювання жирів необхідна енергія, яка виробляється за рахунок вуглеводів. Звичайно перед тренуванням не варто щільно снідати чи вечеряти. Цілком достатнім буде сік або чай з цукром, щоб були сили для ефективних занять.

Так само для схуднення важливий свіже повітря. Справа тут не тільки і не стільки в тому, що на вулиці більше кисню. Просто перебуваючи на вулиці (де, як правило, прохолодніше), доводиться витрачати калорії ще й на підтримку температури тіла.

Тому в якості місця для тренувань добре підійдуть парк, сквер чи стадіон. З іншого боку, займаючись будинку на тренажері, теж можна досягати хороших результатів за рахунок використання спеціальних програм і контролю пульсу.

Напевно, щось з перерахованого знайдеться недалеко від вашого будинку. Спочатку, все підйоми, якщо вони важкі, можна проходити і пішки, але намагайтеся з часом на них забігати. Біг в гору вважається ефективніше, ніж хитання преса, так як дуже добре зганяє жир в нижній частині живота. Краще не старатися під гірку, особливо круту, так як суглоби і зв’язки в цьому випадку більш уразливі.

  • скільки кілометрів потрібно бігати щоб схуднути
  • скільки кілометрів бігати для схуднення
  • скільки кілометрів потрібно щоб схуднути на 2 кг
  • Скільки потрібно бігати для новачків
  • Скільки часу потрібно бігти щоб спалювалися калорії
  • як зганяти жир з нижньої частини живота

Comments are closed!

_0.31MB/0.02692 sec