Скакалка для схуднення: як стрибати, щоб точно схуднути

Скакалка для схуднення: як стрибати, щоб точно схуднути Скакалка для ефективного схуднення

Навіть п’ять хвилин тренувань на день призводять до зменшення обсягів тіла, а якщо тривалість складе до півгодини, то результати перевершать всі ваші очікування. Крім того, скакалка ефективна проти целюліту . оскільки допомагає поліпшити лимфоток. У результаті ноги стануть стрункими, а сідниці – підтягнутими.

Як правильно стрибати на скакалці, щоб схуднути

Тільки якщо правильно і регулярно стрибати, можна не тільки схуднути, але і поліпшити форму ніг і сідниць. Однак не варто відразу сильно навантажувати свій організм. Починати рекомендується з невеликої тривалості, поступово збільшуючи час тренувань. Причому темп повинен бути середнім.

Щоб схуднути за допомогою скакалки необхідно стрибати безупинно приблизно 30-40 хвилин не менше трьох разів на тиждень. Якщо для вас це дуже важко, можна в перший час робити невеликі перерви або стрибати хоча б 10-15 хвилин на день. І вже скоро ви помітите, що кілограми почали танути, і вам стало легше займатися.

Вправи зі скакалкою для схуднення

Вправи на скакалці можуть бути абсолютно різні, все залежить тільки від вашої фантазії. Спочатку можете просто стрибати, потім періодично міняйте ноги. Наприклад, придумайте інтервали: 10 стрибків на двох ногах, потім 10 на правій нозі і 10 на лівій. Можна бігати на місці, що також сприяє схудненню.

Вправи на скакалці можуть бути наступними:

звичайні стрибки на обох ногах; з боку в бік; подвійні стрибки або зі скрученої скакалкою; по черзі на кожній нозі; стрибки, крутячи скакалку назад; зразок бігу на місці.

Якщо ви ще не володієте подібними навичками, то для початку необхідно просто навчитися стрибати зі скакалкою правильно . Для цього, відриваючись від підлоги, робіть обертання тільки кистями рук, при цьому утримуючись на шкарпетках. Ноги при відриві і приземленні повинні як би пружинити, причому стопи повинні приземлятися в одне і те ж місце. Лікті слід притискати до корпусу тіла, а спину тримати прямій.

Напевно вас цікавить, скільки калорій спалює скакалка . якщо мета ваших тренувань спрямована саме на схуднення. Давайте підрахуємо. У середньому за одну годину стрибків витрачається до 750 калорій при 120-150 стрибках в хвилину. Точна кількість спалюваних калорій можна порахувати виходячи з власної маси тіла. Обчислюємо наступним чином: 9 калорій на 1 кілограм за одну годину вправ.

Все залежить від того, скільки стрибків ми здійснюємо за одну хвилину. Відповідно, чим більше стрибків, тим більше ми витрачаємо сил і тим інтенсивніше ми спалюємо калорії за допомогою скакалки. Важливо, щоб дану вправу виконувалося щодня і як мінімум п’ять хвилин.

Скакалка для схуднення: чесні відгуки

Тут ви можете прочитати лише малу частину відгуків дівчат, які схудли завдяки скакалці.

Мені скакалка допомогла зменшити об’єм стегон на 5 см і всього за 3 тижні. Я стрибаю щовечора по 30 хвилин, спочатку швидко, потім повільніше. Виходить приблизно 1500 разів. Якщо ви хочете домогтися більш ефективного результату, то для тренувань можете обмотати живіт і сідниці поліетиленом і надіти теплий одяг.

Мені дуже подобається стрибати, і особисто мені скакалка допомогла скинути зайву вагу і підтягти фігуру. Багатьох цікавить питання, скільки потрібно стрибати на скакалці, щоб схуднути . У моєму випадку я за місяць занять скинула три кілограми, причому аніскільки не відмовляла собі в їжі. Це, враховуючи ще й те, що я досить струнка. Моя вага 51 кілограм при зрості 163 см.

Як вибрати скакалку

Щоб правильно вибрати довжину скакалки, необхідно двома ногами стати на середину, взявши кінці у руки. Потягнувши вздовж тулуба, руки повинні виявитися на рівні пахв.

Якщо скакалка буде короткою, то доведеться весь час підтискати ноги, а з довгою важко контролювати рухи. Діаметр повинен бути 0,8-0,9 сантиметрів.

Якщо скакалка вибирається з метою схуднення, то дуже зручно, якщо виявиться вбудований лічильник калорій. Перед стрибками необхідно виміряти вагу, а після закінчення тренування на дисплеї буде вказано кількість спалених калорій.

Наостанок, пропонуємо спеціальне відео, що відповідає на питання, скільки треба стрибати на скакалці, щоб помітно схуднути. Також у ньому є відповідь, як спалювати калорії ефективно, стрибаючи на скакалці.

  • скільки треба разів скакати на скакалці щоб схуднути
  • результати тренування на орбітреку
  • СкілЬки потрібно скакати на скакалці щоб похудати на 1 кг
  • Худнемо за допомогою скакалки
  • чи можна прибрати живіт за допомогою скакалки
  • чи схудне живіт від скакання на скакалці
  • як правильно скакати на скакалці щоб схудли ноги
  • як треба скакати на скакалці похудати
  • Якщо скакати на скакалці 50 разів то можна похудати

Comments are closed!