Скакалка для схуднення – вправи, відгуки та протипоказання | SlimSecret

Скакалка для схуднення – вправи, відгуки та протипоказання | SlimSecret Скакалка для схуднення

Ті, хто хоча б раз заходив у фітнес-клуб, міг помітити в розкладі занять такий вид тренувань, який називається скіппінг («skipping»). Слово іноземне, тому для багатьох з нас малозрозуміле. Тому назвемо таке заняття простіше – скакалка для схуднення. Вчені, які провели на добровольцях ряд досліджень, довели, що ця дитяча забава являє собою простий, зручний і, що важливо, дешевий тренажер. А ефективність від стрибків, навіть якщо вони будуть проходити в домашніх умовах, вище, ніж від плавання і велосипеда. Не дарма ж у боксерів і баскетболістів будь-яка підготовка до гри починається саме зі скакалки.

Переваги та результати стрибків на скакалці

Скакалка – ідеальний тренажер для того, щоб процес схуднення відбувався швидко, весело і без мук. Такі заняття розвивають стрибучість, гнучкість, приводять в тонус м’язи всього тіла. Заодно зміцнюється дихальна система, поліпшується постава, оптимізується кровообіг, у венозних судинах зникають застої (винуватці целюліту) і взагалі піднімається настрій. Як-не, здійснюємо стрибок в дитинство.

Важливим достоїнством скакалки є її низька ціна (в середньому 200 рублів) і компактність – склали свій домашній тренажер у валізу і вирушили підкорювати своїми стрибками небудь курорт. Погодьтеся, взяти з собою в подорож улюблений велотренажер або бігову доріжку, яка врятує вашу фігуру від гастрономічних надмірностей у вигляді шведського столу – просто нереально.

Вже через тиждень щоденних вправ з скакалкою ви зможете побачити результати схуднення – і ноги, і талія стануть стрункішими. Якщо не закинете тренування, то ще через деякий час прес і стегна придбають красивий рельєф, а сідниці будуть щільними та міцними. А адже заради такого ефекту інші дівчата «проливають сім потів» в спортзалі.

Як вибрати скакалку

Тренажер вибирається відповідно з ростом людини. Правильно підібрана довжина скакалки дозволить вам виконувати вправи активніше і чіткіше, створюючи для м’язів максимальне навантаження. Прийшовши в спортивний або навіть дитячий магазин, візьміть скакалки, складіть вдвічі і витягніть руки, тримаючи обидві ручки тренажера разом. Скакалка повинна стосуватися підлоги, але не повинна на ньому лежати. У цифрах вибір правильного тренажера виглядає так:

  зростання до 152 см – скакалка довжиною 210 см; зростання 152-167 см – скакалка довжиною 250 см; зростання 168-183 см – скакалка довжиною 280 см; зростання вище 184 см – скакалка довжиною 310 см.

Яку вибрати скакалку для схуднення? Дійсно, складне питання, якщо врахувати, що сьогодні в спорттоварах продаються і дитячі, і швидкісні, і обтяжені і навіть електронні (з лічильником калорій) тренажери. Початківцям рекомендується використовувати швидкісну або електронну скакалку. Коли ви вже звикнете до темпу вправ і зможете встановлювати ефективну для вас тривалість тренувань, можете перейти до обваження варіанту – це дозволить не тільки схуднути, а змоделювати своє тіло.

Як схуднути за допомогою скакалки – важливі правила Перші 2-3 дні стрибайте на місці без скакалки, щоб підготувати тіло до майбутніх навантажень. Якщо під час виконання вправ з скакалкою сильно збивається дихання, давайте собі відпочити кілька секунд, але повністю не зупиняйтеся. Схуднення пройде в самі найкоротші терміни, якщо ви будете поєднувати скакалку з обручем і розумними обмеженнями в їжі. Тривалість сеансу стрибків на самому початку тренувань – не більше 15 хвилин 2-3 рази на тиждень. За цей час ви зможете скинути 200-250 ккал. Коли ваша дихальна система звикне до навантаження (через 1,5-2 тижня), ви зможете поступово збільшувати тривалість занять на 5 хвилин, поки не доведете їх тривалість до 30-50 хвилин. Щоб прискорити процес схуднення, стрибати на скакалці можна кілька разів на день. Початкове положення тіла практично для всіх вправ зі скакалкою – пряма спина, ноги разом, лікті зігнуті. У кожній руці тримаємо кінець скакалки. Спину вперед не нахилятися, очі в підлогу не опускати. Лікті тримайте якомога ближче до тіла – з часом це допоможе вам навчитися рухати скакалки тільки силою зап’ястя. Тренування слід починати з розігріву всіх м’язів. Для цього активно розтирайте їх руками протягом декількох хвилин. М’язи під час занять не напружуйте – чим більше ви будете розслаблені, тим легше вам будуть даватися стрибки. Дуже високі скачки здійснювати необов’язково – більше калорій це не спалить, зате ви швидше втомитеся. Чудово, якщо після тренування ви зробите пішу прогулянку і приймете теплий душ. Кожна вправа з нижчеподаного комплексу новачкові слід виконувати протягом 2 хвилин. Комплекс вправ з скакалкою для схуднення живота, ніг, литок

Одиночні стрибки. Повільно обертайте скакалку і стрибайте, відштовхуючись від підлоги носками. Під час приземлення трохи згинайте ноги в колінах. Одне підстрибування відповідає одному обороту тренажера. Поступово прискорюйтеся.

Подвійні стрибки. Все те ж саме, тільки на один оборот скакалки доводиться два стрибки. Така вправа допомагає відновити дихання, оскільки виконується воно повільно.

Стрибки в сторони. Стрибайте вліво-вправо, а потім вперед-назад.

Стрибки зі зміною ніг. Вправа виконується в швидкому темпі на кожній. Стрибки здійснюються то на одній, то на іншій нозі. Наочно це виглядатиме, як імітація бігу на місці.

Швидкісні стрибки. Дуже швидкий темп вправи, під час якого потрібно якомога вище піднімати коліна.

Нахили. Поверніть скакалки в кілька разів і утримуйте їх за кінці. Руки витягніть перед собою починайте нахилятися вперед. У даному випадку скакалка допомагає схуднути в талії і позбутися жирових складок на боках і спині.

Повороти. Дійте точно так само, як і в попередньому випадку, тільки не нахиляйтеся, а повертайте корпус поперемінно вліво і вправо. Це заняття зі скакалкою допоможе зменшити обсяг живота.

Скакалка – вправи для початківців

Недоліки скакалки для схуднення

Стрибки зі скакалкою – дитяча забава, але для нашого дорослого схуднення слід враховувати наявність деяких протипоказань до таких занять, а саме:

  серцеві захворювання; гіпертонія; викривлення хребта; проблеми з суглобами.

В принципі, це все ситуації, при яких користь скакалки замість схуднення може явно трансформуватися в шкоду для здоров’я. Але отримати попередню консультацію лікаря перед початком таких вправ все одно не завадить.

Скакалка для схуднення ніг і живота – відгуки та результати

Надя, 24 роки. З скакалкою я вирішила познайомитися після того, як почула історію схуднення однієї людини. За півроку йому вдалося скинути 60 кг (початкова вага у нього був 120 кг) тільки за допомогою пригалок. Починав чоловік з 2-хвилинних тренувань і поступово дійшов до того, що може стрибати більше 10 годин поспіль. Круто! За місяць я скинула поки тільки 5 кг.

Олеся, 27 років. Схуднення за допомогою качалки – це щось нереальне! Стрибаю вже два тижні – ефект супер. І живіт став менше, і валики на боках пішли, і сідниці помітно підтягнулися, і целюліт зменшився, і противні «галіфе» на стегнах почали танути. Загалом, буду продовжувати і всім рекомендую як доповнення до збалансованої системи харчування.

Аріна, 25 років. Зайва вага у мене є, а от сили волі, щоб сидіти на дієтах і постійно відвідувати спортзал або, хоча б, бігати вранці не вистачає. Заняття на скакалці – краще, що можна придумати для схуднення. Тільки на самому початку тренувань у мене трапилася неприємність – потягнула сухожилля. Коли одужала, виправила свою головну помилку – під час стрибків потрібно приземлятися на всю стопу, а не на носочки.

Катерина, 30 років. За три тижні я реально відчула, наскільки ефективна скакалка для схуднення. Спочатку, варто зізнатися, дуже сумнівалася. Стрибаю тричі на тиждень по півгодини і вже «втратила» 3 см в талії і 2 см в стегнах.

Можлива Вам будуть цікаво прочитати:

 • вправи з скакалками
 • Вправи із скакалками
 • Ефективність стрибків
 • з чого слід починати тренування з скакалкою
 • користь скакалки вранці
 • Обруч і скакалка чи допомагають вони фігурі
 • початок тренувань на скакалці
 • скакалка вправи
 • скакалка допомагає на серце
 • скакалка чи помагає похудать

Comments are closed!