Скакалка для схуднення | 40 КГ | ВКонтакте

Скакалка для схуднення | 40 КГ | ВКонтакте

У фітнес клубах можна побачити розклад занять і види тренувань. Часто можна побачити заняття під назвою «skipping», скіппінг. Слово skip перекладається, як скакати і стрибати.

Простий і зручний тренажер, як скакалка допомагає спалити калорії краще, ніж плавання

і велосипед. Якщо стрибати інтенсивно, то за годину стрибків можна спалити 650 калорій.

У баскетболістів і боксерів всі тренування починаються з стрибків з скакалкою.

Стрибки на скакалці розвиває стрибучість, приводить в тонус м’язи, зміцнює дихальну систему. А найголовніше стрибки роблять фігуру красивою, стрункою і підтягнутою. Ще добре, що з’являється постава, розвивається гнучкість, настрій в нормі, кровообіг оптимізується і піднімається настрій.

Вибрати скакалку для схуднення легко

Тримаючи ручки скакалки в руках на рівні грудей, опустіть інший кінець вниз, щоб він торкався підлоги. Якщо все нормально, то скакалку можна купувати і ефективно використовувати для схуднення.

Стрибки на скакалці можуть бути різні. Все залежить від вашої фантазії. На початку можна зазвичай стрибати, потім чергувати ноги.

Придумайте інтервали. 10 раз на двох ногах, 10 на лівій, 10 на правій, а потім 10 тому. Можна бігати на місці зі скакалкою.

Для початку почніть стрибати хоча-б 10 хвилин у день. І кілограми почнуть танути. А за 30 хвилин можна спалити 330 ккал. Так можна зробити себе спритною і зміцнити координацію, підтягнути м’язи рук, ніг, преса і спини.

Перед стрибками на скакалці потрібно спочатку розім’ятися, розігріти всі м’язи.

Після стрибків, можна зробити розтяжку зі скакалкою. Складіть скакалку в кілька разів, тримаючись за кінці. Від рівня грудей, руки випрямлені нагинатися вниз. Ноги поставте на ширину плечей. Розтягуйте ноги, відчуйте, як тягнуться задні м’язи.

Зміцнення преса зі скакалкою

Сівши на підстилку, випряміть спину. Зігніть в коліно одну ноги і натягніть скакалку, а інша нога повинна бути вільною. Лягайте на спину, при цьому коліно тягніть до грудей. Слідкуйте, щоб руки були прямими. Піднімаючи тулуб, напружуйте прес. Потім поміняйте ноги. Для кожної ноги потрібно зробити 7 разів.

Махи зі скакалкою

Можна робити махи ногами назад. Однією ногою наступите на скакалку, а другий тримайте прямо. Зігніть руки, щоб скакалка була натягнута. Трохи зігніть опорну ногу, а ногу зі скакалкою відведіть назад. Роблячи мах, напружуйте сідничні м’язи. Для кожної ноги потрібно зробити 10 разів.

Якщо стрибати 1:00 в день, то можна скинути 70 грам жиру, саме жиру, а не води.

Цікавий факт. Один чоловік за 6 місяців скинув з 120 кг да 6о кг завдяки скакалці. Він починав стрибати пару хвилин в день і дійшов до того, що може стрибати 13 годин поспіль.

Якщо ви живете в приватному будинку, це здорово. Можна вийти у двір зі скакалкою і стрибати скільки хочеш. Або можна навіть у своїй кімнаті (сусідів знизу нету), а якщо ви живете в квартирі, тоді можна вийти в двір або на майданчик подьезда. Особливо якщо нету поблизу стадіону. Тренера рекомендують делат обгортання харчовою плівкою перед заняттям зі скакалкою, ефект схуднення буде краще і швидше.

Потрібно також підібрати скакалку для свого зростання, коли купуєте. Хороша скакалка-мотузка. У професіоналів скакалки із спеціального матеріалу.

Зараз вже з’явилися скакалки з електронним лічильником, які вважатимуть каллории, після заняття, скільки ви настрибали.

Ось так от можна худнути навіть з дуже хорошими результатами. Дуже цікаво дізнатися за скільки ви схудли стрибаючи на скакалці.

  • стрибки на скакалці
  • Худати на скакалки
  • чи допомагає скакалка схуднути
  • скакати на скакалці
  • скакалка для похудання
  • стрибки на скакалці для схуднення
  • чи допомагає скакалка похудати
  • ЯК ПОХУДАТИ НА 40 КГ
  • в який час краще стрибати на скакалці
  • скакалка для похудання відгуки

Comments are closed!

_0.31MB/0.01709 sec