Система зниження ваги сибарит Олени Стоянової | Програма зниження ваги | Здоровий спосіб життя

Система зниження ваги сибарит Олени Стоянової | Програма зниження ваги | Здоровий спосіб життя Система зниження ваги “сибарит” Олени Стоянової.

08.12.2011 Олена – господиня блогу

Повертаючись до теми програм зниження ваги, які мені симпатичні, не можу

не згадати Олену Стоянова та її систему зниження ваги «сибарит».

Автор системи позиціонує її, як гуманну концепцію схуднення і я з нею в цьому абсолютно згодна. Мало того, я свого часу успішно випробувала цю систему на собі і жодного разу в ній не розчарувалася.

Уявляю систему «сибарит» Олени Стоянової.

Система ділиться на два етапи – інтенсивного і підтримуючого. Необхідне доповнення до раціону на системі Стоянової – коктейль «сибарит» . Що ж він собою являє?

Коктейль сибарит

Коктейль готується зі знежиреного сиру і фруктів. Одна порція містить 100 грамів сиру і до 85 грамів будь-яких фруктів або ягід, які Вам подобається (крім ананаса і ківі, які в поєднанні з сиром гірчать). Автор системи сибарит дотепно позначає кількість фруктів, як «половину умовного яблука».

Щоб приготувати коктейль сибарит . потрібно розім’яти фрукт або натерти його на тертці і змішати з сиром. На мою думку, найкраще фрукти з сиром краще збити в блендері. Виходить смачно і просто. Особливо розкішне на мій погляд поєднання – сир з хурмою. Це дико смачно.

Інтенсивний етап зниження ваги на системі сибарит.

У день Вам знадобиться 500 грамів сиру і, відповідно, близько 400 грамів фруктів або ягід. Збиваємо сир з фруктами в блендері і отримуємо добову норму коктейлю сибарит.

На першому етапі програми сибарит, однойменний коктейль в кількості 2 порцій потрібно вжити на сніданок і на вечерю (останній автор рекомендує з’їсти не пізніше 18:00)

Залишилася порцію коктейлю сибарит, з’їдаємо за 20 хвилин до обіду.

Ще два прийоми їжі на першому етапі – ланч та обід.

На ланч автор рекомендує блюдо із зернових або бобових і велику порцію салату з овочів некрахмалістих, заправлену чайною ложкою рослинного масла. Додати три мигдальних горіха або фундука, або один волоський горіх, варіант 3 маслини або 2 чайні ложки з верхом меленого лляного насіння.

Обід, за 20 хвилин до якого слід з’їсти порцію коктейлю сибарит . складається з білкового страви (м’ясо, риба, птахи, приготовлених без жиру – невеликий шматок розміром з долоню), велику порцію салату, як на ланч, овочевий суп або овочі – тушковані, варені, запечені без масла. Чайну ложку олії можна додати вже в приготовлені овочі.

Вечірній коктейль до 18:00 і чашка какао без цукру (2 чайні ложки какао-порошку) протягом вечора.

Також автор рекомендує дотримуватися водного режиму – не менше 2 літрів води в день. Пити воду за 30 хв до їди і через 2,5 години після неї.

Інтенсивний режим слід дотримуватися до результату. За відгуками адептів системи «сибарит» максимальна втрата ваги на першому етапі – 18 кг за 6 тижнів. Зрозуміло початковий вага була більш ніж значним. Мінімальна втрата ваги за той же період – 3,5 кг.

Підтримуючий етап системи сибарит .

Даний етап має 3 варіанти:

Ви можете з’їдати за 20 хвилин до кожного з основних прийомів їжі порцію коктейлю сибарит. Таким чином ви автоматично скоротіть обсяг спожитої їжі. Смачний і дієтично коктейль відмінно насичує.

Ви можете і далі дотримуватися інтенсивного етапу, збільшивши в півтора рази порцію білкового та зернового страви. Скажу по собі – це складно! Працюй інтенсивного етапу цілком достатньо.

Ви можете по буднях продовжувати інтенсивний етап програми сибарит, по вихідних дозволяючи собі дієтичні вольності кілокалорій отак на 300. На мій погляд, прекрасна ідея. Допоможе не зірватися на шкідливості поза графіком, так як Ви будете знати, що у вихідні Вам покладений законний пиріжок або полпліткі шоколаду.

Власне кажучи, це все. Подробиці на сайті автора системи сибарит Олени Стоянової.

Мій досвід зниження ваги на системі Олена Стоянової.

Голодним, дотримуючись принципів системи сибарит, залишитися неможливо, навпаки, їжі для мене особисто було навіть занадто багато. А обідати через 20 хвилин після коктейлю сибарит я просто не могла. Також мені було складно впихнути в себе таку кількість їжі до 18:00, тому коли я зрушила для себе верхній часову межу, стало легше.

Трохи незручно харчуватися за такою системою тим, хто працює в офісі. Доводиться тягати з собою безліч судочками з салатами і, враховуючи вимогу вечеряти не пізніше 18:00, основними стравами і вечірнім коктейлем. Коли я стійко виконувала всі вимоги дієти, треба мною колеги дуже веселилися, у всіх склалося відчуття, що я на дієті безупинно ем :-).

В цілому система харчування сибарит Стоянової цілком збалансована і може бути в основному прийнята за основу правильного харчування. Якщо додати хороші мультивітаміни і Омега 3. Система просто чудова.

Зараз я в принципі харчуюся в загальному і цілому схоже, замінивши коктейль сибарит збалансованим харчуванням WellnessPro в різних варіаціях – часто на сніданок, іноді замість обіду або вечері. Результатами дуже задоволена.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00460 sec