Система підрахунку калорій! | Форум худнуть Схуднення і Дієти, правильне харчування і спорт, фітнес і Щоденники худнуть

Система підрахунку калорій! | Форум худнуть Схуднення і Дієти, правильне харчування і спорт, фітнес і Щоденники худнуть Система підрахунку калорій!

Опубліковано чт, 20/01/2011 – 18:39 користувачем ОленЬЬЬка

я поки ще не зрозуміла – тільки

Опубліковано чт, 20/01/2011 – 22:41 користувачем Гузель

Привіт усім. Я пробувала і

Опубліковано чт, 20/01/2011 – 23:01 користувачем Svetlana_HH

Привіт усім. Я пробувала і зараз сиджу на цій системі. Пробувала перший раз близько 10 років тому, схудла на 15 кг, з 80 до 65. Худла поступово, процес проходив безболісно, ??проживала тоді ще в Росії, зверталася до спеціального центру для схуднення або, навіть таке буває, хто хоче набрати вагу.

Варто було тоді купу грошей, але я ніколи про це не пошкодувала, бо діє і дуже навіть добре. Головне в цьому процесі – втягнутися, т. е привчити себе перш ніж щось покласти в рот і проковтнути, спочатку треба це зважити і порахувати калорії.

Те, що, як тут вже писали, менш 1200 ккал не можна вірно: тривалий час не можна сидіти на заниження кількості калорій. Але перші 3 – 5 місяців для розкачки організму можна і понизити. Мені тоді лікар дієтолог расчитал на перші 5 місяців 810 ккал. Не знаю чому саме 810, але я наїдалася, тому що отримала до цього ще список правильних продуктів. Готувала борщики, Супік, гасила овочі, їла м’ясо птиці і т. д. Жири – не менше 25 гр. в день, на це тоді мені теж було зроблено акцент, на вечерю краще білкову їжу, на сніданок побільше вуглеводів, обід змішаний.

Пити в день не менше 1,5 літрів води.

Прийом їжі кожні 4 години, навіть якщо ви в дорозі і немає можливості поїсти, покладіть заздалегідь в сумочку яблуко і т. п. але кожні 4 години треба щось з’їсти. Це теж дуже важливо.

Вага довго не повертається. Села зараз знову на цю систему після народження дитини і сидіння вдома.

Просиділа трохи більше тижня на цій дієті (-3,3 кг), стартувала знову з 80 кг, хочу назад свої 65, ну або, хоча б, 68.

Та ще, рано чи пізно настає, як і в будь-якій дієті, ефект Плато. Ось тут треба знову розгойдати організм, підвищити чисто споживаних калорій мінімум на 500, прибрати всі фізичні навантаження. Я зазвичай йду з чоловіком в ресторан і їм все, що заманеться, потім ще кілька днів вдома. Через 3 – 4 дні знижуємо знову кількість калорій і процес схуднення триває.

Не буду наполягати, що це єдино правильний метод, але мені він до душі, тому що перевірений і допомагає в моєму випадку і цього лікаря-дієтолога я досі дуже вдячна.

Успіхів вам і хороших отвесіков.

  • схуднення форум
  • форум хто схуд і як на 15 кг
  • дієтичне харчування мінімум калорій
  • підрахунок калорій схуднення
  • Підрахунок калорій форум
  • похудання харчування форум
  • Правельне харчування Протоcова відгуки
  • форум вагітних жінок поради та список страв що треба їсти вагітним щоб не поправитись
  • форум хто схуд на 20 кг
  • харчування і спорт

Comments are closed!