Сироїдіння: схуднути на 28 кг за 4 місяці – новина з рубрики Здоров’я, актуальна інформація, обговорення новини, дискусії на Newsland

Сироїдіння: схуднути на 28 кг за 4 місяці – новина з рубрики Здоров’я, актуальна інформація, обговорення новини, дискусії на Newsland. Сироїдіння: схуднути на 28 кг за 4 місяці

30.04.2010 bumagomaraka 17438 131 30

Я завжди була худенькою, а якщо і одужувала, то несильно. Але трапилася біда,

сильне потрясіння, яке я «заїдала» всім, що потрапляло під руку і у величезних кількостях. За 4 місяці я набрала 28 кг. Звичка постійно їсти шкідливості в мені настільки вкоренилася, що я не в вірила те, що зможу схуднути. Вірніше, я не вірила в те, що зможу відмовитися від звичного стилю харчування. Всі спроби «сісти на дієту» закінчувалися, не встигнувши початися, поки я не купила книжку Аллена Карра «Легкий спосіб скинути вагу». Вона виявилася про сироїдінні. Там дохідливо пояснено і, головне, логічно обгрунтовано, чому сирі фрукти і овочі – ідеальна їжа для людини і чому м’ясо, молоко і приготована їжа не для нас.

І ось тут почалися проблеми! На дворі – Жовтень і єдині дешеві овочі, це: редька, гарбуз і пекінська капуста. Редьки багато не з’їси, гарбуз я в той час ненавиділа (пізніше, смаки змінилися, і я стала її любити), а з пекінською капустою навіть не знала, що робити. Але я все одно вперто їла сире, розбавляючи раціон вареної гречкою.

Відмовившись від м’яса з бажання схуднути, я стала шукати вегетаріанські рецепти і знайшла їх у ЖЖ спільноті «ру-вег» (Http://community. livejournal. com). Звідти ж дізналася про «Соєвий клубі», де стала регулярно купувати соєвий сир тофу, соєве молоко і хліб з пророщених зерен пшениці (це патентований хліб без борошна, який можна їсти навіть при ожирінні, головне – не захоплюватися).

Там же, в співтоваристві, я побачила фільми «Гамбургер без прикрас» і «Сльози, заховані за залізною стіною». Вони про те, як вбивають корів і мучать сельхоз. тварин. Ці фільми справили на мене незабутнє враження! І вже з етичних причин я відкинула м’ясо, молоко і яйця. З рибою та морепродуктами виявилося складніше. Я їла їх ще приблизно 2 тижні, поки не усвідомила, що хоч риба і «дурна» (Що далеко не факт), але теж відчуває біль і смерть.

Через вищезазначене співтовариство я знайшла «щоденник сироїдка» (Http://rawinrussian. livejournal. com), який перевернув мої уявлення про сироїдінні!

Автор – російська дівчина Марина, яка живе в США – створила і виклала величезну кількість сироедних рецептів з картинками і покроковим керівництвом. Саме завдяки її блогу, сироїдіння для мене перетворилося з «подібності дієти» в спосіб життя. З жовтня і до цього дня 70% того, що я їм – сире.

Comments are closed!

_0.31MB/0.04971 sec