Сироїдіння і схуднення. Поради та рекомендації по схудненню

Сироїдіння і схуднення. Поради та рекомендації по схудненню Сироїдіння і схуднення

Випробувавши безліч різних способів схуднути, але безрезультатно, ви напевно чули про такий спосіб схуднення як харчування сирими рослинними продуктами (сироїдіння), але все ж не вирішувалися попробовать. В цій статті

я розповім докладніше про сироїдінні, і про те на скільки цей спосіб ефективний для схуднення.

Так що ж таке сироїдіння?

Сироїдіння – це система харчування, що припускає вживання рослинної їжі, яка не піддавалися термічній обробці. Дана система харчування пропагує натуральну їжу в її первісному вигляді, без зміни її структури і смакових качеств. Прі впливі високих температур руйнується структура волокон їжі і ферменти (ензими) входять до їх складу, необхідні для саморастворенія (аутолиз) і засвоєння рослинних продуктів.

До природних, натуральним продуктам, які допускаються вживати на сироїдінні відносяться: сирі овочі, фрукти, горіхи, пророщені боби, різні сорти зелені (асортимент величезний, починаючи від звичної петрушки і закінчуючи кульбабами і бадиллям коренеплодів), ягоди, насіння, мед і пилок.

Тамувати спрагу можна переважно водою, а також свіжовичавленими соками і холодним трав’яним чаєм (який можна заварити при температурі не вище 30 * С).

Солодощі на сироїдінні замінюють сухофрукти та горіхи, тільки при їх покупці потрібно з’ясувати яким способом вони були висушені (штучним або ж природним шляхом). Перевагу слід вѕ4дати сухофруктам, висушеним на сонці, а не під дією високих температур. Тому купувати сухофрукти краще у перевірених продавців, яким ви довіряєте. А перед вживанням, сухофрукти обов’язково замочувати на 5-10 хвилин. А для того, щоб перевірити придатність горіхів, просто замочіть їх у воді. Якщо вони сирі, то з’являться прорости, в іншому випадку, вони смажені. Хоча, найчастіше, смажені горіхи мають своєрідний аромат і смак, не схожий на сушений, тому їх можна виявити відразу ж при покупці.

У свою чергу сироїдіння підрозділяється на два види:

    сиромоноїдіння (СМЕ) – передбачає вживання одного виду продуктів в один прийом їжі змішаністю сироїдіння – передбачає поєднання декількох видів продуктів в один прийом їжі.

При переході на сироїдіння рекомендується дотримуватися змішаного виду сироїдіння, а вже згодом на сиромоноїдіння.

Як схуднути на сироїдінні

Схуднути на сироїдінні можна легко і швидко. При цьому не потрібно мучити себе голодом, страждати від голодної непритомності і запаморочень або строго стежити за тим, що ти з’їв і уважно рахувати калорії. Тут все це не працює, та й не потрібно. Адже сироїдіння, як система харчування, не обмежує кількість прийомів їжі та її різноманітність. Ви можете їсти в будь-який час, в бажаному кількості. Незаперечною перевагою сироїдіння є простота. В перший час спостерігається швидке зниження ваги, так як організм відчуває якийсь стрес від переходу на інший вид харчування, а за одне, проводить «генеральну чистку» у всьому організмі. Але з часом, вага стабілізується на оптимальній відмітці і продовжує удержіватся.

Сироїди відзначають наступні ізмененіяв організмі:

    Швидке схуднення Поліпшення стану кольору обличчя, волосся, шкіри та нігтів Прилив бадьорості, збільшення фізичної та розумової активності Зниження тривалості сну, для того щоб виспатися їм достатньо 6-7 годин Відсутність стомлюваності і збільшення витривалості Відсутність почуття апетиту, харчування стає другорядною потребою Легко переноситься голод, відсутність їжі не є трагедією, з часом, сироїд може наїдатися одним яблуком, а кількість прийомів їжі зводитися до одного – двом разам в день Зміна свідомості Самоусунення хронічних захворювань Підвищення стресостійкості і стійкості до різних захворювань, а якщо ж хвороба все-таки здолала, то вона протікає значно легше і швидше.

Вищеперелічені зміни, які відбуваються зі здоров’ям і свідомістю сироїдів це ще не все. Однак, не всі зміни проходять явно, багато процесів в організмі проходять плавно і не відчутно, але все ж вони дуже важливі для загального стану організму. І, звичайно ж, не слід чекати всього і відразу, після переходу на сироїдіння, це тривалий процес, який має свої особливості і потребує часу і стабільності.

Сироїдіння, як спосіб схуднути

Харчування сирої рослини відмінний спосіб ефективно схуднути. Більш того, сироїдіння дозволяє схуднути досить швидко і безболісно. Ви просто їсте сиру їжу і худнете. Не випадково серед сироїдів немає повних людей, вони все стрункі, молоді і енергійні.

Природно, дотримуючись сироеденіязанімайтесь спортом, але без фанатизму, наприклад, бігом або аква-аеробікою. Але, не можна відноситься до сироїдіння як до дієти на час, якщо ви все ж таки вирішите перейти на сироїдіння, то як слід зважте всі за і протів. Некоторие люди переходять відразу, але це загрожує зривами і психологічним дискомфортом, а деяким більш прийнятним плавний перехід на сироїдіння, поступово відмовляючись від різних видів продуктів, замінюючи їх сирими, рослинними продуктами.

Важливо пам’ятати, що переходити на сироїдіння слід поступово. Для початку замініть звичний сніданок або вечерю Часто в період переходу від звичайного харчування до сироїдіння проміжною стадією є вегетаріанство. Крім того, якщо ви страждаєте від ожиріння, хронічних захворювань або частих їх загострень, бажано спочатку проконсультуватися з лікарем, щоб не нашкодити здоров’ю.

Використовувати сироїдіння, як спосіб схуднути і змінити себе, чи ні, вирішувати звичайно ж виключно вам. А головним критерієм у цьому повинні бути власні відчуття і реакція організму. Тому прислухайтеся до себе, і ви ніколи не помилитеся.

  • для похуднення
  • сироїд німецька вівчарка
  • сироїдіння для схуднення
  • сироїдіння для схуднення відгуки
  • сыроедение для похуднення скільки часу

Comments are closed!

_0.31MB/0.00723 sec