Сирна дієта, сир для схуднення. Відгуки. Сирна дієта результати. Чи можна схуднути на сирі? Худнемо з допомогу сиру. Меню сирне

Сирна дієта, сир для схуднення. Відгуки. Сирна дієта результати. Чи можна схуднути на сирі? Худнемо з допомогу сиру. Меню сирне. Сирна дієта, сир для схуднення. Відгуки. Сирна дієта результати.

Чи можна схуднути на сирі? Худнемо

з допомогу сиру. Меню сирне.

Різновиди меню сирною дієти для схуднення.

Сирна дієта. – Меню першого.

Ранок. Сім годин. Яйце варене і чашечка кави.

Ранок. Десять годин. Чай і двісті грамів сиру (нежирного).

День. Тринадцять годин. Нежирний сир (двісті грамів) і чай.

День. Шістнадцять годин. Чай і нежирний сир (двісті грамів).

Вечір. Дев’ятнадцять годин. Чай і сир знежирений (двісті грамів).

Потрібно пити не менш літра звичайної води (в день), з’їдати яблуко (через день). Чай п’ється без цукру.

Сирна дієта, сир для схуднення. – Меню друге.

Сніданок:

Маргарин – десять грамів. Джем – дві чайні ложки. Сир нежирний – сто грамів. Булочка (з борошна – грубий помел) – одна.

Обід:

Сік з фруктів – один стакан або одна чашечка. Сир знежирений – двісті п’ятдесят грамів. Мінеральна вода – один стаканчик. запеканочку з сиру – один шматочок.

Перекус:

Яблука – скільки хочете. Апельсини – скільки хочете. Томатний сік – півтора стаканчика. Сирок без цукру – сто грамів.

Вечеря:

Крабові палички – п’ятдесят грамів. Хліб – один шматочок. Сік – кілька стаканчиків невеликих. Сир знежирений – 150 гр.

Сирна дієта для. – Меню третє.

День перший (сирний).

Меню на добу.

Пластівці (кукурудзяні) – тридцять грамів. Сік грейпфрута – двісті мілілітрів. Чорний перець – п’ять грамів. Сир нежирний – двісті п’ятдесят грамів. Мінеральна водичка – шістдесят мілілітрів. Сіль (кухонна) – десять грамів. Картопелька – триста грамів. Хренчік – десять грамів. Шинка – сто грамів. Яблучка – 150 гр.

День другий (сирний).

Меню на добу:

Лимон – п’ять грамів. Солоний огірочок – сімдесят п’ять грамів. Сирок – двісті грамів. петрушечкой – п’ятдесят грамів. Соняшникова олія – ??тридцять грамів. Куховарська сіль – десять грамів. Тріска – двісті грамів. Помідор – один. М’ясо – тридцять грамів. Житній хлібчик – п’ятдесят грамів.

День третій (сирний).

Меню на добу:

Булочки – п’ятдесят грамів. Кольрабі (капуста) – чотириста грамів. Зелененький горошок – сто грамів. морковочкой – чотириста грамів. Масло (вершкове) – десять грамів. Масло (соняшникова) – п’ятнадцять грамів. Сир – сорок грамів. Сир знежирений – сто грамів. Куряче яйце – одне. Сіль (кухонна) – десять грамів.

День четвертий (сирний).

Меню на добу:

Салатик – двадцять грамів. Сік з грейпфрута – двісті мілілітрів. Знежирене молоко – сто грамів. Пластівці (кукурудзяні) – тридцять грамів. Ріпчасту цибулю – тридцять грамів. Лук зелененький – двадцять грамів. Сир – сто грамів. Куховарська сіль – десять грамів. Хлебушек (житній) – триста грамів. Сир нежирний – двісті грамів.

День п’ятий (сирний).

Меню на добу:

Мюслі – п’ятдесят грамів. Ванілін – п’ять грамів. Сік лимона – тридцять грамів. Полуничка – чотириста грамів. Пісочний цукор – п’ятдесят грамів. М’ясо – тридцять грамів. Помідорчики – десять грамів. Нежирний сир – п’ятсот грамів. Хлебушек (житній) – п’ятдесят грамів). Один хлібець.

День шостий (сирний).

Меню на добу:

Малинка – сто грамів. Фісташки – тридцять грамів. Сік вишневий – 125 мілілітрів. Ревінь – двісті грамів. Лимонна цедра – тридцять грамів. Джем (зі смородини та чорниці) – тридцять грамів. Булка – п’ятдесят грамів. Манка – тридцять грамів. Сир – 125 гр. Масло вершкове – п’ятнадцять грамів.

День сьомий (сирний).

Меню на добу:

Сік грейпфрутовий – двісті мілілітрів. Молоко (знежирене) – сто мілілітрів. Редька – п’ятдесят грамів. Пісочний цукор – п’ять грамів. Кефір – двісті мілілітрів. Огірочок – триста грамів. Куховарська сіль – п’ять грамів. Сир знежирений – триста грамів. Сік лимонний – тридцять грамів. Перчик чорний (мелений) – п’ять грамів.

Сирна дієта для схуднення. – Відгуки та результати «сирні» від любительок худнути:

Росія, Алтайський край: була на дієті з сиру. Задоволена! Худну від неї і раджу іншим. Вам – теж. Якби сахарок можна було посипати в сирок – взагалі…. Але! Я дотримуюся всіма правилами дієти, не йду в сторонку від них. І вони мені платять результатами, яких я, в общем-то, безсумнівно, заслуговую. Бельгія: Як добре, що є такі дієти! Мінус п’ять за п’ять (або за шість). Здорово спостерігати, що кілограми випаровуються і не турбують. Беру, до речі, напрокат і тренажер, щоб закріплювати результати отримані. Я б і купила тренажер, але поки, надовго, нікуди його ставити. Розширюватися потрібно в квартирному плані. А напрокат – це, порка, можливо. Испробовала і тренажер, і дієту. Якщо вони разом – ефект класний. Звичайно, все болить, спочатку, але біль цю можна пережити, щоб потім залишатися задоволеною собою. Росія, Москва: Не люблю дієту…. Сир для схуднення? Вона, ця сирна дієта, мене просто дратує і дратує! Тому що я скинула три кілограми. І не за тиждень, а за кілька тижнів, практично! Образилася на всі дієти світу, подумки їх послала й поставила крапку. Страждати через результату? Ні за що! Ні на ту напали! Можна було б скаргу написати на дієти – накатала б стільки, що й за рік не прочитати. Потворна несправедливість! Не можна розраховувати на те, у що повірити хочеш. Росія, Москва: Читаю коментар, написаний вище, і сміюся (не ображайтеся). Чого так депрессіровать? Дієта сирна – не єдина дієта на світі для схуднення. Можна масу інших спробувати. Я сиділа на дієті з огірочків і помідорів. Схуднула на п’ять кілограмів за вісім днів. Втомилася, звичайно, від дієти, але досиділа до самого фіналу. Результат – п’ять кілограмів за чотири з половиною дні. Помітили все! Я так зраділа, що і вірші присвятила схудненню своєму. Може, і книгу напишу про свою радість, щоб всі читали її і раділи разом зі мною. Не сумуйте! Від зневіри ще ніхто не худнув! Ви не будете виключенням. Все буде чудово, пані! Вірити в себе потрібно! Без віри – нікуди, як і без оптимістичність.

  • сирна дієта відгуки
  • на скільки можна схуднути на сирі
  • Сирна дієта

Comments are closed!

_0.32MB/0.01419 sec