Сирна дієта Маггі. Меню сирною дієти Маггі

Сирна дієта Маггі. Меню сирною дієти Маггі Сирна дієта Маггі. Меню сирною дієти Маггі

admin 1 липня 2013 · 5 comments

Дієта Маггі і її різновиду – яєчна і сирна – вже неодноразово згадувалися раніше. Про яєчної ми вже говорили дуже докладно, прийшла черга висвітлити принципи сирною Маггі . яка користується

досить великою популярністю серед людей, які бажають скинути зайву вагу.

Загальні принципи дієти

Її можна охарактеризувати так: низькокалорійна, маложирна, низкоуглеводная, високобілкова. На перший погляд, ідеальний варіант, який не містить харчових компонентів, що перетворюються в жири, і включає лише необхідні для життєдіяльності нутрієнти. В цілому, ця дієта дійсно є досить ефективною і, що важливо, не “голодною”, проте у неї є свої мінуси, яких ми торкнемося трохи пізніше.

Триває дієта 4 тижні, і протягом усього цього часу потрібно дотримуватися строго певне меню, в якому центральне місце займає сир. Надмірності і вихід за межі списку дозволених продуктів заборонено; не рекомендується навіть підбирати аналоги рекомендованої їжі, наприклад, замінювати м’ясо куркою. Якщо в меню позначені фрукти або овочі, то серед перших не потрібно вибирати солодкі (виноград, диня, сухофрукти, банани), а серед других віддавати перевагу крохмалистим (зокрема, картоплі).

Обов’язково пити не менше, ніж два літри рідини на день; це може бути чай, кава, мінеральна вода. Підсолоджувати напої, звичайно ж, не можна.

Творець попереджає, що найменший відступ від запропонованого раціону харчування – і дієта не спрацює, убавка ваги зупиниться, а потім кілограми повернуться, так що будь зрив, нібито, вимагає того, щоб почати дієту заново. Не можна сказати, що дане твердження схоже на правду; це, швидше за все, просто якась захід залякування, яка підвищує у тих, що худнуть свідомість і мотивує їх до суворого виконання правил сирною дієти Маггі. Однак насправді рідкісні і невеликі похибки в меню не несуть такої шкоди, як обіцяно суворим автором, так що, випадково допустивши вільність у харчуванні, не варто повертатися до меню першого дня дієти і знову прирікати себе на місяць суворих поневірянь. Це не тільки безглуздо, але і для деяких людей може бути не корисно, враховуючи, яке навантаження на організм створює будь високобілковий раціон.

Меню сирною дієти Маггі

Воно не особливо сильно відрізняється від яєчного варіанту, найбільша різниця полягає в тому, що замість яєць рекомендується вживати сир малої жирності.

Перший тиждень

День 1. Ранок: фрукти, 200 г сиру. День: будь-які фрукти. Вечір: трохи яловичини, овочевий салат.

День 2. Ранок: аналогічно дню 1. День: відварна грудка курки. Вечір: риба, овочевий салат, 1 підсушений скибочку хліба, 1 грейпфрут або апельсин.

День 3. Ранок: аналогічно дню 1. День: маложирний сир або сир, 1 підсушений скибочку хліба, томати. Вечір: м’ясо, овочі.

День 4. Ранок: те ж саме. День: будь-які фрукти. Вечір: м’ясо, овочі.

День 5. Ранок: як у день № 1. День: 2 яйця, овочі. Вечір: риба, овочі, 1 грейпфрут або апельсин.

День 6. Ранок: як у день № 1. День: будь-які фрукти. Вечір: м’ясо, овочі.

День 7. Ранок: як у день № 1. День: курка, варені овочі, томати, 1 грейпфрут або апельсин. Вечір: варені овочі.

Другий тиждень

День 1. Ранок: те ж саме, що і в перший тиждень. День: сир та овочі. Вечір: риба, овочі, грейпфрут або апельсин.

День 2. Ранок: те ж. День: м’ясо, овочі. Вечір: сир і фрукти.

День 3. Ранок: те ж. День: м’ясо, овочі. Вечір: сир, фрукти.

День 4. Ранок: те ж. День: сир або сир, плюс будь-які овочі. Вечір: м’ясо або риба, овочі.

День 5. Ранок: те ж. День: риба (креветки), овочі. Вечір: фрукти, сир.

День 6. Ранок: те ж. День: м’ясо, грейпфрут або апельсин, томати. Вечір: будь-які фрукти.

День 7. Ранок: те ж. День: курка, томати, відварені овочі, грейпфрут або апельсин. Вечір: те ж, що і вдень.

Третій тиждень

У третю і четверту тиждень список продуктів наводиться на весь день, продукти розподіляються по прийомам їжі самостійно.

День 1. Будь-які несолодкі фрукти.

День 2. Відварені і свіжі овочі.

День 3. Відварені овочі, свіжі овочі, свіжі фрукти.

День 4. Риба (креветки), свіжі і відварені овочі.

День 5. М’ясо, овочі в будь-якому виді.

День 6. Будь-які фрукти.

День 7. Фрукти.

Четвертий тиждень

День 1. Трохи м’яса або курки (до 200 г), 2 огірки, 3 томата, фрукти, 1 підсушений скибочку хліба, банка консервованого тунця без масла.

День 2. Аналогічно, тільки без курки (можна м’ясо) і тунця.

День 3. 400 грамів сиру, порція варених овочів, по 2 томата й огірка, 1 скибочка хліба, фрукти.

День 4. Курка до 500 г, 3 томата, 1 огірок, 1 підсушений скибочку хліба, фрукти.

День 5. 2 відварених яйця, фрукти і овочі.

День 6. Курка, трохи бринзи або сиру, 1 скибочка хліба, по 2 огірка і помідора, фрукти, кисляк.

День 7. 400 г сиру, порція відварених овочів, банку тунця, по 2 томата й огірка, підсушений скибочку хліба, фрукти.

На цьому дієта закінчується, однак обмеження по калорійності харчування для підтримання досягнутих успіхів варто дотримуватися і надалі. Крім того, переходити до свого звичайного раціону рекомендується поступово, приблизно протягом тижня.

Відгуки та результати

Як вже говорилося, дієта користується великим попитом – в першу чергу, тому, що дозволяє домогтися помітних результатів. У середньому, з її допомогою людям вдається скинути від 5 до 10 кілограмів ваги, залежно від кількості вживаної їжі (у деякі дні ряд продуктів можна їсти скільки завгодно, а це велика спокуса) і рівня фізичної активності.

На тлі занять фітнесом швидкість схуднення, як і слід було очікувати, підвищується, проте багато помічають, що через харчування зі зниженою енергетичною цінністю їхні спортивні досягнення багато в чому страждають: швидше настає втома, зменшується стійкість до навантажень. Якщо це проявляється помірно, а підвищена стомлюваність не поширюється на повсякденну діяльність, не варто звертати на це уваги: ??невеликий занепад сил на тлі високобілкового харчування закономірний і очікуємо. Щоб це приносило Вам якомога менше переживань, вибирайте ті види навантажень, які даються Вам легше, наприклад, легкий біг або плавання брасом замість силових тренувань.

Протипоказання і запобіжні заходи

Людина з міцним здоров’ям може без великих втрат пройти покладені 4 тижні сирною дієти Маггі, проте за наявності деяких захворювань подібна зміна складу харчування може виявитися небезпечною. Вона протипоказана людям, страждаючим замками, загостреннями захворювань шлунково-кишкового тракту (будь-яких!), хворим з патологією печінки і, особливо, із захворюваннями нирок, що супроводжуються порушенням їх функції. У цих осіб спроба скинути вагу за допомогою дієти Маггі може закінчитися не особливо вражаюче. У кращому випадку, їм просто доведеться перервати свої старання і залишитися ні з чим, а в гіршому це призведе до госпіталізації.

Щоб дієта Вам не нашкодила, перед її дотриманням варто переконатися в тому, що здоров’я Вас не підведе. Якщо є сумніви на цей рахунок, не полінуйтеся відвідати свого лікаря й дієтолога, і задати обом фахівцям один і той же питання: наскільки у Вашому випадку доцільно дотримання сирною дієти. Не турбуйтеся, якщо Вам порадять обрати якийсь інший спосіб зниження ваги, нехай він навіть буде не настільки ефективний і швидкий. Головне, що повинно Вас цікавити – це не бажання якомога швидше надіти поки що замале плаття або джинси, а можливість безпечно скинути вагу, щоб після дієти Ви могли радіти життю і своїй «нової» фігурі, а не проходити тривале лікування її наслідків. < / p>

Автор: Софія Черкасова (лікар)

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на сайт про схуднення FoodLover. ru обов’язкове!

  • сирна дієта маггі
  • дієта маггі сирна
  • дієта маггі меню сирна
  • меню маггі дієти 2014

Comments are closed!

_0.32MB/0.00862 sec