Сирійський хом’як: Харчування хом’яка, корм

Сирійський хом’як: Харчування хом’яка, корм.

Починаючому хомяковод.

Крок перший “Купуємо клітку”

Крок другий “Наповнюємо клітку вмістом”

Крок третій “Купуємо іграшки-развлекушкі”

Крок четвертий “Нарешті купуємо хом’яка”

Крок п’ятий “Купуємо

корм хом’якові”

Крок шостий “Спілкування з хом’яком”

Цю статтю я вирішила побудувати таким чином: я розповідаю про себе і своїх хомок, попутно пояснюючи, що можна і потрібно робити, а що не можна. Думаю, так буде наочніше і повчальніше.

Крок п’ятий “П О К У П А Е М К О Р М Х О М Я К У”

Годувати хом’яка краще спеціальним сухим кормом з додаванням свіжих овочів, форуктов, та інших продуктів. Я зазвичай купую російські корму “Хомка Лакомка”, “Хомка”, “Хомка Святковий Обід”, “Звірятка”. Такі корми, як “Вака”, “Чика” і деякі інші Російських виробників – на мій погляд, більш низької якості. Хом’яки їх погано їдять, корм часто буває курних, брудним. Є також імпортні корми (вони дорожче). Як правило, вони більш високої якості. Але серед них так само є корми трохи краще і гірше відносно один одного. Краще перший час купувати різні корми і вибрати те, що потрібно саме вашому хом’яку.

Є ще така смакота для хом’яка – дропси (ласощі + вітаміни). Більшість хом’яків їх обожнюють, але там багато штучних добавок, цукор і замінники. Рекомендується не часто цим балувати, використовувати як ласощі.

Додатковий корм – це фрукти, овочі, варене яйце (не часто), куряче м’ясо варене (теж не часто). М’ясо і яйце потрібні як джерело білка (особливо вагітним). Так само добре давати нежирний сирок, нежирний йогурт. Я своїм купую іноді сирок “Тема”.

Фрукти, овочі – це вітаміни і волога. У кормі овочі є, але в засушеному вигляді.

Так само хом’ячки люблять кашу, зварену на воді, особливо манну і гречку. Можна крупи просто замочувати у воді, не варити. Само собою, трава – улюблена їжа: листя подорожника, кульбаби, конюшина, пророщений овес, салат.

УВАГА! НЕ МОЖНА . цитрусові та екзотичні фрукти, білокачанну капусту (занадто важка їжа, пучит, можуть бути коліки до летального результату), жирне (хом’яки схильні до ожиріння, і у них слабка печінка), гостре, солодке, солоне, смажене. Також не можна давати занадто суху їжу з гострими краями (наприклад, не зварену суху вермішель). Якщо хомка стане запихати її в защічні мішечки (а він стане, так як в цьому полягає сутність хом’яка – все переносити в защічних мішечках), то може пошкодити їх зсередини, що, в свою чергу, може привести до запалення, і т. д. і т. п. Картопля давати не рекомендується (особливо куплений в магазині. Ті пестициди, на яких його вирощують, можуть принести сильний шкоду такому маленькому організму). Також в картоплі дуже шкідливі “глазки”. Якщо даєте, то в маленьких кількостях сиру або варену БЕЗ ГЛАЗКОВ і СИНИХ ПЯТЕН. Не можна годувати хом’яка кавуном з тієї ж причини, що і картоплею (через хімічних добрив). Кавунами люди труяться, а хомячек може просто померти.

Молоко можна тільки окремо (разом з чимось ускладнює травлення, важка їжа). Кашу на молоці не можна. Максимум – можна булочку намочену в молоці.

Загалом, якщо того, що ви хочете дати хоме – немає в списку НЕ МОЖНА, значить це йому можна. Поділюся досвідом: мої хом’ячки люблять родзинки, яблуко, огірки, моркву, буряк (і сиру і варену), гарбуз, насіння соняшнику і гарбузове (смажені не давати!), Горішки будь-які і жолуді (як це не дивно – теж їдять!) < / p>

  • ІЖа хомяка
  • харчування хом\яків
  • які фрукти їдять хомячки

Comments are closed!

_0.31MB/0.00525 sec