Сімейний портал – 4 способи схуднути за вихідні

Сімейний портал – 4 способи схуднути за вихідні Представте, що ви зможете схуднути всього за одні вихідні.

Багато жінок відзначили, що зазвичай вони набирають зайву вагу саме за вихідні. А що, якщо ви спробуєте за вихідні не поправитися, а спробуєте

схуднути?

Перший метод схуднення – вважаємо ккал.

Багато лікарі-дієтологи радять підраховувати ккал, причому не тільки за день, але це варто зробити і за весь тиждень. Якщо ви зазвичай з’їдаєте близько 2000 ккал в день, то за тиждень у вас вийде не менш 14000 ккал. Намагайтеся споживання цих 14000 ккал розподілити на весь тиждень, а не голодувати на роботі по буднях і накидатися на їжу на вихідних. Намагайтеся зберігати баланс ккал протягом усього тижня і не ізлішествовать у вихідні.

Другий метод – розвантаження на вихідних.

Вихідні можна провести дійсно з користю не тільки для фігури, але і для здоров’я в цілому. Ми пропонуємо вам повне розвантаження на вихідних. Один день суворої дієти вам не зашкодить. Тому сміливо влаштуйте собі на вихідному розвантажувальний день – їжте тільки фрукти (яблука) і пийте мінеральну воду і зелений чай без цукру. Ви очистите свій організм від шлаків і токсинів, які сумлінно збирали протягом усього тижня, очистіть кишечник, поліпшите колір обличчя і схуднете на один-два кг. Такий метод схуднення за вихідні принесе багато користі і вам буде легше винести один день суворої дієти раз на тиждень, ніж виснажувати себе дієтою протягом двох-трьох дієт і знову набрати вагу після виходу з дієти.

Метод третій – повне очищення.

Цей метод заснований на дієтичної програмі Мадлен жесту і він увазі споживання протягом цілого дня, але один раз на тиждень тільки напоїв – зеленого чаю і компотів без цукру, натуральних овочевих і фруктових соків, овочевих бульйонів. Цей метод дозволить очистити організм і схуднути досить швидко. Ще програма Мадлен жесту увазі і невелику тижневу дієти на овочах і фруктах, але це вже для сильних духом.

Самий щадний метод для любителів поїсти і бажаючих схуднути одночасно. Спробуйте на вихідних відмовитися від смаженого, жирного, печеного, солодкого. Віддайте перевагу в своєму раціоні на вихідних днях всьому фруктові, овочеві та крупам. Відмовтеся від макаронів та цукру, їжте без солі – легкі супчики, рагу з овочів, фруктові салати. Більше пийте – адже вода допомагає схуднути.

Купити книги. методика схуднення, книги з медицини.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00656 sec