Силові тренування для схуднення – поради тренера | Фітнес для схуднення

Силові тренування для схуднення – поради тренера | Фітнес для схуднення Силові тренування для схуднення – поради тренера

Вправи, в ході яких ви повинні долати опір або використовуєте обтяження, називаються силовими. Вони спрямовані на тренування м’язів, їх зміцнення,

і що дуже важливо на формування красивої фігури.

Багато жінок відносяться до силових тренувань дуже скептично, вважаючи їх «чоловічими». А про те, що силові тренування підходять для схуднення навіть чути не бажають! Настав час розвіяти всі міфи про силових тренуваннях і поговорити про їх користь і «похудательной» здібності.

Міфи про силових вправах: «У мене виростуть величезні м’язи»

Жінки від природи не розташовані до набору м’язової маси, високий рівень естрогену не дозволить вам «перекачатися». До того ж, щоб дійсно наростити м’язи необхідно тренуватися з великими вагами (під великими вагами мається на увазі не 5 і навіть не 15 кг, а набагато більше) і є багато білкової їжі, а також додатково приймати біодобавки – амінокислоти, білкові коктейлі та багато іншого, що вам, швидше за все, не знадобиться.

Звичайна жінка, яка правильно харчується і правильно виконує силові вправи, зможе збільшити м’язову масу на 300 або максимум 500 г за місяць.

Деякі приймають за м’язи збільшення ваги в перший місяць занять, це можуть бути 1-1,5 кг. Але це збільшення, всього лише, рідина, яка затримується в м’язах. Таке цілком природно на початку тренувань. Через 3-4 тижні занять організм звикне до навантаження і все прийде в норму. Допомогти в цьому вам може масаж або тепла ванна з морською сіллю після заняття.

«Силові тренування марні для схуднення»

Це ще одна помилка. Для схуднення неважливо, що ви робите – біжите або присідаєте з бодибар, важливо те, що ваші м’язи працюють і витрачаються калорії. До речі, жирові клітини відмінно згоряють під час м’язової роботи. Самі м’язи дуже енергоємні, тобто для підтримки м’язової маси організм змушений витрачати додаткову енергію, яку він буде отримувати з жиру.

Виходить, що під час тренувань ви витрачаєте жир, і в стані спокою також витрачаєте калорії. Доведено, що метаболізм (тобто швидкість, з якою тіло витрачає отриману енергію) у людей, які займаються силовими тренуваннями, на 10-15% вище, ніж у тих, хто ігнорує гантелі.

«Силові тренування не підходять для жінок»

Прихильники даного думки посилаються на те, що у жінок суглоби слабше і їх можна легко пошкодити під час вправ. Це невірно. Для жінок не підходять лише екстремальні навантаження і великі ваги (вище власного). Ось вони, дійсно, небезпечні і можуть призвести до травм. У силових вправах з середнім обтяженням немає нічого протиприродного для жіночого організму, якщо ви будете виконувати їх правильно і тренуватися в міру.

Користь силових тренувань Ви зможете схуднути

Це чиста правда, силові вправи та заняття на тренажерах забезпечують хоч і не швидкий, але стабільний результат. Займаючись 3-4 рази на тиждень, ви будете знижувати вагу приблизно на 2 кг за місяць, при цьому обсяги підуть так, що оточуючим здасться, ніби ви схудли на всі 5 кіло. Так відбувається тому, що міцні м’язи займають менше місця, ніж нетреновані, а ще тому, що жирова тканина набагато об’ємніше м’язової. Згадайте, як компактно виглядай кілограмовий шматок м’яса. А один кілограм жиру займає об’єм приблизно в 2 л! Бачите, яка велика різниця? Силові тренування спалюють жир і прискорюють обмін речовин.

Ви скоректуєте фігуру

М’язи роблять тіло щільним і пружним, згладжуючи всі складки і небажані «опуклості». Різні типи вправ спрямовані на зміцнення певних м’язів, тим самим, ви можете підтягнутий обвислі ручки і «підняти» сідниці. При цьому ви можете не побоюватися, що шкіра після схуднення обвисне, і це ще один великий плюс тренувань.

Ви зміцните здоров’я

М’язи є хорошим «корсетом» для внутрішніх органів, підтримуючи кожен на своєму місці, не допускаючи зміщення або опущення. Під час тренувань посилюється прилив крові до органів, це стимулює їх роботу і не дозволяє крові застоюватися. Для жінок дуже корисно робити вправи, які посилюють приплив крові до органів малого тазу (присідання, випади та інші вправи для нижньої частини тіла і преса). Вони, як це було сказано раніше, покращують роботу органів і… покращують ваше сексуальне життя, продляя «жіноче» здоров’я. Міцні м’язи запобігають болі в попереку, остеохондроз і хвороби суглобів і навіть зміцнюють кістки.

Як правильно займатися?

Для початку освойте техніку виконання вправ без обтяження, на це піде приблизно місяць. Правильна техніка допоможе вам ефективно і безпечно тренуватися. Попутно ви дізнаєтеся, які вправи для чого призначені і як правильно побудувати тренування.

Тим, хто хоче знизити вагу рекомендується робити не менше 15 повторень у підході, а краще 20-25, при цьому вага повинна бути такою, щоб до кінця підходів ви відчували втому. Тільки тоді ви досягнете результату.

Починати своє тренування слід з найбільш важких і складних вправ, поки ви повні сил. Є деякі загальні рекомендації з підбору вправ. По-перше, слід тренувати всі м’язи – руки, плечі, груди, спину, прес і ноги. Дівчина з красивими ногами і сутулою спиною красиво виглядати не буде. Прес можна тренувати на кожному занятті, він витривалішими інших м’язів, а от ноги, спину і груди не варто «качати» більше рази на тиждень.

Якщо якась область є проблемною, то можна робити одну важку тренування, наприклад, на ноги, а другий – легку, так ви досягнете результату і не перетренуєтеся. Після заняття не забудьте як слід розтягнути м’язи – це зменшить послетренировочние болю і зробить тіло гнучким і пружним.

  • силовий фітнес для жінок відгуки
  • поради фітнес тренерів вправи для схуднення
  • силови тренування результат
  • скільки жиру можна скинути за годину силового тренування
  • як схуднути поради фітнес тренерів
  • користь силових тренувань для жінок
  • скільки жиру втрачеється за 1 годину силового тренування
  • Скільки треба тренуватися щоб розтягнути мязи тіла

Comments are closed!

_0.32MB/0.00749 sec