Сильні змови і молитви для схуднення

Сильні змови і молитви для схуднення Як легко і швидко схуднути?

Зміст:

Боротьба із зайвими кілограмами останнім часом стала носити глобальні масштаби. Напевно, немає такої представниці прекрасної половини людства, яку б повністю влаштовувала своя фігура. Хтось визнається

у невдоволенні публічно, хтось наодинці з дзеркалом мріє про образотворчих лініях.

Однак, не завжди традиційні методи допомагають досягти бажаних результатів. І в такому випадку на допомогу приходить магія.

Молитви і змови на схуднення допоможуть здійснити заповітне бажання багатьох жінок. Позбутися зайвої ваги вийде досить просто, якщо слідувати в точності всіх рекомендацій і побажань.

Правила виконання ритуалів

Змови на схуднення вважаються дієвим і ефективним методом у боротьбі з ненависними кілограмами. Щоб схуднути, використовуватися можуть самі різні обряди і ритуали, серед яких і молитви сибірської цілительки, і змови на різні предмети.

Об’єднують всі обряди і змови на схуднення деякі загальні вимоги до виконання, характерні для кожного ритуалу:

  найефективнішими вважаються ритуали, виконані на убуваючу місяць. Енергетика місяці сприяє досягненню цілей з найменшими зусиллями; змови для схуднення повинні робитися або ввечері після заходу або рано вранці; під час виконання ритуалу ви повинні знаходитися в повній самоті. Ніякі сторонні шуми і звуки неприпустимі; щоб схуднути за допомогою магічних замовлянь, обов’язковою умовою успішності будь-якого ритуалу вважається віра в його силу і ефективність. Природно, якщо віра відсутня, то найкраще не експериментувати; змови і ритуали на схуднення повинні проводитися на голодний шлунок; текст ритуалу слід читати спокійно і без запинок. Найкраще вивчити змова напам’ять, а якщо це неможливо, то акуратно і красиво напишіть слова молитви на білому аркуші паперу; щоб схуднути за допомогою цілющих змов, в момент виконання ритуалу слід максимально зосередитися на своєму бажанні і його здійсненні. Ні в якому разі не рекомендується відволікатися; для позбавлення від зайвої ваги за допомогою магії робити обряд найкраще в п’ятницю або понеділок; сильний бунт на схуднення, як і будь-які інші обряди, повинен бути таїнством. Розповідати про результати або про те, як ритуал виконувався не можна навіть найближчим людям.

Дотримуючись цих нескладних рекомендацій, будь-яка дівчина зможе розпрощатися із зайвими кілограмами за допомогою магічних змов. Як правило, позбавлення від зайвої ваги відбувається поступово і в середньому за один місяць можна позбутися пари кілограм.

Ритуал на гребінець

Обряди сибірської цілительки вважаються вкрай ефективними в самих різних сферах. Винятком не є і змови на схуднення. Для виконання обряду вам знадобиться нова дерев’яна гребінець, яку бажано купити в суботу. Сам ритуал робити слід на убуваючу місяць.

Увечері запаліть дві свічки і покладіть перед собою на столі гребінець. Уявіть себе стрункою і витонченою. Після десяти хвилин візуалізацій, дивлячись на гребінець, скажіть слова молитви:

«Як гребінець воші вичісує, так і жир б йшов!

Як гниди випарюються, так і вага мій випарюють б!

Змова на схуднення читати потрібно тричі, після чого гребінець забирається під матрац вашому ліжку. Повторювати обряд потрібно кожен місяць, поки ви не позбавитеся від зайвої ваги. Даний змова дуже простий у виконанні і не вимагає яких-небудь специфічних компонентів.

Обряд в парній

Даний змова на схуднення потрібно виконувати в парній. Коли в лазні нікого немає, переступаючи через поріг, потрібно сказати слова молитви:

От би і мені так потіти да схуднути б!

Амінь! »

Повторити слова обряду потрібно тричі, коли зайдете в парну. Даний обряд допомагає позбутися ненависних кілограмів, відсилаючи їх у парну. За допомогою змов схуднути вийде на кілька кілограмів на місяць.

А по закінченні 30 днів обряд сибірської цілительки потрібно повторити.

Ритуал на воду

Испокон століттям представниці прекрасної половини людства використовували магію в самих різних цілях.

І магічні обряди, щоб зберегти молодість, позбавитися від зморшок або ж прибрати зайві кілограми, завжди діяли безвідмовно.

Переконатися в цьому можна звернувши увагу на відгуки жінок, які робили сильні ритуали.

Дія змови для схуднення направляється на все тіло, даючи тим самим установку до перетворення.

Даний ритуал робиться в період спадної місяця на воду.

Для його виконання знадобиться банку чистої води, на яку читаються слова змови:

«Як місяць убуває, так і я худла б!

А коли вона росла б, всі жири мої забирала б!

Нехай все зайве відвалиться, відколеться, втече, відлетить, піде!

На місяць, на сонці, в ліс, в степ, в полі!

Та там і залишиться на віки вічні, на життя людське!

Амінь! »

Слова змови повторити потрібно сім разів і залишити воду настоюватися сім днів. У молодика потрібно зробити кілька ковтків заговореної води і з цього моменту кожен день пити по чуть-чуть.

Щоб ефективність і сила обряду збільшилися, повторюйте ритуал кожен раз в період спадної місяця і допивайте воду до повного місяця.

Обряд у ванній

Даний ритуал, як і попередній обряд, грунтується на енергетичній силі води. Допомагає такий сильний змова схуднути і привести себе у форму, повернувши привабливі форми і витонченість. Пізно ввечері до півночі наберіть повну ванну води, опустіть туди пелюстки червоної, рожевої і білої троянди і додайте склянку жирних вершків.

Виконувати ритуал рекомендується з натільним хрестиком. Лежачи у ванні, уявляйте себе красивою і стрункою протягом десяти хвилин, після чого повторіть сім разів слова змови:

«Мати-водиця, допоможи мені, рабі Божої (ім’я).

Молока тобі налила, пелюстками троянд прикрасила, хрест святий наділу!

Допоможи в біді моїй, в горі моєму!

Всі жири з мене віднеси,

Далеко-далеко від мене!

Бути красивою хочу, бути стрункою хочу!

Щоб вага до мене ніколи не повернувся!

Амінь! »

Після прочитання молитви можна трохи поніжитися у воді. Як правило, перші результати можуть бути помітні протягом місяця. Обряди на схуднення слід повторювати кожні тридцять днів, що підвищить їх ефективність.

Обряд на мед

У боротьбі із зайвою вагою відмінним помічником може стати звичайний бджолиний мед. Для виконання обряду вам знадобиться банку рідкого меду. У понеділок на світанку на банку меду прочитайте змову:

«Бути красунею мені, стрункою бути!

Бути красивою, бути стрункою, бути витонченої!

Як берізка тоненька, як осичка, так і мені тоненькою бути,

Як лебідка граціозна, як голубонько мила, так і мені стрункою бути!

заговорити, зачарую себе, медом чарівним пригощу!

Бути тільки так, по-іншому ніяк!

Слово моє закон!

Слово моє правда!

Амінь! »

Заговорений мед потрібно по чайній ложці є щоранку натщесерце, розбавляючи склянкою води. Перші результати будуть помітні вже через декілька тижнів. У середньому схуднути за місяць можна на кілька кілограм.

Ефективним і дієвим засобом у боротьбі із зайвою вагою вважаються змови на схуднення. Робитися вони повинні на убуваючу місяць і з щирою вірою в результат і силу магічного впливу. Наслідки таких обрядів, як правило – стабільне зниження ваги.

Обряди сибірської цілительки, ритуали і молитви з зверненням до різним тваринам і предметів, шепотіння в парній – вибір магічних замовлянь для преображення дуже різноманітний. Досить вибрати вподобаний ритуал і слідувати в точності всіх рекомендацій щодо його виконання.

Вірте в результат – і ваше заповітне бажання обов’язково здійсниться.

 • молитва щоб похудати
 • заговори на похудання
 • заговор щоб похудати
 • молитва щоб схуднути
 • чи можна поудать за допомтгою маг ии
 • заговори для схуднення
 • заговори на схуднення
 • Молитви для схуднення
 • молитва яка допомагає похудати
 • Заговори для схудненя

Comments are closed!

_0.32MB/0.00666 sec