Швидко схуднути в домашніх умовах, як швидко схуднути в домашніх умовах: без дієт, за тиждень, вправи – MissFit. Ru

Швидко схуднути в домашніх умовах, як швидко схуднути в домашніх умовах: без дієт, за тиждень, вправи – MissFit. Ru Як швидко схуднути в домашніх умовах Як схуднути в домашніх умовах

Як швидко схуднути в домашніх умовах без допомоги тренерів, тренажерів і кардинальної зміни способу життя? Для здійснення мрії ви повинні виконати 2 простих умови:

1. Почати правильно харчуватися.

2. Збільшити фізичні навантаження.

Правильне харчування

Ми неспроста вирішили присвятити цьому цілий підпункт статті. Адже для багатьох правильне харчування полягає тільки у виключенні потенційно шкідливих продуктів, як чіпси, насичених консервантами сухариків і дешевих лимонадів. Але це далеко не все. Дуже важливо не тільки якість харчування, а й його кількість і частота прийомів їжі.

Що стосується частоти – найрозумніше – це харчуватися 5 разів на день. Люди, які вважають, що можна швидко схуднути в домашніх умовах, якщо не є, скажімо, після 15.00 дня сильно помиляються. «Вечеря віддай ворогові» – вираз, швидше, означає те, що переїдати пізно увечері не варто, але зовсім відмовлятися від полудня і вечері, тим самим перейшовши на 3-разовий режим харчування – це нерозумно. По-перше, це болісно. Вважай 16 годин ви будете голодувати. По-друге, голодування призведе до зниження ефективності схуднення за рахунок зниження енергетичних витрат. Ви просто станете млявими, непрацездатними, постійно будете хотіти їсти і спати, вага ж йти не буде, також як і параметри фігури не стануть ближче до модельним. У тому як швидко схуднути величезну роль відіграє саме регулярність прийомів їжі. Людина не повинна відчувати мук голоду – це шкідливо у всіх сенсах. Навіть ввечері не забороняється випити склянку нежирного кефіру, йогурту або з’їсти овочевий салат, заправлений крапелькою оливкової олії.

Раз їжу можна приймати досить часто – кожні 2,5-3 години, то, відповідно, її обсяг повинен бути трохи обмежений. Рекомендується за раз з’їдати не більше 200 грамів їжі, що приблизно дорівнює одній склянці (це якщо немає можливості скористатися вагами). Щоб не переїдати, намагайтеся використовувати не глибокі, невеликі тарілки. І обов’язково випивайте склянку води до прийому (а не під час!) Їжі, так як це допоможе обдурити шлунок, ви з’їсте акурат стільки, скільки рекомендується. Переїсти не вийде. Не забувайте, що сигнал зі шлунка до мозку доходить не миттєво, тому ми можемо відразу не зрозуміти, що вже наїлися. Кількість їжі, що з’їдається потрібно контролювати.

Що їсти не варто тим, хто задумався як схуднути в домашніх умовах самостійно.

1. Тваринні жири (це відноситься не тільки до жирним сортам м’яса і риби, а й чистим жирам, начебто вершкового масла, сала, барсучьего і риб’ячого жиру та ін.)

2. Всі хлібобулочні вироби по можливості.

3. Копчене.

4. Що містить у великій концентрації цукор (в тому числі води і натуральні соки).

Фізичні навантаження

Якщо ви мрієте як швидко схуднути в домашніх умовах без дієт, то вам потрібно не тільки нормалізувати своє харчування, але і зайнятися фізкультурою. Зовсім необов’язково виконувати будь-які певні вправи, щоб схуднути, важливо створити умови, при яких організм буде витрачати більше калорій. Будь то гра в волейбол, біг підтюпцем або звичайна зарядка. Навантаження слід визначати залежно від свого віку, здоров’я, витривалості, бажаної швидкості досягнення результату. Але врахуйте, що жир спалюється виключно при фізичних навантаженнях тільки в тому випадку, якщо вони тривають не менше півгодини.

У перелік як швидко схуднути в домашніх умовах вправи входять самі різні. Ви можете зайнятися танцем живота – дуже розвиває пластичність, а рухи танцю створюють навантаження на область талії, сідниць і передпліч, що дуже позитивно позначається на фігурі. Але виберіть ви танець, або класичні скручування (вправи на прес), не забудьте про розминку. Таким чином ви підготуєтеся до занять, після вправ на прес буде непоміченою біль у спині та попереку, а після танцю не тягтимуть м’язи шиї. Розминка включає легку опрацювання всіх м’язів. Починають розминку з м’язів шиї (виконуються повільні кругові рухи і нахили в сторони), потім переходять на руки, тулуб і нижні кінцівки.

Займатися бажано в першу половину дня, вранці, до сніданку. В крайньому випадку, через 2 години після їжі. І дуже важлива регулярність. Робіть вправи, танцюйте щодня, нехай тільки по півгодини, але вже через лічені дні ви помітите прогрес. Ось як швидко схуднути в домашніх умовах за тиждень без участі дієтологів і спортивних тренерів.

Звичайно, даний спосіб підійде не всім. Якщо є значні жирові відкладення, велика стадія ожиріння, то не обійтися без медикаментозного лікування, а бути може і операції. Всім же іншим пити ніякі таблетки для схуднення, а тим більше БАДи із сечогінним і послаблюючу дію не слід. Просто візьміть себе в руки, і виконуйте наші прості рекомендації.

  • як похудати в домашніх умовах
  • ЯК СХУДНУТИ В ДОМАШНІХ УМОВАХ
  • похудати без дієт іспорту що пити ч
  • без дієт без порту можна похудати в дома
  • За який час можна схуднути на 9 кг без дієт лише займаючись спортом
  • як похудати фізкультурними методами
  • як похудати без навантажень в домашніх умовах
  • якщо грати у волейбол то можна схуднути?
  • Похудати без дієт у домашніх условях
  • Схудненя в домашніх умовах швидко без дієт і навантажень

Comments are closed!