Швидка втрата ваги за 4 дні, або 4 способи скинути вагу

Швидка втрата ваги за 4 дні, або 4 способи скинути вагу Швидка втрата ваги за 4 дні, або 4 способи скинути вагу

Незважаючи на вмовляння дієтологів, які настійно рекомендують скидати свій зайву вагу поступово, існують моменти, коли час не терпить, і результат

має . якщо можна так висловитися, миттєвий .

катувати себе голодуванням, зрозуміло, не раджу, хоча без конкретного затягування ремінця тут не обійтися. Якщо бажаєте бачити конкретний результат – доведеться все ж попітніти .

Вдаватися до зловживання таких методів не варто, але при гострій необхідності схуднути швидко їх можна застосовувати, але це в тому випадку якщо ваш шлунок повністю здоровий.

Нижче будуть приведені чотири способи для швидкого схуднення в досить короткі терміни.

1. Дієта Акторська

Ця дієта знаходиться в арсеналі балерин і танцюристів, яку вони використовують перед виступами, а суть цієї дієти досить проста.

Отже, в перший день дієти « швидко схуднути » на сніданок, на обід і вечерю вам доведеться пити томатний сік і їсти варений рис, і все це, зауважте, без солі і цукру.

Чому без солі? Сіль сприяє затриманню виведення води з організму.

Протягом усього дня, відчувши голод, вам доведеться, є рис, запиваючи його при цьому соком, в будь-якому його кількості.

Настав день другоE . Міняємо томатний сік на кефір і п’ємо його в необмеженій кількості, а рис замінюємо і сиром.

І, знову без будь-яких обмежень! Лише тільки ваш шлунок починає «говорити» про голод – їжте, і ходити голодним зовсім не варто.

Ну, от і прийшов день третій . Почніть цей день з чаю і, продовжуйте чаювати до самого вечора. А що ж їсти? Їжею в цей день для вас стає варене м’ясо.

Чай бажано пити зелений, (я віддаю перевагу з жасмином) і пити його слід без цукру.

М’ясо беремо виключно біле. Джерелом білого м’яса є курка, індичка і не жирна свинина.

Нарешті прийшов наш день четвертий . і він же є заключним. Напередодні купуємо пляшку червоного сухого вина і п’ємо його протягом дня, основна їжа – сир.

Цього дня воду не п’ємо.

2. 4-х денна дієта (схуднути швидко – скинути від 3-х до 4-х кг)

Comments are closed!