Швидка дієта на 3 дні, як схуднути за три дні на 3 – 5 кг | Все для схуднення

Швидка дієта на 3 дні, як схуднути за три дні на 3 – 5 кг | Все для схуднення Як схуднути за 3 дні на 3 кг

Готуючись до «великосвітської» прийому, Ви раптом виявили, що улюблене вечірнє плаття стало узковато? Або за кілька днів до пікніка з друзями виявилося, що джинси відмовляються застібатися? Спробуйте

використовувати ці швидкі дієти, що дозволяють підкоригувати фігуру всього за три дні.

Є досить багато дієт, які обіцяють можливість схуднути за 3 дні на 3 кг . а то й 5 кг. Найчастіше такі швидкі дієти пропонують вживати більше риби різних сортів або нежирного м’яса і овочів (овочевих салатів). На додаток до них пропонується приймати різноманітні біодобавки і вітамінно-мінеральні комплекси. Це необхідно для збереження здоров’я і краси.

Наводиться список продуктів, чітке слідування якому гарантує схуднення на 3 кг протягом всього трьох днів. Після трьох днів схуднення пропонується перехід до звичного раціону (зрозуміло, раціональність харчування і помірність обов’язкові).

    Безумовно, треба мати на увазі, що схуднути за 3 дні можна в основному за рахунок виведення рідин з організму. До плюсів такої дієти (крім швидкого схуднення) можна віднести також зменшення розміру шлунка, якщо до цього ви їли дуже багато.

А ось обіцянкам про прискорення метаболізму вірити не варто. Дуже низькокалорійний раціон валить організм у справжній шок. Цілком імовірно, що після закінчення дієти він постарається створити ще більший запас у вигляді жирових відкладень. Тому, зважившись на застосування жорсткої низькокалорійної дієти, щоб схуднути в 3-денний термін, продлять її на більший час не варто. Крім того, утримайтеся від надмірностей у їжі по закінченні дієти. Активізувати ж метаболізм по закінченні дієти можна за рахунок фізичних навантажень. Поєднання помірності в їжі і фізичних навантажень здавна вважається найбільш оптимальним варіантом при необхідності регулювання ваги. Це приносить надійний і тривалий результат.

«Швидкі» ж дієти призначені лише для екстрених випадків, подібних описаним спочатку, коли іншого виходу вже не залишається. Не варто зловживати ними. Завершивши жорстку дієту, уникнути повторного набору ваги можна, наприклад, за допомогою фітнес дієти. дробової дієти. дієти Мінус 60 або керуючись порадами дієтологів. Вибирайте ту систему харчування, яка більше підходить вам. Такі дієти не мають жорсткого обмеження калорійності їжі або її кількості.

Зважившись на застосування жорсткої «швидкої» дієти заради екстреного зниження ваги, варто проконсультуватися з лікарем з приводу наявності протипоказань до цього. Пам’ятайте, що для годуючих та вагітних жінок будь-які жорсткі дієти протипоказані категорично. Крім того, обмеження калорійності їжі в 1000 ккал, а часом і 700 ккал, може виявитися згубним для людей з жовчнокам’яної хворобою або патологіями серця і судин, захворюваннями шлунково-кишкового тракту.

Дієти на 3 дні

    Важливо: для отримання швидкого результату, на ці 3 дні доведеться відмовитися від солі.

Дієта на 3 дні, перший варіант

Перший день:

Сніданок складається з чаю (чорного кава), половинки грейпфрута і тосту з арахісовим маслом (1 ст. л.).

В обід пропонується з’їсти 1 тост з 100мл тунця, зелений салат, чай (чорний кава).

Третій день:

На сніданок їмо одне яблуко, сир чеддер (100г), 5 крекерів, запиваємо чаєм (кава).

На обід – 1 тост, варене яйце (круто), зелень, чай (кава).

Comments are closed!

_0.31MB/0.00578 sec