Швидка дієта для чоловіків

Швидка дієта для чоловіків Швидка дієта для чоловіків

Вважається, що лише жінкам властиво дбати про фігуру. Проте сильна половина теж прагне добре виглядати, просто рідше в цьому зізнається. Водночас, стрункість стала невід’ємним атрибутом сучасного способу успішної людини. Нікому не хочеться здаватися невдахою, от і доводиться «відповідати».

Але як?

Якщо безжальні роки позначилися на красі вашого тіла, а робота забирає більшу частину часу і сил, то єдиний варіант – сісти на швидку дієту для чоловіків. Це дозволить підтягнути живіт і виглядати струнким, юним і бадьорим незалежно від вашого паспортного віку.

Коротко про причини повноти

Перш ніж визначитися з раціоном харчування, коротенько розберемося з причинами чоловічої повноти. Серед них для більшості чоловіків найбільш актуальні такі:

• Нездорове харчування. Весь день на роботі доводиться харчуватися висококалорійними, а іноді й відверто шкідливими продуктами. Домашня кухня – тільки ввечері, коли наїдатися небажано.

• Низька якість продуктів, пропонованих в магазинах.

• Гіподинамія. Велику частину часу здобувач і годувальник сім’ї проводить в офісі.

• Екологічна криза.

Результат – відвисає животик і (що гріха таїти!) низька сексуальна активність. Вирішити ці проблеми можна тільки позбавленням від зайвих кілограмів.

Швидка дієта для чоловіків «Жокейська»

Думка про боргом голодуванні приводить чоловіка в трепет. Значить, потрібно знайти спосіб схуднути якомога швидше і ефективніше. Що ж, існує саме така дієта. Вона називається «Жокейська». Результативна, швидка, проста. Однак вам доведеться дотримуватися деяких правил: збільште фізичне навантаження і кількість випивається води, відмовтеся від висококалорійного алкоголю, обмежте споживання солі, перцю, сметани, масла, майонезу та копченостей.

Швидка дієта для чоловіків «Жокейська» призначена для самих нетерплячих. Її слід дотримуватися всього три дні. Але не чекайте, що ці дні будуть приємними! З усіх швидких дієт вона не тільки найшвидша і ефективна, але й найжорсткіша!

Самий «смачний». Протягом дня ви можете з’їсти цілого запеченого курчати. Але! Його вага не повинна перевищувати півтора кілограма. Тушку ділимо на три рівні частини – це ваші сніданок, обід і вечерю.

День другий

300г пісної телятини. Думаєте, за один присід. Як би не так! За весь день.

Кава. Ароматний натуральний чорний кави, майстерно зварений в турці. Цілих п’ять чашок. Все!

У цей період можна пити негазовану мінералку, в крайньому випадку, слабогазовану. Максимум – 2 літри рідини. Пийте між прийомами їжі – це притупить відчуття голоду.

Тепер про головне: заради чого мучилися. За три дні ви скинете близько 5 кг. Як думаєте, це варто того, щоб потерпіти три дні. Тоді вперед!

Comments are closed!

_0.31MB/0.00867 sec