Шоу Шен капсули для схуднення ShouShen, продам б / у, купити в Київ, (Україна). № 2605180

Шоу Шен капсули для схуднення ShouShen, продам б / у, купити в Київ, (Україна). № 2605180 Шоу Шен капсули для схуднення ShouShen

Капсули HUO LA LA La jiao shou shen на основі Чилі з Мексики, який визнають у всьому світі в якості найбільш ефективного рослина для схуднення

і краси шкіри.

Функції:

Покращують кровообіг і запобігають жирові отложенія. Сжігает жири і нормалізує обмін веществ. Значітельно прискорює ліполіз генів до очищення глибокого жіра. Стімуліруют секрецію гормонів, безболісно регулюють ожиріння викликане ендокринної дискразією. Стимулюють кишечник, прискорюючи процес розпаду жиру в піще. Насищают організм вітамінами і мінералами і живлять шкіру.

Склад:

перець (Chilli extract), аморфофаллус коньяк (konjac), листя лотоса (lotus leaf, порія кокосовідная (tuckahoe / poria cocos extract), папайя (papaya).

На 100 г містить флавоноїдів, більше 200 мг Застосовується для людей:

з просто повнотою. з нерозв’язним ожирінням. з неодноразовими спробами схуднути.

Дозування: Один раз в день, 1 таблетку вранці разом з їжею.

Протипоказаний:

дітям, вагітним і годуючим жінкам, людям з важкими захворюваннями.

Увага: Цей продукт не може замінити ліки.

Форма випуску: 30 капсул: 300mg * 6капсул * 5 блістерів Спосіб застосування: Приймайте по одній таблетці щодня зранку до їжі або разом з їжею.

– Прийом протягом 1-7 днів: ви будете відчувати тепло в області живота, немов черевної жир безперервно вібрує. Це – відчуття спалювання жиру, досягається втрата ваги близько 4 кг.

– Прийом протягом 8-15 днів: починається зменшення відкладень жиру під шкірою, навколо кишечника і кровоносних судин, талія стає вже на 3-6 см, втрата ваги складає близько 5-10 кг, з’являється рум’янець на обличчі і гнучкість, легкість рухів.

– Прийом протягом 16-30 днів: витрачення зайвого жиру на талії, животі та стегнах, виведення шлаків виведені з організму, бадьорий стан, досягнення бажаних розмірів.

Особливості дії: – Уменьш-Вирішує проблему ожиріння, після втрати вага не повертається.

– Виводить токсини і покращує стан шкіри. – Одна капсула на день.

Цей препарат є міжнародно-визнаним засобом для краси шкіри з ефектом зниження ваги за допомогою червоного перцю, зелених природних рослин Мексики, а також конджак, листя лотоса, такахе, папайї як основної сировини, з використанням біологічно активної витяжки і нанотехнологій, розроблених компанією «Сейко» (Seiko).

Шоу Шен ефективно борються з патологічними формами ожиріння, що є як причиною, так і наслідком гормональних порушень. Капсули підходять жінкам з порушеннями роботи внутрішньої секреції, в тому числі підвищеним рівнем тестестерона.

Капсули Shou Shen (Шоу Шен) підвищують кровообіг в самих важко доступних відкладеннях жиру, кількість підшкірного жиру на животі, сідницях і руках

Comments are closed!

_0.31MB/0.00701 sec