Шотландська висловуха кішка (scottish fold) – Найцікавіше в блогах

шотландська висловуха кішка (scottish fold) – Найцікавіше в блогах ШОТЛАНДСЬКА висловуха кішка (Scottish Fold)

Це цитата повідомлення kIrena_Snake Оригінальне повідомлення

ШОТЛАНДСЬКА висловуха кішка (Scottish Fold)

Ви коли-небудь бачили дивну кішку з загнутими вухами?

Якщо ні, то обов’язково постарайтеся поспостерігати за цим екзотичним істотою. І ви побачите, що в цьому симпатичному тваринному дивним чином поєднуються риси чарівного компаньйона і ніжного друга. Ми говоримо про кішку шотландської породи Скоттиш-фолд, що володіє привабливою зовнішністю і спокійним, доброзичливим характером. Як виростити Скоттиш-фолда, як утримувати, годувати, чим може захворіти шотландець і як його вилікувати, як зайнятися розведенням цих грайливих «плюшевих» кішок.

Шотландські висловухі коти бувають двох типів:

з висячими вухами (folded ear) – Scottish Fold

і прямими “нормальними” (straight) – Scottish Straight

Вислоухость відбувається через неповноту домінантного гена і є результатом випадкової мутації.

За останні два десятки років Шотландська Вислоухая (Scottish Fold) придбала свій власний, впізнаваний тип, незважаючи на схрещування з Американської (American Shorthairs) і Британської короткошерстими (British Shorthairs) кішками. Scottish Fold не зобов’язана бути схожим на потужну American Shorthairs ні тілом. ні плескатої мордою. Не обов’язково повинна вона бути і масивної, з компактним тілом і корткімі лапами, як British Shorthair. Шотландська Вислоухая – це середніх розмірів кішка з округлим, добре наповненим тілом і короткою, густою і пружною шерстю. У неї великі, круглі, широко посаджені очі з рівним кольором, округлі волохаті лапи і короткий ніс з м’яким вигином в профілі.

Шотландські висловухі (Scottish Fold) кошенята народжуються із звичайними прямими вухами. У віці трьох-чотирьох тижнів їх вуха лягають. чи ні! До дванадцяти тижнів вже можна визначити якість кошеня – домашній, племінний або виставковий (pet, breeder or show). Виставковими є тільки кішки з лежачими вухами, тому отримати таких кошенят – мрія кожного заводчика. Прямоухие шотландці (страйти) не допускаються на виставки (поки), але для використання в племінному розведенні вони вкрай необхідні, тому що набір їх генів знижує вірогідність появи у нащадків дефектів скелета. Отримати вислоухого кошеня досить важко, тому вони досі зустрічаються досить рідко.

Подібно своїм фермерським предкам, Шотландські висловухі (Scottish Fold) – сильні кішки. Вони мають добродушний, спокійний вигляд. Голос досить тихий. Вони люблять людське суспільство і показують це всім своїм виглядом. Шотландські висловухі (Scottish Fold) коти добре пристосовуються як до густонаселеним квартирах, повним бігаючими дітьми і собаками, так і до комірках самотнього тата Карло. Вони не бояться і добре уживаються з іншими тваринами.

Шотландські висловухі (Scottish Fold) коти дуже невибагливі. Чистота, правильне харчування і доброта – от і все, що їм потрібно.

Критерії оцінки та опис

Шотландські висловухі (Scottish Fold) схрещуються з Британськими і Американськими короткошерстими (British Shorthair, American Shorthair).

Загальний опис шотландські висловухі кішок (Scottish Fold)

Голова: Округлої форми, з твердим підборіддям. Голв плавно переходить в коротку шию. Щоки виступаючі, особливо у котів.

Ніс: короткий з м’яким вигином. Невеликий стоп допускається, але різкий вигин вважається дефектом.

Вуха: нахилені вперед і вниз. Маленького розміру, щільно прилеглі переважніше свободнолежащая і довгих. Вуха повинні надавати округлість голові. Кінчики вух округлені.

Очі: великі, круглі, добре відкриті, виразні. Широко расставлени. Цвет очей визначається забарвленням шерсті. Для бі-колор, ван і білих допускаються блакитні і різнокольорові очі

Тіло: кістяк середній, тіло середнього розміру, округле, добре заповнене за всій довжині. Не повинно виглядати товстим або неповоротким. Ноги не короткі. Ступні округлої форми. П’ять пальців на передніх і чотири на задніх лапах. Коти трохи крупніше кішок.

Хвіст: від середнього до довгого щодо тіла, потовщений біля основи, злегка конусоподібний, тупий на кінці. Хвіст має бути гнучким.

Шерсть (для короткошерстих): щільна, рівна, плюшева. Від короткої до среднекороткой. М’яка, повна життя, стояча (не прилягає до тіла). Текстура вовни залежить від пори року і окраса.

Забарвлення: Для забарвлення з малюнком: 5 балів за колір шерсті і 10 за малюнок. Затушеванность, димчастий і відливи в одноколірних забарвленнях, бі-колор не рахуються недоліками.

Харчування (або: чим годувати скоттиш-фолд?)

Головний показник здоров’я кошеняти – апетит. Їжа завжди повинна бути свіжою, що не заветренной або зіпсованою. Годують кошеняти не менше 2-3 разів на день. Ранкове годування найголовніше. Увечері вся їжа забирається і тому прокинувшись вранці кошеня повинен активно є, з апетитом, але не з жадібністю. Особливо важливо за цим стежити протягом першого тижня, поки тварина приживається.

Годувати:

Курка варена, дрібно порізана (краще куряча біла грудка, без шкіри!);

Ряжанка “Агуша”, “Будиночок в селі” це кошенята вживають із задоволенням;

М’ясо сире (тільки яловичина, у вигляді фаршу, попередньо проморожена, в морозильнику, потім Розморожена). Не давати, ні в якому разі: парне м’ясо, охолоджене, тільки, що куплене, тільки переморожене!

М’ясне дитяче харчування “Тихорєцького комбінату”;

Риба варена (типу тріски, що не жирна, один-два рази на тиждень, часто не давати!)

Яйце варене (жовток, не частіше разу на тиждень),

Кисломолочні продукти: сир, кефір, не раніше 4-x місячного віку, якщо буде блювота або пронос не давати.

Банковий корм (Гурмет, Хіллс, Васька, Нутро)

Сухий корм з 4-x місяців (Пропак, Рояль Канін К34, Хіллс, Нутро).

Для шотландських висловухих і британських кошенят бажано використовувати натуральні корми не містять великої кількості кальцію.

Не можна:

У сирому вигляді: рибу, курку, індичку, яйця, свинину і баранину – у будь-якому вигляді, людські консерви і ковбаси, ікра, молоко, вершки, сметана, вершкове масло, корми “Віскас”, “Кітекет”, “Фріскас “,” Катінка “, кисле, гостре, солоне, жирне, солодке, тобто будь-які продукти різко впливають на роботу печінки. Молоко не можна!

Вітаміни

Дають з 4 місяців (“Бреверс-Вест”).

Миска з водою завжди повинна стояти, не залежно від того хоче кошеня пити чи ні. Вода повинна мінятися не рідше одного разу на день, кип’ячена кімнатної температури, мінеральна без газу.

Зверніть увагу: якщо тварина відмовляється від їжі більше 48-ми годин, йому потрібна ветеринарна допомога, очевидно він не здоровий, а якщо не п’є воду, це вказує на важке інфекційне захворювання. Зверніть увагу, чи немає блювоти, проносу, виділень з очей, носа, негайно звертайтеся до ветеринара.

Слабким місце у цієї породи являєся – носоглотка, вічка:

А саме часті виділення з очей, носових проходів, чхання. Ліки першої допомоги, докладно вказуються у ветеринарному паспорті кішок: Макситрол – в ніс і очі, лакрімін, якщо нічого не допомагає – ціпровет, ні в якому разі не можна капати тварині людські краплі.

Але у всіх випадках звернення до ветеринара обов’язково! Рідкий стілець, втрата апетиту, блювота (пінкою або жовтувата), виділення з очей, носа, можуть бути ознаками дуже важких захворювань, таких як котяча чума, чума або інших!

http://analiss. narod. ru/

  • британська висловуха кішка
  • віслоухий чи можуть стати вуха від їжи
  • висловухі коти рівне
  • все про кішок скотіш фолд
  • кішка потрібно їжи ?
  • коти схрещені з рисю
  • Кошенята з загнутими вухами
  • схрещення котів шотландської породи
  • шотландські висловухі кошенята Рівне
  • шотландська висловуха задние лапки менш масивні

Comments are closed!

_0.32MB/0.00462 sec