Шорти для схуднення – за чи проти? |

Шорти для схуднення – за чи проти? | Шорти для схуднення – за чи проти?

Що тільки не випробують худнуть в гонитві за досконалими формами. Шорти для схуднення – не виняток. Чи так нешкідливий спосіб, який обіцяє швидко зробити тебе стройняшкой?

З настанням

весни ти дивишся на себе в дзеркало з особливою увагою: тут би трохи підтягнути, а он там не завадило б злегка підкачати. У багатьох жінок в коригування потребує нижня частина фігури. Але боротьба за красу вимагає чимало зусиль, самодисципліни і, що не менш важливо, часу. Ось чому так популярні способи, найменш витратні в усіх відношеннях.

Щодня з телеекранів звучить реклама всіляких пристосувань для схуднення із спеціальних тканин – шортів та інших чарівних новинок. Стрункі і підтягнуті люди розповідають, як легко і просто вони позбулися ненависних жирових відкладень, використовуючи чудові хитрощі.

Надівши шорти для схуднення і займаючись звичайними справами, вони привели в порядок своє тіло. Кілограми під шортами просто розтанули! Тим, хто не ледачий і розташовують часом, пропонують одягати шорти в спорттзал або на спортивний майданчик. У цьому випадку жирові відкладення будуть танути більш інтенсивно.

Шорти для схуднення – в чому секрет?

Під щільною тканиною шорт шкіра інтенсивно потіє, з потом виводяться шкідливі речовини, в той же час посилюється кровотік, відбувається масаж проблемних зон, жир згоряє, а тіло набуває бажані форми. Творці шорт запевняють, що їх можна носити не тільки вдома або в фитнесклуб, але також надягати їх на роботу, в магазин і інші місця – словом, носити, коли і де тобі заманеться. Дуже заманливо отримати чудову фігуру, не докладаючи великих зусиль і багато часу!

Не квапся телефонувати за вказаним на екрані адресою або бігти в магазин, щоб придбати чарівну новинку, адже справа стосується твого здоров’я!

Ретельно вивчи пропонований товар, зваж всі за і проти і тільки потім приймай рішення.

Займаючись в спортзалі, тобі доведеться добре попрацювати. Але саме таким чином ти отримаєш надійний результат: струнку фігуру і ніяких побічних ефектів!

Чи безпечні шорти для схуднення?

Звичайно, ти сама повинна вирішувати, яких помічників взяти з собою в нелегкий і тернистий шлях, який повинен привести тебе до стрункості та ідеальним параметрам. Але приймаючи рішення, підходь до свого вибору зважено і відповідально. Є 2 думки на цей рахунок.

СКАЖИ шортах ТАК – спалювати жир і підтягуємо м’язи

Віктор Сидоренко, Хірург

Якщо ви вирішили зайнятися своєю фігурою, але не можете приділяти багато часу фізкультурі та спорту, то шорти для схуднення можна розглядати як підмога. З їх допомогою можна коригувати проблемні зони: стегна, живіт, сідниці – місця, де зазвичай мешкає зайвий жир і виникає «апельсинова кірка».

Як правило, шорти для схуднення виготовлені зі спеціальної щільної еластичної тканини. Вони створюють певну підтримку проблемних ділянок тіла і поліпшують зовнішній вигляд. Другий плюс – це створення ефекту парової лазні. Внаслідок розігріву тканини починають позбуватися від рідини, а разом з нею йде і жир. Якщо ви носите шорти для схуднення під час спортивних занять або фізичної роботи, то «спалювання» жиру відбувається інтенсивніше.

Важливо, що шорти для схуднення можна носити щодня – займатися звичними справами і одночасно боротися із зайвою вагою. Правда від лежання в них на дивані – жир не розтане!

Це краще, ніж приймати всілякі пігулки і використовувати далеко не завжди безпечні дієти для схуднення (при деяких захворюваннях вони просто категорично протипоказані).

Однак важливо пам’ятати про виконання правил гігієни, порушення яких призводить до виникнення потертостей, попрілостей, фолликулитов. У зв’язку з тим, що відбувається дуже активне потовиділення, не забувайте пити багато рідини – так ви заповните втрату організмом вологи. Неодмінно з’ясуйте у свого лікуючого лікаря, чи немає у вас протипоказань до використання шортів та міостимуляторів. Наприклад, шорти категорично протипоказані при захворюваннях шкіри, а також при деяких хронічних недугах.

СКАЖИ шортах НІ – Нефізіологічно – значить, ненешкідливо!

Андрій Епіфанцев, Ендокринолог

Обіцянки швидко відкоригувати проблемні зони, позбутися целюліту та зайвого жиру в проблемних місцях за допомогою шорт для схуднення дуже привабливі.

Але використання шорт для схуднення має ряд протипоказань. По-перше, постійне здавлювання проблемних ділянок тіла порушує лимфоток, також страждає структура шкіри, змінюється фізіологія її поверхневих шарів, адже шкіра позбавлена??можливості нормально дихати. < / p>

«Паровий ефект» від шорт . покликаний позбавити від зайвої вологи, а потім і від зайвого жиру, тільки на перший погляд нешкідливий.

Перебування «в лазні» протягом 6-8 годин не може бути корисним! Можливі несподівані ефекти: зниження тонусу шкіри, виникнення попрілостей, роздратування та інші неприємності.

Щільні шорти для схуднення здавлюють не тільки шкіру і жир – відбувається вплив на органи малого таза . що неприпустимо при будь-яких порушеннях їхніх функцій. Особливо несприятливо таке постійне здавлювання для статевої сфери. Шкідливо також носити занадто щільні плавки і джинси: це провокує застійні явища, запальні захворювання і може призвести до безпліддя.

Небезпечно використовувати шорти для схуднення за будь-яких новоутвореннях – це може стати поштовхом до переродження тканин. А адже людина іноді навіть не підозрює, що у нього є якісь проблеми з органами малого тазу: деякі захворювання спочатку протікають безсимптомно.

І взагалі, те, що нефізіологічно – ненешкідливо. У будь-якому віці до корекції фігури потрібно підходити дуже виважено і розумно.

  • шорти для схуднення
  • адреси магазинів де можна придбати шорти для схуднення
  • ефект від шортів для схуднуння
  • шорти для схуднення протипоказання
  • шоти для схудненя

Comments are closed!

_0.31MB/0.00660 sec