Шорти для схуднення з кофеїном і кокосовим маслом чорні розмір XS Coffee SlimPRO Black XS – Neways в Україні. Інтернет-магазин продукції Ньювейс в Україні – Ньювейс в Україні

Шорти для схуднення з кофеїном і кокосовим маслом чорні розмір XS Coffee SlimPRO Black XS – Neways в Україні. Інтернет-магазин продукції Ньювейс в Україні – Ньювейс в Україні Шорти для схуднення з кофеїном і кокосовим маслом чорні розмір XS Coffee SlimPRO Black XS Опис

Шорти

для схуднення з кофеїном і кокосовим маслом чорні розмір XS Coffee SlimPRO Black XS допоможуть Вам позбутися від целюліту та зайвого жиру. Шорти Coffee SlimPRO Black XS – це чудове практичне рішення для схуднення в будь-яких умовах і одночасний догляд за шкірою. Абсолютно ніяких неприємностей, які викликаються ефектом парової лазні при носінні інших шорт для схуднення! Ретельно підібрані фахівцями рослинні масла, що входять до складу шорт для схуднення живлять і зволожують шкіру. Крім того, вони не тільки не дозволяють шкірі постраждати від поту, але навпаки – сприяють усуненню наявних раніше проблем, подібно до «апельсинової кірки». Чорні шорти для схуднення Coffee SlimPRO Black XS виготовлені за безшовною технологією і дуже комфортні при використанні.

Чудесне дію шорт для схуднення починається в момент, коли Ви їх одягаєте. У шортах можна відправитися в спортзал або пробігтися по парку, можна піти на роботу або на прогулянку, можна сидіти вдома і читати газету. Можна навіть спати – активні компоненти (кофеїн і кокосове масло), додані в тканину, працюють скрізь і завжди.

Носіння чорних шорт для схуднення Coffee SlimPRO Black XS підсилює кровообіг, сприяє нормалізації лімфотоку, інтенсивному виведенню токсинів з клітин і відновленню обмінних процесів. Під впливом тепла активні речовини – кофеїн і кокосове масло, безперервно надходять в шкіру і цілеспрямовано впливають на проблемні зони (живіт, стегна, сідниці). Перші результати помітні, в середньому, через місяць, за умови щоденного носіння шорти не меньшн 8 годин підряд.

Шорти для схуднення Coffee SlimPRO Black XS виготовлені з щільної еластичної тканини з застосуванням самих останніх винаходів. Завдяки тканини особливої??текстури відбувається комфортний і результативний масаж проблемних зон, жир «згоряє», а тіло знаходить бажані форми.

Нова європейська технологія – BornWith Technology, дозволила впровадити у великій кількості активні речовини в спеціальний полімерний матеріал, вироблений так, щоб послідовно випускати ці речовини, забезпечуючи їх тривале і рівномірний вплив на шкіру. Крім того, BornWith Technology довгий час зберігає високу активність інгредієнтів, введених в тканину чорних шортів для поуденія Coffee SlimPRO Black XS і захищає їх під час прання. Навіть після того, як резерв активних компонентів закінчиться, шорти для схуднення можна іспользоавть в якості коректує одягу. Шорти для схуднення Coffee SlimPRO Black XS зручні для занять фітнесом і якими видами спорту. Вони чудово тягнуть фігуру і створюють загальне враження підтягнутості і стрункості.

Щільне прилягання матерії до тіла забезпечує найкраще проникання в шкіру активних речовин і їх більш ефективну дію. Шорти для схуднення Coffee SlimPRO Black XS допомагають попередити надлишкове відкладення жиру в проблемних місцях і поліпшити зовнішній вигляд фігури. Також шорти Coffee SlimPRO Black XS сприяють усуненню набряків і поліпшенню тургору шкіри.

Дослідження показали, що носка шортів для схуднення Coffee SlimPRO Black XS під час спортивних занять або фізичної роботи сприяє інтенсивнішому «спалюванню» жиру і зменшення обсягів тіла.

Для більшого ефекту поєднуйте носку шортів для схуднення Coffee SlimPRO Black XS із застосуванням засобів з лінії FitChoic: дієтичними коктейлями – Shake, кон’югованій лінолевої кислотою – CLA, блокатором вуглеводів – СВX і термодженики – PEP.

Переваги

    сприяють усуненню целюліту; зменшують об’єм талії і стегон; володіють стягуючим ефектом; пропускають повітря; покращують кровообіг і лимфоток; зручні і приємні в носінні; не “випарюють» воду, а дійсно позбавляють від жиру; кокосове масло зволожує шкіру, надає їй гладкість; кофеїн тонізує шкіру, покращує її пружність; тривало зберігають властивості активних компонентів.

Застосування

Носіть шорти для схуднення кожен день протягом 8 годин.

При активній дії інгредієнтів може проступати невелика кількість поту, який вбирається тканиною шортів.

Догляд за виробом:

Шорти для схуднення Coffee SlimPRO Black XS чудово переносять прання. За допомогою особливої??технології – BornWith Technology, активні речовини зберігаються в тканини після прання, не втрачаючи своєї ефективності. Потенціал активних компонентів розрахований на 30 прань.

Не прасувати!

Протипоказання:

Не рекомендується носити шорти для схуднення при будь-яких порушеннях функцій органів малого таза, гінекологічних захворюваннях, або за будь-яких новоутвореннях і схильності до варикозного розширення вен.

Склад

90% поліамід, 10% еластан.

Поліолефін, поліефірні аміди, кокосове масло, диметил изосорбид, диметил глютарат, диметил адипат, диметил сукцинат, кофеїн, віддушка.

Активні речовини

У тканині шорт для схуднення містяться нетоксичні, не подразнюють шкіру компоненти. У складі активних речовин особливо важливі:

    кофеїн – забезпечує стягує ефект; кокосове масло – живить і зволожує шкіру; пом’якшувальні рослинні екстракти – готують шкіру до впливу кофеїну і підсилюють ефективність впливу.

Корисна дія кофеїну

Як показують найрізноманітніші дослідження, дія кофеїну на організм важко переоцінити. Насамперед, кофеїн покращує кровообіг і знищує зайвий жир, підвищуючи рівень адреналіну в крові, посилюючи тим самим розщеплення жиру, прискорюючи спалювання калорій і сприяючи в підсумку втрати ваги – тому він і використовується в якості головного активного компонента в шортах для схуднення Coffee SlimPRO. < / p>

Крім того, корисна дія кофеїну на циркуляцію крові поширюється також і на судини головного мозку, протидіючи розвитку розладів мозку. Мінімум в 6 дослідженнях було доведено зв’язок між кавою і профілактикою хвороби Паркінсона: у людей, які регулярно споживають кофеїн, ймовірність розвитку хвороби Паркінсона знижена на 60-80%.

Сучасні дослідження також показують, що в каві міститься в чотири рази більше антиоксидантів, ніж в найпопулярнішому антиоксиданти останнього часу – зеленому чае. Антіоксіданти нейтралізують блукаючі молекули, відомі як вільні радикали, які атакують клітини нашого тіла і ушкоджують ДНК. Таким чином, кофеїн протистоїть передчасного старіння, регресії імунної та нервової систем і інших проблем зі здоров’ям.

Додатково

Клінічне дослідження

При створенні шорт для схуднення Coffee SlimPRO було проведено 28-денне клінічне дослідження за участю добровольців, яке показало:

    80% учасників – значне зменшення об’єму талії; 70% учасників – значне зменшення об’єму стегон; приголомшливий ефект розгладження шкіри: зменшення целюліту в середньому на 17%; 100% дерматологічна переносимість, повна відсутність шкірних реакцій.

Більшість учасників підкреслюють відчуття комфорту і легкості при носінні шорт для схуднення. Відчуття легкості виникає з першої шкарпетки і продовжується після 28 днів носіння шортів.

Технологія BornWith technology

Новітня технологія, що дозволяє впровадити активні діючі речовини у великій кількості в особливий полімерний матеріал, розроблений так, щоб поступово випускати ці речовини, забезпечуючи їх тривале і рівномірний вплив на шкіру. Технологія BornWith Technology успішно застосовується для створення безлічі косметичних і лікувальних товарів!

Формула BornWith Technology побудована на основі останніх досягнень; складові її матеріали прискіпливо відбиралися у відповідності зі своїми фізичними і хімічними характеристиками, а також стандартами дбайливого взаємодії зі здоров’ям людини і навколишнім середовищем.

Подібні товари

Comments are closed!

_0.32MB/0.00446 sec