Шорти для схуднення Vulcan Classic

Шорти для схуднення Vulcan Classic Шорти для схуднення Vulcan Classic

Доставка та самовивіз

Москва (1-2 р / дня):

Кур’єр додому / офіс: 250 руб. від 5000р. БЕЗКОШТОВНО

Кур’єр за МКАД: від 250 руб.

Способи оплати

    готівку банківські карти і перекази електронні гроші через термінали з рахунку мобільного телефону

Опис:

Привабливі

шорти для схуднення Vulkan сприяють зниженню зайвої ваги без дієт і зусиль, легко підтримуючи досягнутий результат, ідеально підходять чоловікам і жінкам.

Шорти для схуднення Vulcan Classic виготовлені із спеціального, високотехнологічного матеріалу: неопрен з термоселем і мають 3 шари – зовнішній, проміжний і внутрішній.

Зовнішній шар складається з нейлону, проміжний з осередків неопрена (розтягнутого каучуку). Осередки неопрена закриті третім шаром – термоселем. Закриті розтягнуті осередку неопрена, що становлять основу матеріалу, володіють відмінною пластичністю, що дозволяє їм щільно затягувати фігуру. взаємодія цих 3 компонентів забезпечує відмінну теплоізоляцію, вільне проникнення повітряного потоку, який виганяє запах поту і здійснює масаж шкіри.

Шорти для схуднення Vulcan Classic, діючи з найбільшою ефективністю, здатні розігрівати шкірні покриви і прискорювати циркуляцію крові. Антицелюлітні шорти для схуднення надають ефективну тепловий вплив на підшкірну жирову клітковину. cаtitle стимулюють розпад жирових відкладень, висновок надлишку води з тканин, спалювання зайвих калорій, що веде до зменшення маси тіла без шкоди для здоров’я.

Шорти для схуднення. за рахунок термофізіологіческой захисту і високої посадки, забезпечують запобігання травматизму при гімнастичних заняттях. Шорти для схуднення підтягують м’язи, надають ефективну тепловоздействіе на тіло і надають йому еластичність.

Шорти для схуднення Vulcan Classic синього кольору, блискавка розташована спереду і зав’язкою на талії. Бічна поверхня шорт-рельєфна. Модний дизайн шорт-сауна дозволяє займатися спортом не тільки в домашніх умовах. але і в спортклубах.

Ефект від спортивних вправ, які ліквідують жировий прошарок, целюліт, з використанням Шорти для схуднення Vulcan Classic, зростає в 2 рази.

Зручність використання шорт забезпечується їх малої габаритно. У складеному вигляді шорти займають зовсім мало місця, що дає можливість брати їх з собою скрізь і не затримуватися на шляху до досконалості.

Спеціальна обробка з’єднань матеріалів Шорти для схуднення Vulcan Classic сприяє його тривалої експлуатації.

Корисна порада: Шорти для схуднення Vulcan Classic перуть вручну, при температурі не вище сорока градусів. Немає необхідності прасування.

Лінійка розмірів:

Medium 44-46

L (46-48)

XL (50-52)

eXXtraLarge 52-54

Виробник: К. В. Інновейшнс Ко. ЛТД.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00482 sec