Шорти для схуднення купити за оптимальною ціною | ВКонтакте

Шорти для схуднення купити за оптимальною ціною | ВКонтакте Відкрита група

Унікальний винахід японських фахівців, в якій використовувалися новітні розробки і високотехнологічні матеріали.

Революційний підхід полягав у комплексному підході до вирішення проблеми боротьби із зайвою

вагою, видаленню целюліту та корекції фігури. І команді японських вчених вдалося створити універсальні шорти для схуднення, які можна використовувати незалежно від віку, конституції і статі людини!

Універсальність даних шорт для схуднення виражається в багатопрофільному використанні цього високотехнологічного виробу виходячи з можливостей самої людини.

Так, якщо ви обмежені в часі або стан вашого здоров’я не дозволяє вам відвідувати спортзал, то ці шорти можуть з успіхом використовуватися для пасивного зниження ваги і боротьби з целюлітом – у процесі ранкової або вечірньої прогулянки або виконання домашньої роботи. Так як ці шорти можуть носитися під одягом – під щільною спідницею або джинсами, ви можете надіти їх, якщо зібралися сходити в магазин або просто прогулятися по парку.

Для любителів інтенсивних навантажень в спортзалі і любителів бігу, ці шорти ідеально підходять до вирішення завдання швидкого зниження ваги, так як інтенсивність впливу на організм при використанні даних шорт для схуднення зростає в кілька разів. Так, в ході численних експериментів, проведених японськими фахівцями, було зафіксовано збільшення метаболізму у випробовуваних на 200%! При цьому всі випробовувані відзначили, що відбувається зниження ваги, зменшення розтяжок на шкірі і руйнування целюліту, а так само поліпшення загального стану організму.

Комплексний підхід у створенні цих унікальних шорт полягав – у потрійному впливі на організм, з метою отримання максимального ефекту від використання шортів та вирішення проблеми боротьби із зайвою вагою, целюлітом і корекції фігури.

1. Спеціальне волокно і новітні технології в виготовлення тканини, з якої зроблені шорти для схуднення, відображають інфрачервоне випромінювання від тіла самої людини і повертають його назад в проблемні зони. Вже з перших хвилин носіння ви відчуєте, як під шортами збирається тепло і починається процес спалювання підшкірного жиру. При цьому варто відзначити, що при помірних фізичних навантаженнях, таких як прогулянка або виконання роботи по дому, відбувається поглинання испаряемой тілом вологи і її десорбція. Тому ви не будете відчувати дискомфорт при носінні шорт під одягом (спідницею або джинсами) на свіжому повітрі.

2. У шортах для схуднення реалізований ефект антицелюлітного масажу, який був досягнутий в результаті застосування спеціально розробленого в’язання у вигляді горизонтальної S-подібної хвилі. Розмір і крок хвилі, підбиралися в результаті численних тестів. У результаті японські фахівці зупинилися на тих розмірах, які максимально ефективно впливають на організм. Таким чином, при використанні шорт для схуднення ви будете постійно відчувати мікро-масажний ефект, що значно підвищує ефективність використання шорт для схуднення.

3. Спеціальні вставки спереду і ззаду шорт м’яко стягують і коректують фігуру, що прискорює генерацію красивою і тонкої талії і постава ставати вільною і привабливою.

Наш інтернет-магазин здійснює доставку купленого Вами товару в усі регіони Росії тільки післяплатою.

Це означає, що при оформленні замовлення вам буде потрібно лише вказати свою поштову адресу, індекс і ПІБ одержувача. При цьому в момент замовлення НЕ потрібно нічого оплачувати.

Цей варіант зручний для покупців тим, що оплачувати вартість покупки потрібно після отримання товару в ближайщего до Вас відділенні Пошти Росії. Дана схема дозволяє уникнути будь-яких ризиків у неотриманні купленого вами товару після перерахування грошей на рахунок нашого магазину.

Всі товари висилаються в щільній непрозорій упаковці без будь-яких написів і малюнків. Ніхто з працівників пошти не зможе визначити, що знаходиться в посилці.

Comments are closed!

_0.31MB/0.01169 sec