Шоколадна дієта. Як схуднути на шоколаді

Шоколадна дієта. Як схуднути на шоколаді Шоколадна дієта. Як схуднути на шоколаді

Однією з дуже популярних зараз дієт вважається шоколадна дієта. Якщо порівнювати її з іншими, то схуднення на шоколаді можна назвати низькокалорійним. Але от по відчуттю ситості така дієта є досить жорсткою. Як можна схуднути на шоколадній

дієті і в чому її суть?

Розрахована вона на 7 днів, і скинути ви зможете до 1 кілограма в день, тобто, у підсумку сім кг. У шоколадної дієти є свої протипоказання, про які ви також повинні уважно прочитати. Також існує полегшений варіант “користування” дієтою – це розвантажувальні дні.

Тільки уявіть собі! Всього одна шоколадка за весь день. Зате, гарна фігура не змусить себе довго чекати. Можна вживати в кожний прийом шоколаду чашку кави без цукру (але з молоком жирність не більше 1%).

У більшості шоколадних дієт покладається з’їдати 100 г шоколаду в день. Це трохи більше 500 кілокалорій. Якщо бути точними, то в гіркому шоколаді міститься 517 Ккал, в молочному – 545 Ккал і в білому – 522 Ккал.

Тепер поговоримо докладніше про деякі різновидах шоколаду. Благо, їх зараз досить багато. Забороняється використовувати в дієті білий шоколад, оскільки в ньому взагалі немає кофеїну, на якому і грунтується ця система харчування. Адже вважається, що саме кофеїн прискорює процес обміну речовин в організмі. Також, не можна їсти шоколад, призначений для діабетиків. У молочному шоколаді вміст калорій не набагато більше, ніж в класичному гіркому. Однак у ньому все-таки міститься менше кофеїну, тому краще схилитися до чорного шоколаду.

І, звичайно ж, в шоколадках з всілякими добавками калорійність підвищується, адже в ньому містяться родзинки, горіхи і різні фруктові наповнювачі, креми і т. д.

Слід знати, що шоколадна дієта не передбачає вживання необхідних людині мікроелементів, вітамінів, білків і жирів. Але це не заважає їй мати масу шанувальників. Але в будь-якому, якщо ви вирішили спробувати дієту на собі і схуднути на шоколаді, вітаміни приймати потрібно обов’язково.

Меню шоколадної дієти

У день можна вживати 100 г шоколаду. І нічого більше. Таке меню шоколадної дієти можна розділити на 3 прийоми (бажано), а можна з’їсти за один раз. Правда, в цьому випадку вам доведеться голодувати цілий день, що зовсім не корисно для організму.

Запивати кожний прийом шоколаду рекомендується чашкою кави без цукру, можна із знежиреним молоком. Це робиться для того, щоб прискорити обмін речовин, за допомогою кави це можна зробити на 1-4%. Але стежте за самопочуттям. Адже кава в таких кількостях добре переносять не багато людей.

Звичайно, в шоколадній дієті забороняється вживання цукру і солі, газованої води, соків, а також алкогольних напоїв. Не можна їсти нічого, навіть фрукти й овочі.

Вітається вживання великої кількості рідини – будь-якого чаю, кави, води. Але необхідно витримувати тригодинної перерву після прийому порції шоколаду. Дієтологи стверджують, що, дотримуючись такої дієти, потрібно випивати як мінімум півтора літра рідини.

Шоколадна дієта триває звичайно тиждень. Повторювати її можна не більше одного разу на місяць, інакше це може негативним чином позначитися на вашому самопочутті. Плюс цієї системи харчування в тому, що прийом їжі виробляється в будь-який зручний для вас час. Щоб ефективно худнути на шоколаді, тобто можна навіть вночі.

Існує ще й одноденна шоколадна дієта або, якщо говорити іншими словами, розвантажувальний день. Раціон денний такий же, як і в звичайній семиденної дієті. Однак застосовувати її слід раз на два-три тижні.

Протипоказання шоколадної дієти

Забороняється дієта на шоколаді людям з підвищеним тиском або проблемам в роботі серця. Адже кофеїн в такому випадку може зробити згубний вплив на здоров’я.

Протипоказана шоколадна дієта ще й людям, що страждають цукровим діабетом, захворюваннями печінки і жовчного міхура. Звичайно ж, якщо у вас алергія на шоколад, вам слід підібрати інший альтернативний варіант.

І останнє. Як і всі швидкі дієти, шоколадна дозволяє швидко скинути досить велика кількість зайвої ваги. Мінус полягає в тому, що заповнити втрату можна також швидко. Щоб уникнути цього, постарайтеся зробити вихід з шоколадної дієти дуже-дуже плавним, обмежуючи себе в їжі. А головне – активно займайтеся спортом. Це допоможе вам залишитися в прекрасній формі!

(1 Проголосувало)

  • вихід з шоколадної дієти
  • як можна похудати на шоколадній дієті

Comments are closed!

_0.31MB/0.00905 sec